Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pinball Playtime w Hali Gwardii (31.07-02.08 oraz 07.08-09.08)
#1
Podesłane, nie nam Fb

https://facebook.com/events/s/pinball-pl...02/?ti=icl
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#2
Dzięki Jarku,
Szkoda byłoby ominąć możliwość pogrania na freeplay Smile (skoro napisane "wstęp wolny" to rozumiem że gramy za darmo?)
Dla tych co nie mają FB:

[Obrazek: 0549a7475259a3bfmed.jpg]

Opis z facebook:

"Czy są tu jacyś fani flipperów?
Pinball Wizards of Poland, Awake! It's playtime!

Na dwa wakacyjne weekendy w Hali Gwardii, dzięki wsparciu pewnego holenderskiego kolekcjonera, stanie 20 pięknych, wyjątkowych i legendarnych dziś maszyn z lat 80. i 90.

 A wszystko to specjalnie dla Was! Rozgrywki grupowe z przyjaciółmi, rodzicami, dzieciakami? Gry solo? Wszystkie chwyty dozwolone!

➡️ Przy maszynach szukajcie Olafa - to nasz instruktor i ekspert wiedzący o  flipperach absolutnie wszystko! Rozpoznacie go po koszulce z napisem "Pinball Wizard Instructor".

⏰ Olaf wyszkoli Was w technikach gry i odpowie na wszystkie nurtujące pytania, będzie do Waszej dyspozycji w godzinach: 12:00-15:00 oraz 17:00-21:00.

Olaf stara się mówić po polsku, ale w razie potyczek słownych, pamiętajcie, że po angielsku porozumiecie się z nim znacznie lepiej!

❗UWAGA! Wszystkie wystawione maszyny będzie można kupić, traktując je jako nostalgiczną pamiątkę lub... inwestycję!
Po szczegółowe informacje zgłaszajcie się do naszego pinballowego magika - Olafa!

Do zobaczenia!
Odpowiedz
#3
Aż 20 flipperów Smile
Myślę że raczej na pewno zajrzę Smile
Odpowiedz
#4
(15/07/2020, 11:13)namore napisał(a): Szkoda byłoby ominąć możliwość pogrania na freeplay Smile (skoro napisane "wstęp wolny" to rozumiem że gramy za darmo?)
Dla tych co nie mają FB:

Chciałbym żebyś miał rację, ale wydaję mi się że "wstęp wolny" tzn. że każdy może wejść do Hali Gwardii pooglądać, pogadać itp. Ja na wszelki wypadek wezmę z 50 złotych w drobnych. Chyba że jest to akcja promocyjna, reklamująca flippery. Wtedy może będzie na free play. Chociaż, jak będzie można kupić flippera to w ramach reklamy powinno być za darmo, coby sprawdzić czy maszyna się podoba. W ciemno nie ma co kupować  Wink  


Dzięki za informacje, znając mnie to i tak zajrzałbym mniej więcej w tym terminie  Big Grin
Odpowiedz
#5
Spisu maszyn nie dali? Czy ja nie widze? Szkoda jechac w ciemno kilkaset kn
Odpowiedz
#6
(21/07/2020, 17:15)jermo85 napisał(a): Spisu maszyn nie dali? Czy ja nie widze? Szkoda jechac w ciemno kilkaset kn

Najwidoczniej nie dali, zajrzałem tam dzisiaj na chwilę. Mając cichą nadzieję że dowiem się co nie co od samego Olafa, ale go nie zastałem. Jak masz daleko, to może napisz jakąś prywatną wiadomość z zapytaniem do nich.
20 flipperów stanie pewnie na środku hali gdzie aktualnie znajdują się dwa cymbergaje i dwa stoły z piłkarzykami. 

Na samej Hali Gwardii jest pomieszczenie z flipperami gdzie można grać na "wrzuty" aktualna lista maszyn na monety:

Spiderman Stern
Taxi ( wyłączony na dzień dzisiejszy )
TAF
No Fear ( wyłączony na dzień dzisiejszy )
TOTAN
Hook
+ nowość "Johnny Mnemonic" który również był wyłączony
Odpowiedz
#7
Olaf dał mi informację o maszynach, więc jeśli nic niespodziewanego się nie wydarzy to będą takie:

Baywatch
Hook
Addams Family
Spiderman
Taxi
No Fear
Tales Of The Arabian Nights
Cirqus Voltaire
Johnny Mnemonic
Road Show
Terminator 2
Lethal Weapon
White Water
Tales Of The Crypt
The Shadow
Diner
Whirlwind


od 7 sierpnia być może dojdą:
Mousing Around
Indiana Jones
Banzai Run
Bad Cats
Gilligan's Island
Laser War
Flintstones

Wg Olafa wszystkie mają być w grywalnym stanie.
Odpowiedz
#8
Uwaga: tak jak wcześniej pisał Cino "wstęp wolny" oznacza możliwość obejrzenia maszyn. Gra kosztuje zazwyczaj 2 zł za 3 kule. CV wyjątkowo kosztuje 4 złote. Terminator i CV mają wyjątkowo czuły TILT co zgłosiłem do operatora. Ogólnie maszyny w dobrym, grywalnym stanie.
Odpowiedz
#9
Byłem dziś i naprawdę lepiej pojechać wesprzeć Pawła w Pinball Station.
Maszyn bodajże 12. Wszystko na wrzutki. Pustki - dwóch fanatyków zagrywało Jonniego i Diner.
CV za 4 pln bo jak powiedział Pan Olaf to jest taka maszyna, że w zasadzie to ja bym nie chciał, żeby ktokolwiek grał (może dlatego ten tilt).
Wyświetlacz w Hook gubi dwie linie i chyba pada lewa łapka.
LW 3 przechylony na prawo tak, że bila się stacza z lewego flipa pod wlasnym ciężarem Smile

A ceny jakie Pan Olaf sobie życzy ocierają się o kolekcjonerkę Smile

Baywatch
Hook
Addams Family - nie ma
Spiderman
Taxi - nie ma
No Fear
Tales Of The Arabian Nights - nie ma
Cirqus Voltaire
Johnny Mnemonic
Road Show
Terminator 2
Lethal Weapon
White Water
Tales Of The Crypt - nie ma
The Shadow
Diner
Whirlwind

No cóż byłem widziałem i tyle. Jak dla mnie strata czasu.
Odpowiedz
#10
Ja niestety w ten weekend nie wpadnę, gdyż jestem poza Warszawą. Dobrze ze w nastepny weekend druga czesc eventu - bede na pewno Smile
Odpowiedz
#11
(31/07/2020, 19:57)adas_2008 napisał(a): Pustki - dwóch fanatyków zagrywało Jonniego i Diner.
Cino,  mamy nowe ksywki [Obrazek: smile.png]
Odpowiedz
#12
(31/07/2020, 22:52)Marek Ch napisał(a):
(31/07/2020, 19:57)adas_2008 napisał(a): Pustki - dwóch fanatyków zagrywało Jonniego i Diner.
Cino,  mamy nowe ksywki [Obrazek: smile.png]

Haha no spoko, a to Ci taką anegdotkę o DINER zapodam. Spotkałem Artura, mówię mu że dzisiaj mi się fajnie na DINER gra bo 3 miejsca moje na liście. Miałem ponad 20 baniek, Artur dołożył na ponad 25 baniek. A ochroniarz z Hali Gwardii po skończonej zmianie nabił ponad 29mln ( tylko nie umiał się wpisać  Big Grin  ) Stwierdziłem że ma skilla i zapisałem go na turniej pod Krkw.   Tongue     

Ogólnie to tak, maszyny w "grywalnym stanie" pojęcie względne. umówmy się, da się na nich grać...ale sam Olaf przy mnie wyłączył dwie sztuki bo nie dało się na nich grać. Ja jako laik widziałem dużo niedociągnięć. Na obronę Olafa i flipperów daję to że "dają" pograć, spoko powtórki na niektórych, EB. Parę maszyn w jednym miejscu zawsze spoko. Dodatkowo dowiedziałem się dzisiaj że Olaf ich sam nie naprawia, więc dlatego mniemam że stan maszyn właśnie z tego powodu nie jest idealny. Na duży plus również to że jak od godziny 19 około DJ zaczął grać muzykę to i Olaf podkręcił głośność flipperów, dzięki czemu grało się bardzo przyjemnie. Kibice wiszący na maszynie w postaci cyganów gratis, za wszystko inne zapłacisz bilonem  Tongue

Odnośnie ceny za gry to liczyłem że Olaf zrobi niezłą promocję typu gra za 1zł, 2zł za 3 kredyty itp. Niech już za tego nieszczęsnego CV fajnie by było gdyby gra była za 2zł a nie za 4zł. To już dosyć dużo. Sam o tym osobiście rozmawiałem z Olafem, poleciłem również wizytę w Zagrywkach...zobaczenie za jakie pieniądze gra się na nówkach w dobrym stanie.

Co do cen za flippera, to niech każdy zainteresowany osobiście pogada z Olafem jak chce. Widziałem cały "Price" ceny kolekcjonerskie, faktycznie. A sam nieśmiało się czaiłem na Whirlwind albo DINER. Chociaż jeszcze w 100% i tak nie jestem zdecydowany na "zakupy"

Ja osobiście pojawię się jeszcze w niedziele około 11:00, dokończyć indywidualną rywalizację z Olafem w której aktualnie wygrywam ( zostało nam 4-5 maszyn do rozegrania ) W następnym tygodniu też się mogę pojawić, pograć  z kimś lepszym z forum. 

Dzięki za grę oraz rywalizację, pozdro dla wszystkich spotkanych ludzi na hali Gwardii.
Odpowiedz
#13
Namore, powiedz mi proszę skąd pomysł aby granie było za darmo?
Maszyny, lokal, transport, prąd - to kosztuje.
Kto miałby to sponsorować dla idei propagowania fliperów???

Oby 100% nie zmieniło się na 99....Wink
Odpowiedz
#14
Że się komuś chciało kolekcję z Holandii targać i montować polskie wrzutniki?.
Odpowiedz
#15
(01/08/2020, 07:29)RAFAL napisał(a): Namore, powiedz mi proszę skąd pomysł aby granie było za darmo?
Maszyny, lokal, transport, prąd - to kosztuje.
Kto miałby to sponsorować dla idei propagowania fliperów???

Oby 100% nie zmieniło się na 99....Wink

Spokojnie Smile Była informacja że wstęp jest wolny i się zastanawialiśmy co to może oznaczać. Cino od początku pisał, że prawdopodobnie będą wrzutki. 

Granie za darmo to wcale nie jest ewenement - w 2019 grałem tak w Łodzi w jednym z Centrów Handlowych (kilkanaście maszyn), na targach Pixel Heaven itp. Biorąc pod uwagę że Olaf chciałby sprzedać część maszyn to można było się łudzić że będzie free play.

(31/07/2020, 19:57)adas_2008 napisał(a): [...]
Addams Family - nie ma
[...]
Tales Of The Arabian Nights - nie ma
[...]
Tales Of The Crypt - nie ma
[...]

Wszystkie te maszyny były w innej części hali (nie w głównej części) - w jednym z pawilonów.
AF i TOTAN doskonale działały, TOTC wyłączony.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości