Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[posty wydzilone z tematu:] Williams FUN HOUSE
#1
Nowy stary OLEK ? zaś?
mizet102
Odpowiedz
#2
(09/06/2020, 19:02)mizet102 napisał(a): Nowy  stary  OLEK ?  zaś?
Nie rozumiem?

To jest odnośnie tych napięć? Czy o co chodzi?
Odpowiedz
#3
judgerded? i ok
mizet102
Odpowiedz
#4
(09/06/2020, 19:49)mizet102 napisał(a): judgerded? i  ok
to po Niemiecku? Czy Pan tak ma że zaczepia innych? I pisze coś niezrozumiale? Bo przyznaje że nie łapie ???
Odpowiedz
#5
Krzychu, skąd jesteś ?
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#6
Pytałem z jakiego miasta jesteś, nie interesuje mnie Twój Funhouse
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#7
Wizard - wielki szacun za cierpliwość.
Masz zepsutego flipera do sprzedania lub naprawy - pisz na pw
Odpowiedz
#8
Szacun dla Pinball Wizard'a za całokształt!

Forum to miejsce gdzie początkujący mogą nauczyć się czegoś od doświadczonych. Nie inaczej jest na Pinside które czytam systematycznie - z tym że skala tam jest większa.
Odpowiedz
#9
(11/07/2020, 09:02)Jarnie napisał(a):
(10/07/2020, 19:24)Krzychu74 napisał(a):
(09/07/2020, 14:38)Krzychu74 napisał(a):
(09/07/2020, 08:48)Pinball Wizard napisał(a): Przyczyn może być kilka: zużyte szczotki w silniku, uszkodzona płytka sterująca silnikiem, opory mechaniczne. Silnik sprawdź po wymontowaniu za pomocą jakiegoś zasilacza, który daje odpowiednie napięcie (można kupić taniego, warsztatowego chińczyka). Więcej Ci nie potrafię podpowiedzieć.
Na razie rozebrałem silnik. Szczotki były praktycznie na wykończeniu. Po wyjęciu jedną się rozsypała. 
Skad wziąć teraz podobny silnik? Lub nowe szczotki?
Ok sam sobie poradziłem i rozwiązałem problem :-)
W razie jak by ktoś w przyszłości miał podobny problem. I szukał identycznego silniczka do rudego z fun housa. To podpowiem.
Identyczny silnik z dwoma śrubkami znajdował się w dziecięcej suszarce "easy... coś tam". Odpowiadał tam za nadmuch powietrza turbiną śmigła.
Rudy Działa idealnie !

Teraz Wizard, jak byś spełnił obietnicę. I podpowiedział mi jakie układy można by było powymieniać, aby przywrócić do życia płytę muzyczną.
Z góry dzięki, pozdrawiam

a to ciekawe, a jak przełożyłes zębatkę ?
Big Grin Big Grin Big Grin
Już jest blisko kiedy Fun Housik będzie gotowy i pojawi się na OLX albo ALEg.Czekam na niego z niecierpliwością bo to mój ulubieny  Tongue
Odpowiedz
#10
oj nie tak szybko ten olx, audio zrobić to uuu paanie
Odpowiedz
#11
Krzychu74, jesteś tu nowy, (?) nie atakuj personalnie innych. Fakt, ludzie sobie pomagają ale nie jest to ich obowiązek. Jak chcesz uzyskać profesjonalną pomoc to musisz wykazać trochę więcej pokory, a nie rozpychać się łokciami. Przy twojej postawie chęć pomocy spada do zera, a koledzy i tak są zbyt pobłażliwi w stosunku do ciebie. 
Masz zepsutego flipera do sprzedania lub naprawy - pisz na pw
Odpowiedz
#12
Przypomnę, że dział Warsztat służy do udzielania pomocy i porad w temacie naprawy flipperów.

Dziś wróciłem z urlopu i jestem trochę padnięty po podróży ale jutro postaram się tu posprzątać wydzielając posty i przenosząc je w odpowiednie miejsca.

Prośba do wszystkich o trzymanie się tematu.
Odpowiedz
#13
Chyba Nex możesz zamykać bo maszyna już na olx wystawiona, bądźmy poważni bo to mały świat jest.
Odpowiedz
#14
Skąd ta pewność że to ta sama maszyna? Wink Niech Krzychu74 się wypowie.

Na OLX jest napisane że był zawsze trzymany w cieple i suchości co by się nie zgadzało z opisem w tym wątku.
Sprzedający napisał że to elektromechanik co nie jest prawdą, to już era Solid State...
Cena poraża, myślę że nawet egzemplarz w stanie kolekcjonerskim można trafić w niższej cenie.
Odpowiedz
#15
(17/07/2020, 10:35)namore napisał(a): Skąd ta pewność że to ta sama maszyna? Wink Niech Krzychu74 się wypowie.

Na OLX jest napisane że był zawsze trzymany w cieple i suchości co by się nie zgadzało z opisem w tym wątku.
Sprzedający napisał że to elektromechanik co nie jest prawdą, to już era Solid State...
Cena poraża, myślę że nawet egzemplarz w stanie kolekcjonerskim można trafić w niższe

Może zamiast tak się podniecać
[quote pid='34118' dateline='1594974949']
Któryś z kolegów oprócz Wizarda też by coś pomógł.?
Mam jeszcze płytę muzyczną do naprawy. I widzę wciąż powtarzające się eksplozje komentarzy.  Jednak nie na temat. : Sprzedaj? Sprzeda? dam 5 i będę za dwie godziny? Wystawisz? Kupi? Nie rozumiem dlaczego tych pytań jest tak wiele? 
Jest na szczęście dobry moderator. I też to już zauważył.
A jak pytam o naprawę płyty. To tylko jeden kolega pomaga.  I to jest przynajmniej bardzo miłe. Za co serdecznie dziekuje. I dlatego się nie zniechecilem.
Gdybym postanowił wystawić takiego flipera na innym obcojęzycznym forum. Które od kilku tygodni również czytam. Pewnie nawet by to nikogo nie zainteresowało. Tam takich fliperów jest kilka
 Ceny od pięciu tysięcy w górę. DolarówNiech zainteresowani tam szukają tradingu. Tu jest inny wątek! Ktoś będzie chciał naprawiać maszynę. Niech się nie zniechęca. Są tu pasjonaci. Dzięki temu flipery nie idą na złom! I chwała im za pomoc. Tylko to się liczy moim zdaniem. 
[/quote]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości