Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turniej w Zagrywkach 12 września 2020
#3
(13/08/2020, 21:54)RAA napisał(a): Opłata
Koszt uczestnictwa wynosi 100 zł. W cenie biletu każdy uczestnik otrzymuje poza uczestnictwem w turnieju w pewnym wymiarze napoje oraz pizze. Osoby, które odpadły z eliminacji mogą korzystać z maszyn turniejowych bez dodatkowych opłat jednak z uwzględnieniem pierwszeństwa dla gier turniejowych.

Zasady turnieju "O puchar Zagrywek"
 Eliminacje będą odbywać się w dwugodzinnych przedziałach czasowych. Gracz zapisując się na turniej określa czasowy "slot", w którym będzie rozgrywał eliminacje. Z rozegraniem gier należy zmieścić się w wyznaczonych godzinach. Ostatnią grę (włączając w to "jokera") można rozpocząć na kwadrans przed zakończeniem swojego slotu eliminacyjnego. Nie ma możliwości rozpoczęcia i rozgrywania gier w innym niż swój przedziale czasowym - prośba o punktualne przybycie.

Opłata 
Fajnie że w cenie będzie kawałek pizzy i napój, może piwko nawet  Wink Rozumiem że maszyny na free play ustawione dla biorących udział w turnieju. Ale jak pogodzić to z ludźmi którzy nie biorą udziału w turnieju a chcą zagrać? Czy tego dnia po prostu flippery będą tylko dostępne dla graczy turniejowych? W sobotę to tam tłoczno bywa, a flippery stoją w "przechodnim" miejscu, że prawie każdy kto odwiedzi Zagrywki to siłą rzeczy przechodzi obok maszyn. 

Zasady turnieju "O puchar Zagrywek"
Jeżeli zapiszę się na ostatni slot czasowy 16-18 to czy muszę się stawić punktualnie o 12 w Zagrywkach? 
Po mojemu to dzień czy dwa wcześniej jakoś to pozapisywać kto w którym slocie gra i już. Slot 1 zaczyna się o 12 a Zagrywki otwarte od 12. Taka luźna propozycja, wiem jak wygląda to punktualne przychodzenie.
Z tym Jokerem to spoko opcja bo zawsze trafi mi się jakiś babol albo nawet dwa, więc pytanie...czy może być gorzej? Kolejna próba zawsze spoko  Smile

Czy DJ/muzyka będą grali ciszej? Tak żeby chociaż trochę maszyny było słychać  Tongue
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Turniej w Zagrywkach 12 września 2020 - przez RAA - 13/08/2020, 21:54
RE: Turniej w Zagrywkach 12 września 2020 - przez Cino - 14/08/2020, 09:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości