Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18-19 lipca turniej Warszawa Pinball Station
#31
To ja chętnie w sobotę wpadnę, proszę o dodanie do listy, czyli Dominik K.
Odpowiedz
#32
20. Marcin K.

21. Tomasz W.

Odpadamy Sad
Odpowiedz
#33
Jako nowicjusz nie znajacy scenariuszy automatów, prosze o uzupełnienie kompletnego podswietlenia playfield'u. Dziekuje. Do zobaczenia
Odpowiedz
#34
(28/06/2020, 07:21)Paweł napisał(a): [...] do zagrania 12 wybranych automatów z 12. [...]
Najważniejsze że będzie wybór Wink 

Zapisuję się na sobotę: 

23. Ernest R. (będę z synem ale on nie gra w turnieju)
Odpowiedz
#35
Pewnie większość z Was o tym wie ale przypominam,że jest możliwość pojedynkowania się w matchplay'u i zdobywania punktów w wirtualnym rankingu(tzw. challange). Na pewno znajdą się chętni.
/

Pzdr
Odpowiedz
#36
Linki do matchplay.
Turniej główny:
https://matchplay.live/0g73y
Turniej drużynowy:
https://matchplay.live/2d3jk
Pingolf:
https://matchplay.live/w1wb8
Turniej z utrudnieniami:
https://matchplay.live/903qx
Odpowiedz
#37
Po pierwszym dniu tak na gorąco
Turniej główny
Nawet nie zdawałem sobie sprawy że tak można "spalić cegłę" grając pierwszy raz na turnieju, nogi jak z waty, nerwowe ruchy, wyszło jak wyszło...pierwszy turniej, pierwsze koty za płoty jak to mówią. Do eliminacji się nie załapałem, ostatni nie byłem. Wstyd umiarkowany

Turniej drużynowy, grany na pięciu flipperach. To samo z mojej strony. Sorry Marek Ch, oraz El Domino. Cztery z pięciu gier zawalone z mojej winy, dopiero na "Big Guns" zagrałem przyzwoicie.

Turniej z utrudnieniami typowo dla fanu, zawsze to jakiś miły przerywnik.

Co do samej organizacji turnieju po pierwszym dniu, stwierdzam że wszystko jak najbardziej OK. "Sędziowie" ogarniali wszystko, Grill bardzo dobry  Big Grin  

C.D.N.  Dzisiaj>>>>>  Wink
Odpowiedz
#38
Wyniki pingolfa:
1. Daniel N.
2. Jakub T.
3. Cezary G.
4. Jakub C.
5. Mariusz T.
6. Jarosław R.
7. Marek G.
8. Rafał W.
9. Szymon M.
10. Marcin W.
11. Tomasz K.
12. Marek C.

Wyniki turnieju głównego:
1. Mariusz T.
2. Daniel N.
3. Szymon M.
4. Jakub T.
5. Rafał J.
6. Cezary G.
7. Mariusz S.
8. Jakub C.
9. Marek C.
10. Rafał W., Jarosław R., Tomasz K.
13. Jacek W., Marek G.
15. Artur N., Paweł N.
Odpowiedz
#39
Cześć,
Odnośnie turnieju to miło było zobaczyć starych kolegów i kilku nowych - fajnie, że pojawiają się nowe osoby z pozytywnym nastawieniem i flipperową zajawką.
Co do organizacji turnieju to Paweł trzyma swój od dawna sprawdzony poziom - jak ktoś jest zainteresowany o co mi chodzi to niech sprawdzi jak wyglądała zapowiedź na forum (harmonogram i zasady) a jak ostateczna realizacja. Tyle w tym temacie.
Uważam, że przy tej okazji warto wspomnieć o zasadach fairplay. Jak 16 graczy awansuje do dalszych gier a jeden z szesnastu nie może brać udziału to bierze się kolejnego z listy. W naszym przypadku w niedzielnym graniu nie mógł wziąć udziału Marcin, który zajął 15 miejsce. Czyli na jego miejsce wchodzi Arek z 17, nie mógł być więc kolejny Dominik - też nie mógł, czyli kolejny Marcin W. Tak się akurat złożyło, że w niedziele o 10.30 stawił się do PS. Ale w finałowej 16 zagrał kto inny. Zgadnijmy kto to... I to tyle komentarza na temat turnieju.

pzdr

Artur
RAA
Odpowiedz
#40
Ja nie zgadnę, nie było mnie na zawodach, jakaś podpowiedź ? Inaczej cały ten akapit o fair play staje się hmmm... nieczytelny
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#41
Już wyjaśniam. Ja zagrałem za Dylecka i już.
Ja trzymam swój poziom, Atrurze trzymaj swój, ja nie będę grał na twoich a Ty już nigdy nie graj na moich turniejach, maszynach i Pinball Station.
LW,TF,CFTBL,BB,RS,F-14,T2,TZ,ST TNG,TAF,S76,BF
Odpowiedz
#42
Wszystko super. Jak dla mnie to tylko nieco za mocno opalone hambuksy w niedziele - i to jest zdecydowanie poniżej ustanowionego już dawno poziomu Paweł. Smile No i szkoda, że nie mogłem dotrzeć w niedziele...
Odpowiedz
#43
Heart 
To ja w telegraficznym skrócie.
Zacznę od tego, że osobami odpowiedzialnymi za 'prawidłowe funkcjonowanie turnieju' byłem ja i RAV więc wszelkie żale powinny być kierowane w naszą stronę. Od razu od siebie tutaj. RAV dziękuję za współpracę. Nie mamy się czego wstydzić Tongue

Odnośnie sytuacji z Pawłem. Otóż już po eliminacjach (ok. godziny 17:30-eliminacje zakończyliśmy o 16-tej) dopatrzyliśmy się z RAVem,że Paweł nie zagrał jednej maszyny(Mata Hari co widać w dwóch miejscach https://matchplay.events/live/0g73y/players/34737 (dla przypomnienia celem eliminacji było zagranie 12 maszyn a w linku powyżej widać że jest 11) i https://matchplay.events/live/0g73y/scores?arena_id=62960 .Tabela wyglądała tak https://matchplay.events/live/0g73y/standings . Minimalna liczba punktów jaka była do wzięcia na każdej z maszyn to 78 pkt. Zatem nawet nie używając łapek tylko plungera po eliminacjach wylądowałby minimum na 9 pozycji automatycznie spychając Rafała W. na 17 miejsce. Przypomnę jeszcze, że Paweł w czasie eliminacji szykował dla WSZYSTKICH grilla(z ręką na sercu najadłem się ze smakiem) oraz klepał wyniki do matchplaya) o czym zainteresowanego poinformowaliśmy. Na wieść tą,Paweł chciał jeszcze dograć brakującą maszynę jednak wspólnie z RAVem zablokowaliśmy ten pomysl bo było już zbyt późno. Zacytuję go ' no dobra, to wy będziecie grali a ja przypilnuje grilla'  Z Pawłem znam się z całego obecnego towarzystwa najdluzej bo ponad 13 lat. Mimo to nie zgodziłem się na dogranie tej maszyny. Dobra nie przedłużam już. W niedzielę o 10:14 Dyleck napisał do mnie o problemach w pracy i niemożności przybycia na turniej. Po rozmowie z RAVem zdecydowaliśmy o dopuszczeniu Pawła do drabinki o czym go poinformowaliśmy. Dlaczego tak zrobiliśmy? Uznaliśmy, że tak będzie FAIR. Zgadza się. Był to ukłon w stronę gospodarza,który udostępnił nam lokal z maszynami, napoił, napasł i przede wszystkim przyjechaliśmy do Stacji pobawić się we własnym wąskim gronie z fliperami bez WPPR!!!(Oczywiście fajnie, że pojawiły się nowe twarze). A nie na niemiecką musztrę w Fuldzie. A tak na poważnie to uzasadnienie jest wyżej w dużym, długim nawiasie.

Teraz jeszcze słów kilka odnośnie startu turnieju w niedzielę. Bo o tym nie wspomniałeś a tu też zrobiliśmy 'przekręt'. Ok. 10:30(tak wiem trochę za późno) zaczęliśmy sprawdzać listę obecności. Okazało się, że oprócz Dylka brakuje Marka G.,Jacka, Rafała J. i Mariusza S. Zatem telefony w dłoń i dzwonimy. Jak ktoś chce to mogę podesłać zrzut ekranu w połączeniami aby było wiadomo o której godzinie to się działo. Jednocześnie RAV wydzwonił Marka a Paweł wykonał telefon do Pyla(kolega Mariusza). O 10:55 wiedzieliśmy, że wszyscy w/w dotrą do Stacji w przeciągu 20 minut i podjęliśmy decyzję ,że zmienimy trochę time table jak i zasad uczestnictwa w Pingolfie. Damy szansę zagrać wszystkim i poinformowaliśmy zawodników aby zaczęli eliminacje Pingolfa a jak będą już wszyscy to zaczniemy 2KO turnieju głównego. Po eliminacjach Pingolfa i wyłonieniu 3 finalistów maina miały odbyć się dwa finały.Tak to też był ukłon w stronę spóźnialskich i jednocześnie naruszenie zasad. I co się okazało. Jakoś nikomu nie przeszkadzało oprócz Ciebie. Na moje pytanie czemu nie grasz w turnieju.Powiedziałeś mi że 'co to jest za organizacja turnieju? Gdzie przestrzeganie jego zasad? Jak się coś pisze to się tego trzyma. Że to niepoważne. A w ogóle to się umówiłeś i że nie będziesz zaczynał bo się teraz już nie wyrobisz … bo umówiony jesteś z córką'. I teraz ciekawi mnie. O której się umówiłeś, że obsuwa ok. 50 minut pokrzyżowała Ci plany na niedzielę. No chyba, że policzyłeś sobie ile zagramy tą drabinkę (29 meczów - best of 3) plus dwa finały,grill… ale przecież Ty potrafisz dobrze zorganizować cały rok ligowy( już w sierpniu zeszłego roku chciałeś wiedzieć kiedy PPO2020 będzie bo masz już cały harmonogram na ten rok i zrobisz zajebistą ligę ogólnopolską tylko musisz wiedzieć bo inaczej to nie wypali. A co się okazało? Zesrało Ci się wszystko przed samym startem bo Zagrywki przesuwały termin otwarcia i w końcu otworzyli po dacie pierwszej kolejki ale lepiej było napisać na forum, że Stowarzyszenie robi Ci pod górę, kłody pod nogi rzuca itd. i rezygnujesz z całego przedsięwzięcia - przypomnę też że na pierwszą kolejkę (notabene w Zagrywkach) zapisał się komplet(ludzie ze Stowarzyszenia również). Tutaj jeszcze dodam. Zaproponowałem Wam pomoc ze swojej strony … w sumie tylko przy obsłudze matchplaya i sędziowania w całej serii więc nie wiem czy to jakaś wielka rzecz. Trochę poklikać w telefonie i ewentualnie rozstrzygnąć jakąś wątpliwość.
W mojej subiektywnej opinii twój wpis był słaby ale to jest Twoje. Ja tego kompletnie nie biorę. Do tego wciągasz w to Cino sugerując mu,że został oszukany. A ja uważam, że chłop się dobrze z nami bawił i jestem pewien, że dostał kopniaka żeby jeszcze mocniej potrenować. Jestem też  pewien, że to nie był jego ostatni turniej pod 'naszą' egidą.Wg mnie dobrze nam się razem grało w eliminacjach Pingolfa z którym nie miał nigdy do czynienia (Marek Ch chyba też potwierdzi bo grał razem z nami). Jak się mylę to przepraszam żem taki do przodu.
Reasumując dzięki wszystkim za fajny weekend.. Jeśli coś zdupiliśmy jako staf to przepraszam.
Ps. Dajcie zwrotke tutaj jak spędziliście weekend w Stacji bo chciałbym mieć przynajmniej 51% opinii Wink
/

Pzdr
Odpowiedz
#44
No to i przyszła na mnie pora, dodać swoje trzy grosze po zakończonym turnieju w Pinball Station.

Na wstępie oczywiście chce pogratulować wszystkim którzy stanęli na tzw. "pudle" w każdym turnieju, ( miejsca 1-3, macie skilla )

Dalej mam parę uwag, sugestii. Nie chcę wywoływać jakiejś tam "gówno burzy" na forum, ale do paru spraw muszę się odnieść bo dotyczą bezpośrednio mojej osoby. Nie chcę mi się cytować konkretnych zdań, postów itp. ciągiem pojadę. Zainteresowani i tak będą wiedzieli o co chodzi.
Dzięki Artur za takową informację, szkoda tylko że dowiedziałem się o tym w taki sposób ale co tam ( W PS w niedzielę byłem tylko od 10:30 do 22:00 ) Uważam również że podczas tej narady kto przechodzi dalej powinienem być brany pod uwagę. Stałem przy barze niczego nie świadomy. "Przecież zająłem 19 miejsce, WTF? To mnie nie dotyczy przecież" Widziałem że dzwoniliście po ludziach ale nie wiedziałem że aż 3 osoby wypadły. Uzgodniliście że Paweł wchodzi OK, nie mam o to żalu. Pawła lokal, Pawła maszyny, Paweł organizował turniej. Ale ja bym na przyszłość ustalił jakiś bardziej "sztywniejszy" regulamin w takich sytuacjach. Nawet szybki szpil ja i Paweł po 1 kulce na dwóch maszynach ( każdy wybiera swoją ) itp. coś szybkiego, żeby rozwiązać niejasna sytuację. A tak to trochę niesmak malutki mi pozostał. Z drugiej strony sam sobie jestem trochę winien bo zagrałem słabo cały turniej, jakbym zajął szesnastą pozycję na nikogo nie musiałbym się wtedy oglądać. Nie patrz się na innych, tylko ty zagraj dobrze. Podobnie z drużyną piłkarską która kalkulowała by awans jak inni przegrają/zremisują itp. 

Daniel
Rozumiem że chcieliście oddać Pawłowi "ukłon" za jego ciężką pracę którą dla nas zrobił, organizując ten turniej. Faktycznie był wszędzie, spisywał wyniki/pilnował/grał/palił grilla itp. Moim zdaniem za dużo sobie narzucił obowiązków, dlatego przeoczył grę na Mata Hari. Na przyszłość proponowałbym w dniach turniejowych żeby był jeden pracownik więcej który ogarniałby grilla i ewentualnie pomagał na sali. Ale to tylko moja sugestia, Paweł zrobi jak chce. Nie oszukujmy się w sobotę było trochę ludzi w PS. Jednocześnie byłbym przygotowany na opłatę wyższą za turniej o jakieś 10zł czy 20zł od każdego łepka. Ale wtedy sam Paweł miałby spokojniejszą głowę i wszystko wyszłoby pewnie cacy. 

Dzięki wszystkim wygranym/przegranym/ rywalizującym, pijącym i grającym daję 4/5 za całokształt turnieju  Smile
Ludzie, nie znam was na dobrą sprawę. Każdego musiałem potraktować na równi, tak jak czułem. Ja się nie obrażam na nikogo, niech też do mnie nikt żadnych żali nie ma.
Raz napisałem, zaznaczam że nie odpowiadam na posty dotyczące mojej wypowiedzi. Napisałem swoje i BASTA.
Odpowiedz
#45
Bardzo fajny weekend, dzięki chłopaki Smile))

IMHO jeśli zawodnik nie dogra jakiejś maszyny to powinien mieć minimalną ilość punktów (ostatnie miejsce na maszynie) z automatu, nie rozumiem w ogóle tematu.... Jeśli ktoś zagra 11 z 12 i pomimo to awansuje to chyba spoko zagrał???
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości