Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DŁUG.PISY, ołówki, pisaki, kredki, flamastry etc. proszę
#1
przynieść na mistrzostwa Polski, to ważne !!!!
dzięki
do zo co piszę z CDQ
#2
Łukasz ośmieszyłeś się jako PREZES ! Wysyłanie ludzi po "pisaki" w dniu imprezy to kpina byłem tego świadkiem!Powinno czekać 200 długopisów z logo mistrzostw dla wszystkich przynajmniej po sztuce-na pamiątkę.To taki wielki koszt????????????????
#3
York napisał(a):Powinno czekać 200 długopisów z logo mistrzostw dla wszystkich przynajmniej po sztuce-na pamiątkę.To taki wielki koszt????????????????
Zorganizowanie imprezy na 90 osób to kawał pracy. Nawet jeśli organizatorom zdarzyło się zapomnieć o jakimś duperelu (jak choćby długopisy) to pisanie że ktoś ośmieszył się z tego powodu jest... (delikatnie mówiąc) niepoważne. Nie ma to jak przyjechać na gotowe i krytykować...

Impreza (jak każda inna) miała pewne niedociągnięcia i potknięcia (sam na kilka zwróciłem uwagę). Należy jednak pamiętać iż całość organizowana jest przez małą grupkę ludzi robiących to zupełnie za darmo, często dokładających z własnej kasy i poświęcających na to masę własnego czasu.

Łukasz, Paweł, Andrzej (i pewnie kilka innych osób) - nalezą się Wam słowa uznania za wczorajsza imprezę. Ja osobiście cieszyłbym się gdybyście za rok także organizowali taki (lub podobny) turniej
#4
Nie było długopisów, ale była pizza Smile
#5
Ja ze swojej strony chcę gorąco podziękować Organizatorom. Kawał świetnej roboty, szacunek.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości