Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turniej w Zagrywkach 12 września 2020
#31
Dajmy szanse tej miejscówce jeżeli chodzi o turnieje ( tym bardziej że będzie to pierwszy )
Ja tam się cieszę, bo im więcej turniejów, imprez, miejscówek z flipperami itp. Tym bardziej to wszystko się reklamuje i rozrasta że jest gdzie pograć  Cool

Każdemu coś tam nie pasuje, wiadomo. Grajmy, rywalizujmy...niech wygra najlepszy  Big Grin
Odpowiedz
#32
Skończyły się miejsca na godzinę 16. Zostały już tylko resztki na 12: https://zagrywki.pl/wydarzenia-i-promocj...agrywkach/
Odpowiedz
#33
Kolejne osoby zapisały się na turniej. Pozostało ostatnie wolne miejsce.
Odpowiedz
#34
Frekwencja cieszy  Smile
Odpowiedz
#35
(27/08/2020, 20:52)Marek Ch napisał(a): DAL.CG napisał: BEZNADZIEJNE miejsce na poważny turniej

Ups… czyżbym był niepoważny biorąc udział w tym turnieju ?

Za głośna muzyka …. ? 
To ja zgłaszam za mały wybór piwa  Smile

Dla mnie charytatywna praca i poświęcony czas każdego, kto przyczynia się do organizacji takich TURNIEJÓW  dla nas, zasługuje na powagę i szacun.

Z gory dziekuje organizatorom. 
Liczę na dobrą zabawe i do zobaczenia.

Marek, nie widzę związku między powagą miejsca i zawodnika.
Czy grając na flipperach w Mielnie oznacza, że grający jest z Mielna...?

Nie oceniam organizatorów i organizacji. Na to jeszcze przyjdzie czas.
Bilet kupiony, więc gram i dopiero wtedy będę mógł ocenić to wydarzenie.
Zgadzam się, że każdy kto coś robi dla flipperów zasługuje na podziw i uznanie, z wyjątkiem tych, którzy nie szanują zaangażowania innych.
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
Odpowiedz
#36
Wyniki turnieju będzie można śledzić na stronie Match Play: https://matchplay.events/live/vewjk

Punktacja na poszczególnych maszynach zgodna z systemem PAPA:
1 miejsce - 100 pkt.
2 miejsce - 90 pkt.
3 miejsce - 85 pkt.
4 miejsce - 84 pkt.
5 miejsce - 83 pkt.
itd.
24 miejsce - 64 pkt.

Maksymalna możliwa do zdobycia liczba punktów w eliminacjach wynosi 800.
Odpowiedz
#37
Mamy komplet uczestników. Od teraz można zapisać się tylko na listę rezerwową.
Odpowiedz
#38
Jeżeli ktoś z zapisanych chciałby z dowolnego powodu zrezygnować z uczestnictwa w turnieju, proszę o zgłoszenie tego do mnie w wiadomości prywatnej wysłanej najpóźniej w czwartek, 10 września 2020 r. Nie trzeba podawać powodu rezygnacji Smile Zgodnie z ogłoszonymi wcześniej zasadami, zwrot pieniędzy za bilet wstępu będzie możliwy wtedy, gdy osoba(y) z listy rezerwowej potwierdzą chęć uczestnictwa i dokonają wpłaty.
Odpowiedz
#39
Przygotowania trwają:
[Obrazek: 2020_09_08_Zagrywki_przed_turniejem.jpg]

Puchary dla najlepszych czekają:
[Obrazek: 2020_09_08_Zagrywki_puchary.jpg]
Odpowiedz
#40
Niespodzianka! Przybyła nam jedna maszyna turniejowa - Game of Thrones. Widzimy się jutro!
[Obrazek: 2020_09_08_Zagrywki_przed_turniejem_2.jpg]
Odpowiedz
#41
O kurde, tej maszyny to w ogóle nie znam. Idę zaraz poćwiczyć. Smile chyba, że jest tylko na turniej?
Odpowiedz
#42
Jest włączona i ogólnodostępna - na "wrzutki" w normalnej cenie. Podobnie będzie jutro, nie ma free playa, a dla odwiedzających Zagrywki maszyny będą dostępne za opłatą. Gracze turniejowi będą mieli kredyty nabijane przez sędziów.
Odpowiedz
#43
Uściślając: tak, jak napisałem wcześniej, osoby, które odpadły z eliminacji mogą korzystać z maszyn turniejowych bez dodatkowych opłat jednak z uwzględnieniem pierwszeństwa dla gier turniejowych. Jednak uwzględniając fakt, że będzie grany "finał B" o miesce 17, czas na free play będzie dopiero później, a kredyty będą nabijać sędziowie. Inaczej goście Zagrywek mieliby cały czas, poza kontrolą, darmowy dostęp do gier i mogliby dość skutecznie zajmować nam miejsce przy flipperach.
Odpowiedz
#44
(11/09/2020, 19:12)RAV napisał(a):  Jednak uwzględniając fakt, że będzie grany "finał B" o miesce 17, czas na free play będzie dopiero później, a kredyty będą nabijać sędziowie.

Co to za finał B o miejsce 17? Możesz wytłumaczyć o co w tym chodzi? Najsłabsza 8 gra sobie turniej o bycie najlepszym wśród najgorszych?  Big Grin


Cytat:RAV

czas na free play będzie dopiero później, a kredyty będą nabijać sędziowie.


Dlatego ja gram swój slot o 12, potem wychodzę i wracam mniej więcej o 16.
Odpowiedz
#45
(11/09/2020, 21:59)Cino napisał(a):
(11/09/2020, 19:12)RAV napisał(a):  Jednak uwzględniając fakt, że będzie grany "finał B" o miesce 17, czas na free play będzie dopiero później, a kredyty będą nabijać sędziowie. 

Co to za finał B o miejsce 17? Możesz wytłumaczyć o co w tym chodzi? Najsłabsza 8 gra sobie turniej o bycie najlepszym wśród najgorszych?  Big Grin

Tak, dokładnie. Oczywiście jak ktoś nie chce, może nie grać już dalej "finału B". Ogólnie chodzi o to, żeby wszyscy jak najwięcej pograli w turnieju, w końcu po to się spotykamy  Smile 

(11/09/2020, 21:59)Cino napisał(a):
(11/09/2020, 19:12)RAV napisał(a): czas na free play będzie dopiero później, a kredyty będą nabijać sędziowie.

Dlatego ja gram swój slot o 12, potem wychodzę i wracam mniej więcej o 16.

Pamiętaj, że od 16 do 18 eliminacje będzie grała ostatnia grupa zawodników. Luźno na maszynach nie będzie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości