Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
European Pinball Championship 2013
#16
a jak z dojazdem z lotniska ? koszta ? cos wiadomo ?
#17
z lotniska na miejsce jest około 90km, podobno autobus z lotniska bezpośrednio na miejsce za kilkanaście euro.
https://www.facebook.com/events/389467794486568/ jest już lista maszyn a na stronie http://www.europinball.org/2013/ jest już rozkład jazdy.
Zgłaszać w tym wątku kto jedzie i robimy listę.
#18
termin mi pasuje, kosztow nie znam ale pewnie tez, jak jedzie kilka osob (sam to zagine w akcji) to jade na 100%

pamietajcie aby mi przypomniec jak bedzie trzeba gdzies kase wyslac bo urwanie glowy teraz
#19
To ja pewnie też pojadę. W chwili obecnej na 85%.
#20
Jestem zainteresowany ,czy dobrze zrozumiałem że trzeba przejść piątkowe kwalifikacje ?
#21
Sebastian G napisał(a):Jestem zainteresowany ,czy dobrze zrozumiałem że trzeba przejść piątkowe kwalifikacje ?
To znowu szykuje się dobra ekipa na wyjazd. Ja też chętnie nad tym mocniej pomyśle.
#22
Na chwilę obecną jestem zdecydowany! Smile
#23
Ceny za nocleg "trochę "wysokie ,przelot przy tym to małe piwo :/
[/quote][/code]-HOTEL-DIALOG-
Pokój dla 5,ciu-osób od 13-15.09 -1100zł
#24
Ile jest osób na Sztokholm? Jakie koszty? Jest duża szansa, że się przyłączę.
Dzięki.
#25
jakies konkrety ? ja w pogotowaiu na 100% jak kilka osob jedzie, dajcie znac komu i ile wplacic Smile
#26
brak konkretów, strona rejestracji nie działa, brak odpowiedzi na zapytania na fejsie, czekamy.
Jak tylko coś się pojawi dam od razu znać.
#27
Jest już rejestracja !!! www.europinball.org !!!!
#28
ZAREJESTROWANY Smile
#29
Odezwał się do mnie organizator EPC. Dopytuje czy chcemy mieć reprezentację w turnieju drużynowym. Jesli chcecie, podajcie tu czterosoobowa grupę i lidera z jego emailem, a ja Was zgłoszę.
Pzdr
#30
Niestety w tym roku muszę odpuścić Mistrzostwa ale w przyszłym roku jadę na 100% Cry


European Pinball Championship
March 21st - 23rd 2014
Rimini Expo Centre, Via Emilia, 155 47921 Rimini, Italy.
Mario


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości