Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Printimus Polska Liga Flipperowa sezon III
#31
NEX napisał(a):Nie odbieraj tego jako jakiegoś ataku czy zarzutu - zaniepokoiły mnie ww. dwa zapisy więc próbuję to wyjaśnić.

btw na ticketpro prze rejestracji nie widziałem takiego zapisu...

Nie ma problemu. Mam nadzieję, że Cię trochę uspokoiłem Smile
#32
Trochę tak Wink Na pewno PESELu bym nie podał Wink
W jakiej postaci jest ten bilet? Mail?
#33
NEX napisał(a):W jakiej postaci jest ten bilet? Mail?


W postaci wirtualnej. W dniu imprezy dostaniesz identyfikator na podstawie wydruku albo weryfikacji w systemie.
#34
Czyli jak rozumiem imię, nazwisko i mail wystarczy. Jeśli tak to temat wyjaśniony Smile
#35
będzie się grało na wszystkich maszynach czy jakiś podział na grupy - 50/50 ?
#36
Grupy będą tworzone dynamicznie po każdej rundzie. A do każdej grupy będzie przypisana kolejna maszyna (zasadniczo inna, ale mogą się zdarzyć powtórki). W każdej rundzie punktujemy zajęte miejsce (I - 10pkt, II - 8pkt, III - 5pkt, IV - 1pkt). W kolejnej rundzie tworzone są nowe grupy wg miejsc zajętych w danej rundzie. Do wyników eliminacji sumujemy punkty uzyskane przez gracza w każdej z rund. Potem playoffy. Dzisiaj powinien być powieszony regulamin.
#37
Witam mam pytanie do tych co jadą z Warszawy,
czy ma ktoś może jedno miejsce wolne,
bo na 84% też bym wybrał się na ten turniej ale muszę żonkę jeszcze trochę urobić ;-), bo chciała gdzieś jechać na weekend.
Jak mi się to uda, to kupuję bilet.
#38
Sebo napisał(a):Witam mam pytanie do tych co jadą z Warszawy,
czy ma ktoś może jedno miejsce wolne,
bo na 84% też bym wybrał się na ten turniej ale muszę żonkę jeszcze trochę urobić ;-), bo chciała gdzieś jechać na weekend.
Jak mi się to uda, to kupuję bilet.

Ja niestety mam już komplet.
#39
dyleck napisał(a):
Sebo napisał(a):Witam mam pytanie do tych co jadą z Warszawy,
czy ma ktoś może jedno miejsce wolne,
bo na 84% też bym wybrał się na ten turniej ale muszę żonkę jeszcze trochę urobić ;-), bo chciała gdzieś jechać na weekend.
Jak mi się to uda, to kupuję bilet.

Ja niestety mam już komplet.

Spoko spoko.
#40
Albo Polski Bus???

Odjazd 00:15 :lol: sobota 18 maj – Warszawa,
Przyjazd 05:00 ;-) sobota 18 maj – Katowice, (będę pierwszy :lol: :lol: )

A tam już 15 km, i Bytom.

Jeszcze lepszy jest powrót ;-)

Odjazd 23:45 sobota – Katowice, Dworzec PKS
Przyjazd 04:30 niedziela 19 maj – Warszawa, Dworzec Autobusowy Metro Wilanowska
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jednym słowem biorę piżamę i szczoteczkę do Autobusu.
#41
Większość maszyn gotowa...


Załączone pliki Miniatury
   
#42
Informuję, że na dzisiaj jest jeszcze 13 miejsc wolnych do jutrzejszego turnieju. Jeszcze tylko dzisiaj bilety wstępu są po 50,00 zł. Jutro cena zmieni się na 90 zł. Warto więc kupić bilet jeszcze dzisiaj.

Do zobaczenia jutro w Bytomiu!
#43
1. Marcin Kisiel
2. Jakub Cieplinski
3. Armand Maculewicz
4. Tomasz Hedzielski
#44
zaginela w akcji smycz z identyfikatorem zwycięzcy Smile jak się znajdzie to odlozcie odbiore za tydzien Smile
#45
Było super.
- Osoba serwisująca maszyny a nie biorąca udziału w turnieju to kapitalna rzecz. Tak samo dziewczyny wpisujące wyniki. Znacznie to wszystko przyspieszyło rozgrywkę.
- Bardzo dobra lokalizacja - czysto, dużo miejsca, klimatyzacja, brak problemów z parkowaniem. Rzutnik gdzie na bieżąco można oglądać status rywalizacji.
- System rozgrywek to według mnie najlepszy że wszystkich jakie do tej pory widziałem - dynamiczna zmiana grup zbieranych na podstawie osiąganych na bieżąco wyników świetnie równoważy grę i każdy musi się cały czas starać by wejść dalej. Nie ma sytuacji, gdzie ktoś dobry na w grupie leszczy i bez mrugnięcia okiem z niej wychodzi i odwrotnie. BRAWO!


Jeśli chodzi o uwagi krytyczne, to:
- Wprowadzonym zmianę automatu na inny w sytuacji awarii maszyny. Pan technik sobie spokojnie zajmie się naprawą a gra nie będzie mieć przestojów.
- Wybór innego lokalu dowożącego jedzenie bo pizza śmiało może konkurować do najgorszej jaką jadłem.
- Może nie piszmy w tabelach pełnych nazw maszyn tylko posługujemy się skrótami - wszyscy doskonale wiedzą o co chodzi, a dziewczyny nie będą miały stresu. :-)
- Może dałoby radę zrobić coś takiego by była mniejsza szansa na powtarzanie się maszyn w eliminacjach? Hubert na pewno się ze mną zgodzi. ;-)
- Drobne bugfixy formularza w excelu by obsługiwał sytuacje wyjątkowe i nie wyświetlał N/D w sytuacji gdy brakuje kilku danych.
- Wyrzućmy Bronco. :-P

Generalnie super się bawiłem i nie mogę się doczekać przyszłego weekendu. Marcin - pełen szacun i wielkie dzięki za możliwość udziału.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości