Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cykl turniejów na Śląsku - kto jest chętny?
#1
Koleżanki i koledzy,
Planowana jest organizacja turniejów w nowym miejscu na Śląsku, ale organizatorami będą osoby znane.
Pierwszy turniej przypuszczalnie 11.05 (sobota). Jeśli dopisze frekwencja i będą chętni odbędzie się liga - cykl turniejów co ok. 2 tygodnie kolejny ( bez miesięcy wakacyjnych ).
Będą nowe, nieznane jeszcze w Polsce maszyny.
Oczywiście przewidziane są nagrody.
Proszę zgłaszać w formie postów kto jest wstępnie zainteresowany.

pozdrawiam
Łukasz
#2
Ja jestem wstępnie chętny.
#3
moze nie zawsze mam czas ale jak najbardziej sie pisze
#4
Mnie kompletnie nie pasują soboty. Może jest ktoś za tym żeby organizować turnieje w niedzielę?
Kupię Split Second by Stern.
#5
Niedziela odpada, zdecydowanej większości bardziej pasuje sob., bo można spokojnie wrócić do domu. Niestety nie da się tak by wszystkim pasowało.

woki napisał(a):Mnie kompletnie nie pasują soboty. Może jest ktoś za tym żeby organizować turnieje w niedzielę?
#6
raz na jakiś czas chętnie, regularnie nie dam rady.
#7
ja wstępnie chętny,
#8
Łukasz , pozwolę sobie odejść od właściwego tematu ( korzystając z okazji ) i zadać pytanie dotyczące centralnej Polski - czy w Warszawie też coś takiego / pokrewnego jest planowane ?
#9
Nie ma problemu - nie, nie jest, nie ma kto tego robić niestety. Dlatego wszystkie siły i możliwości moje (a innych chętnych zapraszamy - każda pomoc się przyda np. nagrody, nagłośnienie w mediach, jedzenie i picie etc.) kierujemy w tym roku na Śląsk. Na Śląsku jest sporo fanów, dojazd niezły. Jak by była większa grupa, to i może jakieś spanie będzie można załatwić taniej. DZIAŁAMY. I zapraszamy do grania i pomocy.

Gwynbleidd napisał(a):Łukasz , pozwolę sobie odejść od właściwego tematu ( korzystając z okazji ) i zadać pytanie dotyczące centralnej Polski - czy w Warszawie też coś takiego / pokrewnego jest planowane ?
#10
chętnie się wybiorę tylko kiedy i gdzie dokładnie ?
#11
ja chętnię tyle że to chyba chodzi Ci o 11, bo 12 to niedziela
Życie jest chorobą, cały świat szpitalem, śmierć - lekarzem Smile
#12
data poprawiona, sorry
na szczegóły jeszcze za wcześnie, dajcie nam chwilę
pzdr


Palmer Eldritch napisał(a):ja chętnię tyle że to chyba chodzi Ci o 11, bo 12 to niedziela
#13
jak uda się w dobrym zdrowiu wrócić po długim weekendzie to chętnie się wybiorę Wink
XIX
#14
Jestem chętny!
#15
to widzę, że się dobra ekipa kroi! świetnie.
czekam na dalsze zgłoszenia, jak tylko będę mógł wyjawić więcej to to zrobię.



York napisał(a):Jestem chętny!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości