Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy na forum? Przywitaj się
#46
Andrew napisał(a):a z tego co słyszałem to Szatan Nie Żyje Smile :evil:
Witaj
On sam rozpuszcza takie plotki, ale nie wierz im Smile
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
Odpowiedz
#47
Witam wszystkich,

Ja na fizycznych maszynach nie grałem nigdy za wiele (wolałem street fightera i bilard). Zaraziłem się pinballami grając w elektroniczne namiastki (Gottlieb i Williams Colection). Ostatnio wyszło Pinball Arcade i postanowiłem poszukać realnych maszyn i przepuścić trochę oszczędności. Tak właśnie trafiłem na forum. Mam nadzieję, że teraz uda mi się trochę pograć w realu. Smile
Odpowiedz
#48
dyleck napisał(a):Witam wszystkich,

Ja na fizycznych maszynach nie grałem nigdy za wiele (wolałem street fightera i bilard). Zaraziłem się pinballami grając w elektroniczne namiastki (Gottlieb i Williams Colection). Ostatnio wyszło Pinball Arcade i postanowiłem poszukać realnych maszyn i przepuścić trochę oszczędności. Tak właśnie trafiłem na forum. Mam nadzieję, że teraz uda mi się trochę pograć w realu. Smile

Witamy ! SmileProponuję zajrzeć do lokalizatora flipperów na stronie głównej PSFu
Odpowiedz
#49
Juz zajrzałem. Smile Wysłałem nawet kilka lokalizacji, których nie było.
Odpowiedz
#50
Tak jest i/lub przyjść na turniej: http://www.flippery.com.pl/lista-turniejow/

Paweł napisał(a):
dyleck napisał(a):Witam wszystkich,

Ja na fizycznych maszynach nie grałem nigdy za wiele (wolałem street fightera i bilard). Zaraziłem się pinballami grając w elektroniczne namiastki (Gottlieb i Williams Colection). Ostatnio wyszło Pinball Arcade i postanowiłem poszukać realnych maszyn i przepuścić trochę oszczędności. Tak właśnie trafiłem na forum. Mam nadzieję, że teraz uda mi się trochę pograć w realu. Smile

Witamy ! SmileProponuję zajrzeć do lokalizatora flipperów na stronie głównej PSFu
Odpowiedz
#51
Ewentualnie wypatrywać jakiś informacji na temat przelotów po maszynkach.
:evil:
Odpowiedz
#52
Witam Wszystkich,

Mam na Imię Adam i jestem z Jastrzębia Zdroju. Flipperami zaraził mnie szwagier no i tak się zaczęła moja przygoda. Uczestniczyłem już w dwóch turniejach w Mysłowicach.

Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedz
#53
witamy na forum
Odpowiedz
#54
Witam, jestem z Kielc, Jeszcze jako nastolatek unikałem grania na fliperach, teraz mnie fascynują, moje marzenie, to Virtua Pin w moim pokoju, pozdrawiam.
Odpowiedz
#55
A nie lepiej pomarzyć o prawdziwym flipperze Wink
Wybierz się na jakieś nasze zawody, naprawdę warto!

kane11 napisał(a):Witam, jestem z Kielc, Jeszcze jako nastolatek unikałem grania na fliperach, teraz mnie fascynują, moje marzenie, to Virtua Pin w moim pokoju, pozdrawiam.
Odpowiedz
#56
Witam wszystkich, na imie Michał, z Warszafki jestem i od lat kilku pogrywam gdzie mogę.. za granicą głównie bo praca sprzyja.. Pozdrówa!
Odpowiedz
#57
Cześć!
No to zapraszamy na turnieje!
pzdr

tutejszy napisał(a):Witam wszystkich, na imie Michał, z Warszafki jestem i od lat kilku pogrywam gdzie mogę.. za granicą głównie bo praca sprzyja.. Pozdrówa!
Odpowiedz
#58
Siemasz,Michale
to będzie z kim jeżdzić na zagraniczne turnieje też Smile
witaj wśród maniaków Smile)))))))))))
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
Odpowiedz
#59
Witam.
Jestem koleś starszej daty i flippery znam z dzieciństwa i młodości.
Jestem w posiadaniu flippera z 1977 roku Eight Ball niestety popsuty i szukam kogoś kto umie go naprawić, ale to w innym dziale.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#60
Witamy Ciebie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości