Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18-19 lipca turniej Warszawa Pinball Station
#16
Pewnie niedobrego grilla zrobiłeś!
Odpowiedz
#17
@ Paweł !!!

A lista maszyn na których będzie grany turniej kiedy będzie podana?  Czy na miejscu się losuje? Jak to jest?


Przecież muszę potrenować  Tongue
Odpowiedz
#18
Ja jeśli można to proszę o uwzględnienie hambugsów w menu. Smile
Odpowiedz
#19
(02/07/2020, 20:14)Cino napisał(a): @ Paweł !!!

A lista maszyn na których będzie grany turniej kiedy będzie podana?  Czy na miejscu się losuje? Jak to jest?


Przecież muszę potrenować 

Trenuj na wszystkich. Chyba , że koncentrujesz się na eliminacjach Wink

(02/07/2020, 20:20)dyleck napisał(a): Ja jeśli można to proszę o uwzględnienie hambugsów w menu. Smile

To byłoby coś  Cool
/

Pzdr
Odpowiedz
#20
Będą burgery

co do listy maszyn na czym będzie grane to tradycyjnie nikt tego nie wie na tą chwilę, nawet ja sam Smile maszyny zostaną wybrane w dniu turnieju.

Wybór będzie z :
Twilight zone
Terminator 2
Adams Family
Road Show
Star Trek TNG
Shadow
Taxi
Flintstones
World Cup 94
Theatre
Mata Hari
Flash Gordon
Jungle Lord
Hercules
Wizzard
Congo
Gilligans
Leathal Weapon
Whirlwind
Spirit 76
White Water
Pinball Champ

To tak w skrócie
LW,TF,CFTBL,BB,RS,F-14,T2,TZ,ST TNG,TAF,S76,BF
Odpowiedz
#21
20. Marcin K.
21. Tomasz W.
Odpowiedz
#22
22. Szymon M.
Odpowiedz
#23
Dodatkowo ma być PKP Cup, organizowany przez przedstawiciela naszego narodowego przewoźnika Big Grin

Jeżeli ktoś ma propozycję rozegrania jakiegoś nietypowego turnieju to jestem otwarty na propozycję.
LW,TF,CFTBL,BB,RS,F-14,T2,TZ,ST TNG,TAF,S76,BF
Odpowiedz
#24
(04/07/2020, 13:04)Paweł napisał(a): Dodatkowo ma być PKP Cup, organizowany przez przedstawiciela naszego narodowego przewoźnika Big Grin

Jeżeli ktoś ma propozycję rozegrania jakiegoś nietypowego turnieju to jestem otwarty na propozycję.

1- tylko jedna reka ,do wyboru lewa lub prawa
2- na stepperze bez uzywania rak,podlaczyc pod lapki i heja
3-przykryc lapki kartka A4 zeby byly niewidoczne


takie steppery mam na mysli :


[Obrazek: 31b4b3376b9fb0c8med.jpg]


[Obrazek: d8cfea1a0c304a6emed.jpg]
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#25
(04/07/2020, 13:04)Paweł napisał(a): Dodatkowo ma być PKP Cup, organizowany przez przedstawiciela naszego narodowego przewoźnika Big Grin

Jeżeli ktoś ma propozycję rozegrania jakiegoś nietypowego turnieju to jestem otwarty na propozycję.


Wow nieźle, mam nadzieję że za zajęcie pierwszego miejsca przedłużą mi bilet metropolitalny na dwie strefy  Big Grin 

Ja proponuję taki wałek.
Turniej rozgrywany w parach po dwie osoby. Osoba stojąca przy flipperze ma zasłonięte oczy ( nic nie widzi ) druga osoba nie ma nic na oczach, widzi wszystko. Prowadzi pierwszą osobą którą łapką ma uderzać w danym momencie. np. jedno gwizdnięcie gwizdkiem konduktorskim to lewa łapka, dwa gwizdnięcia to prawa itp. ustalone znaki. Albo pyrgnięcie lizakiem konduktorskim w lewe ramię grającego to lewą łapką odbija, pyrgnięcie w prawe ramię wprawia w ruch prawą łapkę itp. walnięcie lizakiem w głowę to potrząśnięcie stołem. Kopniak w dupę to TILT   Tongue
Odpowiedz
#26
Właśnie odnośnie opłaty mam drobne pytanie, jest może możliwość zmniejszenia opłaty jeżeli można się pojawić tylko w sobotę? Niestety splata mi się z wyjazdem termin i jeden dzień chciałbym się pojawić i może nawet spróbować sił drużynowo.
Odpowiedz
#27
Łódź niestety odpada Sad
Odpowiedz
#28
23.Piotr P.
24.Mariusz S.
6 milion dollar man,the flinstones,twilight zone,theatre of magic, AC/DC, monster bash, scared stiff,indiana jones, Metallica, tales of the arabian nights,cirqus voltaire , Ghostbuster, Dr.Dude, Iron Man, Jurassic Park Ster, Iron Maiden
Odpowiedz
#29
(06/07/2020, 09:14)el_domino napisał(a): Właśnie odnośnie opłaty mam drobne pytanie, jest może możliwość zmniejszenia opłaty jeżeli można się pojawić tylko w sobotę? Niestety splata mi się z wyjazdem termin i jeden dzień chciałbym się pojawić i może nawet spróbować sił drużynowo.

No to 50% opłata + drużynówka

Odnośnie pomysłu na turek, podoba mi się pomysł Cino, jak będą chętni to tak zagramy coś małego.
LW,TF,CFTBL,BB,RS,F-14,T2,TZ,ST TNG,TAF,S76,BF
Odpowiedz
#30
(09/07/2020, 19:04)Paweł napisał(a): Odnośnie pomysłu na turek, podoba mi się pomysł Cino, jak będą chętni to tak zagramy coś małego.

A tak palnąłem, ale ok. Jeszcze trzeba to trochę podrasować jeżeli chodzi o zasady.
- osoba przy flipperze nie może naciskać cały czas łapek na "pałę" jak uderzy tam 2-3 razy pod rząd to OK, ale nie że wciska cały czas, bo za łatwo by było. A wtedy druga osoba "nawigująca" nie jest potrzebna, dlatego uderza na ustalone znaki osoby która ją kieruje. 
- osoba która nawiguje gracza, nie może nic mówić, tylko ustalone znaki przed rozpoczęciem gry

Sugeruje zabrać bandanę czy coś tam do zasłonięcia oczu, jak się znajdą chętni to może się coś tam rozegra.
Jak ktoś jeszcze ma jakieś sugestie, uwagi, to pisać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości