Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pinball Playtime w Hali Gwardii (31.07-02.08 oraz 07.08-09.08)
#16

(31/07/2020, 19:57)adas_2008 napisał(a): [...]
Addams Family - nie ma
[...]
Tales Of The Arabian Nights - nie ma
[...]
Tales Of The Crypt - nie ma
[...]

Cytat:[b]namore
Wszystkie te maszyny były w innej części hali (nie w głównej części) - w jednym z pawilonów.

AF i TOTAN doskonale działały, TOTC wyłączony.[/b]


Dokładnie tak, co do samego stanu to sam osobiście grałem z Olafem na TOTAN i AF 
TOTAN zaczął trochę marudzić, "długo myśli" nieraz np. gdy trafiłem w "make a wish" nie oddał mi kulki tylko przełączył na drugiego gracza, gdy Olaf tam trafił to wypluł mu od razu dwie kulki  Wink  albo jak trafiłem w dżina po 2 lockach na multibolla to kula się zapada w playfield,  ale zanim nieraz da tego multibolla to też mija często trochę czasu. Łapki odkąd grałem na tym flipperze zawsze wydawały mi się dziwne jakieś, jeszcze idzie na nim grać. 

AF - cały czas trzyma poziom, maszyna  w super stanie 

TOTC - faktycznie wyłączony, kiedyś trafiłem na niego gdy był włączony i zagrałem na nim parę razy. Mankamentów technicznych nie zauważyłem wtedy. 

TAXI - zawsze wyłączony, chyba stoi jako ozdoba/dekoracja wnętrza  Tongue  
Odpowiedz
#17
Wyluzuj Namore, ja jestem spokojny Smile
Na Pixel H płacisz za wstęp i z biletów są finansowane flipery.
Centrum handlowe w Łodzi to inna kwestia... dzięki Andrew
Nie wiem czemu potencjalny kupujący miałby nie wydać kilku zeta aby sprawdzić maszynę, poza tym z ludzi którzy przebywają w Hali raczej niewielu jest zainteresowanych kupnem....
Odpowiedz
#18
(01/08/2020, 13:25)RAFAL napisał(a): Wyluzuj Namore, ja jestem spokojny Smile
[...]
Nie wiem czemu potencjalny kupujący miałby nie wydać kilku zeta aby sprawdzić maszynę, poza tym z ludzi którzy przebywają w Hali raczej niewielu jest zainteresowanych kupnem....

Ale ja od samego początku jestem wyluzowany Smile
Widziałem listę cen maszyn - przyznaję że będzie to dla mnie niespodzianką jeśli sprzeda on choć jedną. Ale może się mylę...

(31/07/2020, 19:57)adas_2008 napisał(a): Byłem dziś i naprawdę lepiej pojechać wesprzeć Pawła w Pinball Station.

Zgodziłbym się gdyby nie fakt, że w Hali Gwardii są maszyny których u Pawła nie ma.
Ale jak najbardziej - Pawła należy wspierać  Big Grin Cool
Odpowiedz
#19
Jakieś konkrety na temat cen ? Nie wybieram się a jestem ciekawy
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#20
Road Show 25k
T2 16k (playfield w słabym stanie)
Elvis 8k (nie było tej maszyny na hali)
CV 40k
TAF 30k
Podobno do lekkiej negocjacji...
Tyle zapamiętałem, może Cino pamięta więcej.
Odpowiedz
#21
Ceny owiane tajemnicą, nie można było zdjęcia kartki zrobić  Tongue  
Więc nie wiem czy my możemy tak na otwartym forum wypisywać. 
Skoro Ernest zaczął to ja oprócz tego co on napisał dodam że 
Whirlwind 14 tys.
LW3 14 tys. 
Road Show za 25 tys. ?
można negocjować, wczoraj ta maszyna została wyłączona.
Odpowiedz
#22
Fajnie, ze ceny do negocjacji Smile)
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#23
LW3 14 tys. To jednak szukam dalej.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
Odpowiedz
#24
To marketingowo super, że nikt nie dał cynę, że gdzieś jeszcze stoją maszyny.

Szkoda bo TAF szanuję Smile

Nie zmienia to faktu, że drugi raz nie planuję się wybrać
Odpowiedz
#25
Cynka od razu by wszyscy chcieli  Tongue  

W oddzielnym wątku w lokalizatorze- Mazowieckie "Hala Gwardii" masz opisane właśnie to drugie pomieszczenie w którym na stałe od jakiegoś czasu stoją flippery. Tak na środku hali to tylko na tą imprezę. Akurat AF jest w super stanie. 
Przed imprezą Pinball Playtime w tym drugim pomieszczeniu stały następujące flippery
Spider Man
Hook 
No Fear
AF
TOTAN 
TAXI 
Nieraz jakaś inna maszyna wchodzi na wymianę. 

Jeszcze odnośnie Playtime na Gwardii to ciekawe czy za tydzień pojawi się coś nowego, bo jak nie to już same niedobitki zostaną, "kontuzje" łapią te maszyny. Potrzebne reanimacje albo wymiana. LW3 coraz słabsza prawa łapka. Baywatch wyłączony, Road Show to samo, Hook coś marudzi. Mousin Around tylko się świeci, nie wiem po co...jak nie można na nim grać. Dobrze że chociaż wrzutnik zakleili bo maszyna nie przerobiona na nasze monety  Smile

P.S. 
WHITE WATER 25 tys.  Wink
akurat ta maszyna jest w spoko stanie, zarówno mechanicznym jak i wizualnym. Tyle że nie wiem czy ta cena taka spoko, ocenę zostawiam bardziej doświadczonym i obytym w temacie...
Odpowiedz
#26
(01/08/2020, 19:23)Jarnie napisał(a): Fajnie, ze ceny do negocjacji Smile

Big Grin Big Grin Big Grin
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
Odpowiedz
#27
Byłem dziś, nic się nie zmieniło od poprzedniego tygodnia mimo że była zapowiedź że pojawią się kolejne maszyny. Może po prostu nic się nie sprzedało i nie ma miejsca na następne? Wink Road Show wyłączony, TOTAN przestał działać podczas gdy grałem (kulka wpadła do "scoop" a cewka nie miała mocy aby jej wybić).
Maszyny które stoją w pawilonie (TOTAN + TAF) mają dźwięk ustawiony na tyle głośno że gra to sama przyjemność (poza wpadką TOTAN). CV też ma głośność dość wysoką, jest w doskonałym stanie i gra się świetnie (4 zł za 3 kule).

Mała relacja zdjęciowa (zdjęcia sprzed tygodnia, ale nic się nie zmieniło Wink

[Obrazek: 73d6458201b47b85gen.jpg]

[Obrazek: 6d7f8bc8c6a43795gen.jpg]

[Obrazek: a241b6e05f756560gen.jpg]
Odpowiedz
#28
(07/08/2020, 20:54)namore napisał(a): Maszyny które stoją w pawilonie (TOTAN + TAF) mają dźwięk ustawiony na tyle głośno że gra to sama przyjemność


Ogólnie wszystkie maszyny Olaf dał głośniej tydzień temu w piątek jak DJ zaczął grać. grało się wtedy bardzo fajnie. Te na hali trochę wyciszył następnego dnia, zaś te dwie w pawilonie zostawił na full chyba, wrażenie robi multiball w AF przy takiej głośności "showtime" !  Big Grin 
Myślę że po weekendzie z flipperami przyciszy bo go w końcu pogonią z tej hali.
Odpowiedz
#29
... i wlasnie na zdjęciu widac jednego fanatyka co gniecie DINERa Smile
Odpowiedz
#30
W końcu udało mi się dziś dotrzeć.  Fajnie było pograć znów na Whirlwind, Mousin Around, Shadow i wielu innych maszynach.
Event świetnie pomyślany, flippery porozstawiane po 4  lub po 6 sztuk w praktycznie całej Hali Gwardii. Maszyny fajnie wkomponowały się pomiędzy te wszystkie mini knajpki w efekcie czego powstał tam naprawdę ciekawy klimacik.

Szkoda, że to tylko na dwa weekendy. Gdyby te prawie 20 flipperów zostało tam na stałe to Hala Gwardii byłaby IMO jednym z ciekawszych miejsc na weekendowy wypad na piwko przy flipperze.


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości