Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
German Pinball Open 12 Kwiecień 2013r. BERLIN
#76
Przyznac sie kto jedzie lepiej Smile

Ja z siostra na 100% + jeszcze jedna osoba ale jeszcze nie wiadomo kto Smile

w niedziele sa tylko finaly czy ten classic tournament ?
#77
Ja z rodzinką będę już w czwartek po południu jak coś dawać znaka, gdzie co i jak to się poćwiczy
#78
Squall napisał(a):Ja z rodzinką będę już w czwartek po południu jak coś dawać znaka, gdzie co i jak to się poćwiczy


jesli masz ochote to oni w czwartek stawiaja wszystkie maszyny,i szukaja pomocnikow caly czas,mozesz tam poprostu wejsc i powiedzec ewentualnie ze chcesz pomoc w rozkladaniu,ale to tylko dla ogolnej informacji ,zadnego przymusu nie ma Smile
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#79
Marcin wiesz na jakich bedziemy grali turniejowo ? bo nie udalo mi sie nigdzie takiego info znalesc.

Dla tych co wyzej w rankingu i maja ten niby gwarantowany start to co w piatek jako gosc czy tez mozna wziasc udzial w eliminacjach i cos sobie polepszyc temat, np miejsce w tym calym rankingu przed glownym turniejem ?
#80
skyline napisał(a):
Squall napisał(a):Ja z rodzinką będę już w czwartek po południu jak coś dawać znaka, gdzie co i jak to się poćwiczy


jesli masz ochote to oni w czwartek stawiaja wszystkie maszyny,i szukaja pomocnikow caly czas,mozesz tam poprostu wejsc i powiedzec ewentualnie ze chcesz pomoc w rozkladaniu,ale to tylko dla ogolnej informacji ,zadnego przymusu nie ma Smile

Przyjadę na gotowe Smile
#81
marcinkg napisał(a):Marcin wiesz na jakich bedziemy grali turniejowo ? bo nie udalo mi sie nigdzie takiego info znalesc.

Dla tych co wyzej w rankingu i maja ten niby gwarantowany start to co w piatek jako gosc czy tez mozna wziasc udzial w eliminacjach i cos sobie polepszyc temat, np miejsce w tym calym rankingu przed glownym turniejem ?


bedzie bardzo duzo maszyn ,wiec nie ma listy turniejowej,co do eliminacji to nie wiem,nie zaglebialem tematu,wiem tylko z nowych wiesci ze nie bedzie zapowiadanego wczesniej "czarnoksieznika z oz" JJP sie wycofal wczoraj.
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#82
skyline napisał(a):z nowych wiesci ze nie bedzie zapowiadanego wczesniej "czarnoksieznika z oz" JJP sie wycofal wczoraj.

A miało być tak pięknie... Sad
#83
dyleck napisał(a):
skyline napisał(a):z nowych wiesci ze nie bedzie zapowiadanego wczesniej "czarnoksieznika z oz" JJP sie wycofal wczoraj.

A miało być tak pięknie... Sad

ale bedzie lepsza maszyna Big Grin horror flipper zbudowany przez mojego kumpla od podstaw,swietne rozwiazania techniczne itp ...Smile)
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#84
tu malutki przedsmak maszyny Big Grin


[Obrazek: 75fc4130e27d2201.jpg]
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#85
w jednym oku jest kamera Big Grin a w drugie oko trzeba w niektorych misjach walic z pistoletu laserowego Big Grin wiecej nie powiem Tongue


[Obrazek: 7dc8b617d287de15.jpg]
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#86
no dobra ,jeszcze wam pokaze wybicie kuli Big Grin reszta w Berlinie Smile)


[Obrazek: dec75ca9b121c915.jpg]
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#87
[Obrazek: 87740c07834aa283.jpg]
[Obrazek: 05428d96eeef0587.jpg]
[Obrazek: b32b67167c89eacb.jpg]
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#88
są zasady po angielsku ! http://www.flipperverein.de/?page_id=933

i 12 godzin do wyjazdu... Smile
#89
Niektórzy już jadą Smile)))))
#90
Kolejni już są gotowi.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości