Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pinball Playtime w Hali Gwardii (31.07-02.08 oraz 07.08-09.08)
#31
Odwiedziłem dzisiaj na chwilę to miejsce. Dowiedziałem się że Pinball Play Time w Hali Gwardii zostaje przedłużony jeszcze o tydzień.
Czyli w następny weekend flippery zostają na środku hali jeszcze.

Mousin Around jest włączony, przyjmuje tylko złotówki...po trzech wrzuconych dał mi łaskawie jeden kredyt. ( gra kosztuje 2zł ) Ku mojemu zdziwieniu łapka prawa wcale nie działała  Sad zostawiłem kartkę Olafowi, może coś zadziała w temacie.

TOTAN w coraz słabszym stanie, dzisiaj to mi ze dwie kulki "zajumał" na koniec gry dziwnie czuły TILT, nie wiem o co chodzi. 

Na każdej maszynie są naklejone karteczki z ceną danej maszyny  
Doznałem szoku dzisiaj, Spider Man 40 tys. złotych  Big Grin
Odpowiedz
#32
(09/08/2020, 16:28)Cino napisał(a): Odwiedziłem dzisiaj na chwilę to miejsce. Dowiedziałem się że Pinball Play Time w Hali Gwardii zostaje przedłużony jeszcze o tydzień.
Czyli w następny weekend flippery zostają na środku hali jeszcze.

Nawet o dwa tygodnie Smile Można będzie jeszcze pograć dziś, jutro i pojutrze a także 21, 22 i 23 sierpnia.
Odpowiedz
#33
Byłem tam w zeszłym miesiącu. Maszyny ogólnie w bardzo dobrym stanie, wyłączony był Taxi i Tales from the crypt, a szkoda bo chciałem bardzo na nim zagrać. Z tego co pamiętam na White Water prawa łapka słabo pracowała i z tego powodu bez siły ledwo odbijała ta kulę. Być może zostało to już naprawione. Kilka rekordzików udało mi się nabić na Johnny Mnemonic i No Fear, może nie pierwsze miejsce, ale wpis zawsze jest Smile DAW jest moje Smile


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#34
(15/08/2020, 09:35)aero14 napisał(a):  Kilka rekordzików udało mi się nabić na Johnny Mnemonic i No Fear, może nie pierwsze miejsce, ale wpis zawsze jest Smile DAW jest moje Smile

Gratulacje, szczególnie na Johnny Mnemonic, tam 1 kredyt = 1 kulka. Jak na jedną kule to bardzo dobry wynik. Ja już przestałem się chwalić swoimi rekordami, bo przyjdzie jeden z drugim albo trzecim i mnie zwalą z piedestału. A mój wynik w porównaniu do Grand Championów jest często dwa albo nawet 3-4 razy niższy, zależy na jakiej maszynie  Big Grin
Powodzenia w dalszej grze.



Działa ten Mousin Around w Hali Gwardii? Ktoś coś wie?
Odpowiedz
#35
No i powoli zbliżamy się do końca przedłużonego i tak Pinball Playtime w Hali Gwardii. Może to dobrze że już koniec, bo maszyny w coraz słabszym stanie, coraz więcej kontuzji a serwisu nie ma.
Wyłączone
TAXI
Tales From The Crypt
Road Show
Baywatch
Johnny Mnemonic 
Cirqus Voltaire ( to oczko w głowie Olafa  Big Grin  ) 
Dzisiaj głównie przyjechałem z myślą żeby pograć na Musin Around, jak łapki działały, wszystko super to wyświetlacz nie działał wcale. A szkoda, bo maszyna wydaję się całkiem fajna.   
Ogólnie źle nie wyszło, ale oczekiwania były większe. Trochę stan niektórych maszyn mógłby być lepszy, popraw się Olaf na przyszłość  Tongue  Na zachętę i po znajomości daje Ci 3/5 gwiazdek.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości