Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Twoje 3 flippery
#1
Big Grin 
Wyobraźmy sobie hipotetyczną sytuację: mamy nieograniczone zasoby finansowe na flippery, ale pechowym zrządzeniem losu musimy ograniczyć się do maks. 3 sztuk...

 Nabywam: 

1 ........................ ponieważ ......................

2 ........................ ponieważ ......................

3 ....................... ponieważ ......................


Zapraszam do zabawy  Cool

Zacznę,

1. Medieval Madness Williamsa z ’97 ponieważ lubi go mój syn i podobał się nawet mojej żonie która ogólnie nie znosi flipperów  Cool

2. Atack from Mars od Chicago Gaming z 2017 ponieważ chciałym mieć jakąś produkcję wydaną po 2000r. a to kultowy tytuł

3. Twilight Zone Bally z ’93 ponieważ… nie przepadam na nim grać. Ale napotkałem wiele opinii że ten tytuł zyskuje w oczach użytkowników po pewnym czasie, gdy już się opanuje liczne i dość skomplikowane reguły. Jest szansa że Twilight nie znudzi się za szybko….
Odpowiedz
#2
1. Star Trek TNG - ponieważ to moim zdaniem najlepszy fliper jaki kiedykolwiek powstał Smile
2. F-14 Tomcat - ponieważ to moim zdaniem najlepsza maszyna z przed ery DMD jaka kiedykolwiek powstała. Do tego żaden inny flipper nie ma świetnie zgranych efektów świetlnych z efektami dźwiękowymi.
3. Jako trzecią maszynę wpisałbym coś z LCD. Dialed In (moim zdaniem najlepsza maszyna JJP) lub Black Knight SoR (nie grałem niestety ale wydaje się ciekawym flipeprem, do tego dochodzi sentyment do pierwszej części) lub Guardians of the Galaxy (IMO najlepszy Stern z LCD).
Odpowiedz
#3
1.Indiana Jones (Williams)-dla mnie nr1 od kiedy pierwszy raz na nim zagrałem,po prostu miłość od pierwszego wejrzenia.Animacja na wyświetlaczu jak na tamte lata mistrzowska!Dźwięki super!
2.Paragon(Bally 1979)-dzieło sztuki i bardzo fajnie się gra.
3.Road Show,Star Trek TNG.,Medieval Madness i wiele innych świetnych maszyn na które ciężko byłoby się zdecydować...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości