Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turniej w Zagrywkach 12 września 2020
#9
(14/08/2020, 17:15)Cino napisał(a):
(14/08/2020, 16:19)RAV napisał(a):
Zapisy ruszyły:
https://zagrywki.pl/wydarzenia-i-promocj...agrywkach/
Potwierdzam, melduje się 12 września, już zapisany/opłacony. Na maila wszystko przyszło. Bilet/ kod biletu, PDF itp. 

Mały szczegół który wyłapałem podczas zapisywania się na turniej. Suwak "wybierz liczbę graczy" nie zmienia się po naciśnięciu "+,-" lub po przesunięciu kursorem w poziomie. Ja brałem jeden bilet więc mi to w niczym nie przeszkodziło jeżeli chodzi o rejestrację się do turnieju. Do zweryfikowania/naprawy, albo ja nie umiem zmienić  Tongue

Zapisałem się w końcu na 12:00 myślę że od rana tak każdy nie będzie wbijał, w późniejszych slotach może być "ciaśniej" albo się mylę, zobaczymy. 

Jeżeli jestem zapisany na 12 to też mam przyjść na około 20 minut przed czasem, jak sugeruje regulamin turnieju? W końcu Zagrywki od 12 otwierają.
PZDR.
Dzisiaj coś szwankowało w systemie rezerwacji. Może z tego powodu suwak nie działa jak należy? Kuba zamawiał dwa bilety, u niego zadziałało.
Przyjdź parę minut przed dwunastą, żeby w południe wejść, zacząć granie i wyrobić się w swoim slocie. Może aż 20 minut wcześniej rzeczywiście nie ma sensu.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Turniej w Zagrywkach 12 września 2020 - przez RAA - 13/08/2020, 21:54
RE: Turniej w Zagrywkach 12 września 2020 - przez RAV - 14/08/2020, 17:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości