Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Printimus Polska Liga Flipperowa sezon III
marcinkg napisał(a):czolowka z PLF bedzie miala cos z tego ze byla w czolowce na MP ? (nie musza grac eliminacji lub cos podobnego ?)

Nic takiego nie będzie. MP to niezależny event i zawsze będę o to walczył. W przyszłym roku chciałbym, by oprócz MP był też Puchar Polski i nie mam nic przeciwko, by do tej imprezy były takie bonusy zaliczane. Ale to jeszcze będziemy ustalać w odpowiednim czasie.
marcinkg napisał(a):ustalone jest juz co jest za wygranie ligi flipperowej ? Smile

przewidziane sa jakies statuetki, dyplomy, nagrody za czolowe miejsca?

Widzę, że kolega rozochocił się po ostatniej zagranicznej przygodzie :-D
a jak Big Grin

mam remis z Konradem, jak nie pojade to Konrad musialby byc na 8 miejscu wtedy ja jestem 1, jak na 7 to mamy remis jak 6 to Konrad wygrywa

jedyna opcja musze pojechac i byc lepszym od Konrada co bedzie mega trudne sportowo i do wysiedzenia w srodkach transportu (jestem w Gdansku do domu od czwartku jeszcze nie dotarlem) i po prostu pytam czy warto Smile
Marcin, nie nagrody są najważniejsze, tylko tytuł: I MIEJSCE PPLF 2013.
nie chodzi mi o nagrody typu flipper czy klocki hamulcowe Smile

ale wlasnie jakis dyplomik czy trofeum ze jest sie na tym 2 czy 1 miejscu na pamiatke postawic gdzies, za tamtem rok mam trofeum za zajecie 3 miejsca w PLF i jest git !
No wiem, flipperów masz nadmiar. Zostaw je dla innych.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
trofea się szykują. te za obecny sezon będą przynajmniej tak samo eleganckie, jak puchary z roku ubiegłego.

to co, wpadasz? czy będziesz kibicował Konradowi na odległość?
i żadnych dodatkowych punktów do WPPR. bo albo bierzemy punkty za turnieje albo za ligę i u nas są za turnieje.

ale padło też ciekawe pytanie o turniej w myslovitz. zaliczamy do ligi, czy nie? bo jak zaliczamy, to trzeba dołożyć jedną dozwoloną nieobecność. no i czy ten termin pewny?
jak ktos mnie z wawy zabierze to wpadam Smile

to czy turniej Mariusza bedzie sie liczyl do ligi wypada ustalic przed turneijem w bytomiu, bo wiem ze nie wszyscy sie wybieraja do bytomia na ostatni turniej liczony do ligi, jak byloby juz info co do Myslowic to mogli by zmienic zdanie lub nie (chodzi o to zeby kazdy wiedzial na czym stoi)
marcinkg napisał(a):to czy turniej Mariusza bedzie sie liczyl do ligi wypada ustalic przed turneijem w bytomiu,
Turnieju w Mysłowicach nie ma na rozpisce Ligowej.
Pytanie czy na pewno powinniśmy dorzucać dodatkową kolejkę na 4 dni przez zaplanowanym zakończeniem Ligi (byłoby to kolejne przetasowanie ustalonych zasad i to na chwile przed zakończeniem rozgrywek)
zgadzam się -to byłoby dziwne, ale liga jest na takim spontanie w tym roku, że nic mnie już nie zaskoczy.
Tez jestem za tym by turniej u mnie nie zaliczał się do ligi.Fajnie było w tamtym roku na MP gdzie mogliśmy podsumować sezon ligowy i rozdać trofea właśnie na tej imprezie. ;-) Turniej w Piwniczce napewno będzie zaliczany do WPPR ;-)
Mario
prawda. czyli... mamy jasność.
a 07.12.2013 to już na 100% termin ??
Tak na 100% :lol:
Mario


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości