Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pinball Playtime w Hali Gwardii (31.07-02.08 oraz 07.08-09.08)
#12
(31/07/2020, 22:52)Marek Ch napisał(a):
(31/07/2020, 19:57)adas_2008 napisał(a): Pustki - dwóch fanatyków zagrywało Jonniego i Diner.
Cino,  mamy nowe ksywki [Obrazek: smile.png]

Haha no spoko, a to Ci taką anegdotkę o DINER zapodam. Spotkałem Artura, mówię mu że dzisiaj mi się fajnie na DINER gra bo 3 miejsca moje na liście. Miałem ponad 20 baniek, Artur dołożył na ponad 25 baniek. A ochroniarz z Hali Gwardii po skończonej zmianie nabił ponad 29mln ( tylko nie umiał się wpisać  Big Grin  ) Stwierdziłem że ma skilla i zapisałem go na turniej pod Krkw.   Tongue     

Ogólnie to tak, maszyny w "grywalnym stanie" pojęcie względne. umówmy się, da się na nich grać...ale sam Olaf przy mnie wyłączył dwie sztuki bo nie dało się na nich grać. Ja jako laik widziałem dużo niedociągnięć. Na obronę Olafa i flipperów daję to że "dają" pograć, spoko powtórki na niektórych, EB. Parę maszyn w jednym miejscu zawsze spoko. Dodatkowo dowiedziałem się dzisiaj że Olaf ich sam nie naprawia, więc dlatego mniemam że stan maszyn właśnie z tego powodu nie jest idealny. Na duży plus również to że jak od godziny 19 około DJ zaczął grać muzykę to i Olaf podkręcił głośność flipperów, dzięki czemu grało się bardzo przyjemnie. Kibice wiszący na maszynie w postaci cyganów gratis, za wszystko inne zapłacisz bilonem  Tongue

Odnośnie ceny za gry to liczyłem że Olaf zrobi niezłą promocję typu gra za 1zł, 2zł za 3 kredyty itp. Niech już za tego nieszczęsnego CV fajnie by było gdyby gra była za 2zł a nie za 4zł. To już dosyć dużo. Sam o tym osobiście rozmawiałem z Olafem, poleciłem również wizytę w Zagrywkach...zobaczenie za jakie pieniądze gra się na nówkach w dobrym stanie.

Co do cen za flippera, to niech każdy zainteresowany osobiście pogada z Olafem jak chce. Widziałem cały "Price" ceny kolekcjonerskie, faktycznie. A sam nieśmiało się czaiłem na Whirlwind albo DINER. Chociaż jeszcze w 100% i tak nie jestem zdecydowany na "zakupy"

Ja osobiście pojawię się jeszcze w niedziele około 11:00, dokończyć indywidualną rywalizację z Olafem w której aktualnie wygrywam ( zostało nam 4-5 maszyn do rozegrania ) W następnym tygodniu też się mogę pojawić, pograć  z kimś lepszym z forum. 

Dzięki za grę oraz rywalizację, pozdro dla wszystkich spotkanych ludzi na hali Gwardii.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Hala Gwardii - przez namore - 15/07/2020, 11:13
RE: Hala Gwardii - przez Cino - 15/07/2020, 17:26
RE: Pinball Playtime w Hali Gwardii - przez NEX - 15/07/2020, 14:47
RE: Pinball Playtime w Hali Gwardii (31.07-02.08 oraz 07.08-09.08) - przez Cino - 01/08/2020, 01:12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości