Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
European Pinball Championship 2013
#46
Prezes napisał(a):a zdjęcia takiego gdzieś nie ma ?
Na koniec obcykali go fotoreporterzy przy wręczaniu nagród ,pewnie będzie w Pinball News ,filmik ostatni z kamerki :
http://bambuser.com/v/3919291
-ten co ma 2:07:15 ,trochę widać np. w 1:39:25sek
#47
Mały skrót z turnieju drużynowego.

Eliminacje rozegrane zostały w następujący sposób:
Fliper 1: Dwie osoby z drużyny grające 4 bile "każdy jedną łapką"
Fliper 2: Kolejne dwie osoby z drużyny grające 4 bile "każdy jedną łapką"
Fliper 3: Cała drużyna. Każdy (sam) po jednej bili
Podzieliliśmy się na dwie dwójki (Jacek i Daniel oraz Marcin i ja). Jacek z Danielem zagrali na X-Man i wykręcili drugi wynik eliminacji, Marcin i ja trafiliśmy na Monster Basha i ugraliśmy najlepszy wynik w eliminacjach. Cała drużyna zagrała na Mousin Around wykręcając trzeci wynik.
Sumarycznie dało to nam 2 miejsce po fazie eliminacji.

Zasady Playoffów wyglądały podobnie. Drużyny grały na dwóch flipperach (tak jak w eliminacjach Fliper 1 i Fliper 2) w przypadku remisu grano na maszynie trzeciej (tak jak w eliminacjach Fliper 3).
W walce o finał Marcin i ja wygraliśmy na MM, Jacek z Danielem przegrali na X-Man. W dogrywce na T2 całej czwórce poszło kiepsko.
W grze o trzecie miejsce Marcin i ja wygraliśmy na JackBot, Jacek z Danielem przegrali na Mousin Around. W dogrywce na Monster Bash znów całej czwórce poszło kiepsko.

Oczywiście niedosyt pozostaje (drugie miejsce było w zasięgu reki) - to jednak ja osobiście ciesze się że byliśmy wyżej niż wiele mocnych teamów Smile
#48
Gratulacje !

Wniosek taki, że gre na łapki trzeba ćwiczyć Smile (proponuje powrót tej konkurencji na tegoroczne MP)
#49
Gratulacje! Walka trwała do końca ... :-)
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#50
Gratulację :-)
#51
Prezes napisał(a):
printimus napisał(a):Smile

dobra reklama, sporo warta i za free! :lol:
a zdjęcia takiego gdzieś nie ma ?



[Obrazek: 61.jpg]

Tylko P mu zjadło (swoją drogą trzeba chłopakowi browara za promocję postawic jak znów się u nas pojawi Wink
#52
L.U.K napisał(a):
Prezes napisał(a):
printimus napisał(a):Smile

dobra reklama, sporo warta i za free! :lol:
a zdjęcia takiego gdzieś nie ma ?

Tylko P mu zjadło (swoją drogą trzeba chłopakowi browara za promocję postawic jak znów się u nas pojawi Wink

o super! fajnie że to zdjęcie znalazłeś i je wrzuciłeś - dzięki !
a naszej ekipie gratuluję oczywiście !!!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości