Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Braki w rankingu IFPA
#1
Tak patrzę na nasze postępy w rankingu IFPA i widzę, że część turniejów nie została w nim uwzględniona. Szczególnie jak chodzi o poszczególne kolejki ligowe. Ktoś mógłby to sprostować?
#2
Braki wynikają z tego, że turnieje organizowane przez Łukasza i Pawła mają bardzo ruchome daty oraz nie są zapowiadane odpowiednio wcześniej. Nie są mi podawane informacje na temat zmian terminów, co generuje bałagan.
Choć to w miarę udało mi się IFPA wytłumaczyć, to wspomnieni wcześniej zapomnieli, że mi należy zgłaszać sprawy kierowane do WPPR.
Co więcej nie są przesyłane do mnie informacje na temat wyników po turnieju i uwierz, że gdybym sam nie szukał to w WPPR uwzględnione byłyby tylko turnieje u Mario i Marcinakg.
Wyniki prześlę do IFPA (i za każdym razem tak robię) tego samego dnia, co je otrzymam.

Strona internetowa z mojego podpisu powinna pomóc w zrozumieniu wymagań i zasad współpracy, które przedstawia nam IFPA
#3
braki zostaly uzupelnione w swiatowym rankingu

czy zostana dodane jeszcze wyniki za lige ? chodzi mi o to ze po 11 turniejach ranking i punkty do WPR ?
#4
Łukasz IMHO jako Prezes PSF powinieneś mieć możliwość bezpośredniego wysyłania wyników do WPPR. Pośrednicy moim zdaniem są tu zbędni bo tylko powodują bałagan.
#5
NEX napisał(a):Łukasz IMHO jako Prezes PSF powinieneś mieć możliwość bezpośredniego wysyłania wyników do WPPR. Pośrednicy moim zdaniem są tu zbędni bo tylko powodują bałagan.
Łukasz nie tyle powinien mieć, co ma taką możliwość, ale z niej nie korzysta.
Popieram natomiast zdanie na temat posrednikow, dopoki wyniki wysylalem tylko ja nie bylo problemow i opoznien.
#6
jeszcze raz pytanie czy beda jakies punkty za koncowy wynik w lidze do WPPR ?
#7
marcinkg napisał(a):jeszcze raz pytanie czy beda jakies punkty za koncowy wynik w lidze do WPPR ?
Wg mnie nie powinny być, bo każdy turniej miał swoją punktację.
Tak czy inaczej nikt mi nie dał znać jak to ma być załatwione i jak przedstawić do WPPR.
#8
w tamtym roku byly dodane punkty za lige, ja jestem za zeby byly tez w tym roku

wez pod uwage ze za kazdy turniej z osobna za zwyciestwo bylo tylko 5 punktow, jezeli turnieje bylyby kazdy za 25 punktow ok, ale w tym wypadku to jakby sie wygralo wszystko co bylo w tym roku w PL to do wziecia bylo 100 punktow 5 x Warszawa + 5 x Myslowice po 5 punktow + u mnie 25 bo turniej byl tylko raz w roku + ostanie MP 25 lub o kilka wiecej bo byo duzo osob

To jak bylismy w DE to w 2 dni bylo do zgarniecia 75 punktow to nic dziwnego ze maja tyle punktow jak u nas jest to jakos dziwnie ustalone.


Dla porowniania jeszcze turniej u ONKLA co gralismy w DE na 5 flipperach bylo 25 osob do wziecia bylo troszke wiecej niz 25 punktow to jest calkiem bezsens bo nie jestem pewny ale chyba raz w roku tylko on tam nie robi. Takich turnieji nawet w roznych lokalizacjach po 5 maszyn to moge zrobic 15 albo wiecej w roku nawet znajde rozne lokalizacje, tylko pytanie czy ktos przyjedzie bo moze z 15 miejscowych sie uzbiera.
#9
Marcin ja chętnie przedstawię to w ten sposób do WPPR, bedzie szansa dla kogos z PL nawiązać walkę o pierwsze miejsce z Martinem ;-)
Ale musisz pamiętać, że organizatorzy ligi (za wyjątkiem Mario) nie informują mnie na temat tego jak chcą żeby to wyglądało.
Zwróć uwagę, że do momentu organizacji turnieju ligowego w miarę to idzie, ale pokazanie wyników na forum, a tym bardziej przesłanie do WPPR organizator ma w pupie (pewnie do tej wypowiedzi tez sie nie odniesie).

Nie chcę pisać w tej sprawie do WPPR, dopoki nie dowiem sie jak bylo to zgłoszone. Jesli przedstawimy im dwie różne wersje to dopiero bedziemy niepowazni.

Do wszystkich:
Dogadajmy się w sprawie liczenia i zgłaszania naszych wyników. Nie zostańmy w tyle rankingu z powodu niechęci do wyslania kilku maili.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości