Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Printimus Polska Liga Flipperowa sezon III
#76
Pierwsza czwórka:

1. Konrad Masłowski
2. Marcin Kisiel
3. Jakub Ciepliński
4. Aleksander Żurkowski
#77
printimus napisał(a):Pierwsza czwórka:

1. Konrad Masłowski
2. Marcin Kisiel
3. Jakub Ciepliński
4. Aleksander Żurkowski

GRATULACJE dla całej czwórki, a konkretnie:
Konrad - pierwszy turniej w Polsce poza W-wą i proszę, czy to sprawi, że będziesz więcej jeździć? :!:
Marcin - jak zwykle w finale Wink :-P
Kuba - widzę, że jesteś coraz częściej faworytem Confusedhock:
Alex - także coraz częściej w czołówce, TAK 3 MAĆ ! 8-)
Gratuluję Krakusom - Maciek pięknie zadebiutował na koniec podejmując rywalizację z Mariuszem, czyli Mistrzem Polski. A Stefan jeszcze lepiej, no i ten styl gry. Gdyby była nagroda za to na pewno by ją dostał. No i jeszcze gumę odkleił od wykładziny! :mrgreen:

Dziękuję organizatorom Marcinowi, Agnieszkom i reszcie pracowników Printimusa oraz Mirkowi za serwis.

Do zo na Pixel Heaven i/lub jeszcze raz w czerwcu w Bytomiu (kiedy - decyzja Marcina). :->
#78
Prezes napisał(a):[quote="printimus"]

Do zo na Pixel Heaven i/lub jeszcze raz w czerwcu w Mysłowicach (kiedy - decyzja Marcina). :->

Jeśli miałeś mnie na myśli to mam pytanie: czemu mam decydować o Mysłowicach?
#79
chyba mial na mysli Bytom Wink

SUPER turniej, bylem drugi raz i na pewno nie ostatni, mimo 22 godzin w pociagu i 10 w samochodzie ktore musze odsiedziec zeby sie na nim pojawic na kolejnym nie powinno mnie zabraknac jesli nie bedzie w lipcu lub sierpniu Smile
#80
Było na prawdę SUPER! Rywalizacyjka rewelacyjniutka! Waleczka do ostatniusieńkiego punkciczka Big Grin Jak to było w "Misiu" Mariusz z tobą przegrać to jak wygrać Big Grin
Będę się pojawiał tak często jak tylko będę mógł.
Mezik
#81
marcinkg napisał(a):mimo... 10 w samochodzie

W moim to było 8. ;-)
#82
bo druga ekipa jechala ekonomicznie Wink
#83
printimus napisał(a):
Prezes napisał(a):[quote="printimus"]

Do zo na Pixel Heaven i/lub jeszcze raz w czerwcu w Mysłowicach (kiedy - decyzja Marcina). :->

Jeśli miałeś mnie na myśli to mam pytanie: czemu mam decydować o Mysłowicach?

aaaa... bo z dystansu się lepiej myśli :mrgreen:
to był oczywiście głupi błąd
#84
Gratulacje dla organizatora, naprawdę super warunki, świetne maszyny, extra zabawa.
Mam nadzieję, że Marcin zaprosi nas jeszcze nie raz, nie dwa :-) .

PS
Jedna mała uwaga czysto techniczna (a mamy takie zgłaszać), na zewnątrz przydałaby się jakaś ławeczka do siedzenia (i nie mam tu na myśli ławek, stołów i parasoli), wiele osób wychodzi między rundami zaczerpnąć świeżego powietrza i niestety nie było jak usiąść, odpocząć. A przyznam się, że ok. godz. 22 moje nogi miały już chyba tego stania przy maszynach dość.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
#85
Super impreza,dziękuję za poświęcony czas i organizację .
#86
Sebastian G napisał(a):Super impreza,dziękuję za poświęcony czas i organizację .

Wydaje mi się, że Marcin i jego team stanął na wysokości zadania. Co nie znaczy, że nie możecie zgłaszać uwag. Wręcz przeciwnie - prosimy o nie.
Wkrótce propozycje dat kolejnych turniejów.
#87
Pod względem organizacyjnym - PERFEKCYJNIE! Gratulacje Marcin - naprawdę super turniej.

Co do samych zasad to mam kilka uwag.
1. IMHO 10 rund w pierwszej fazie to troszkę za dużo. Turniej skończył się przed 1 w nocy - troszkę za długo....
2. Cały czas nie jestem przekonany do punktacji 10-8-5-1. Za duża kara za zajęcie ostatniego miejsca.
3. Baraże. IMHO nie wszyscy którzy po pierwszej rundzie nie wejdą do ćwierćfinałów powinni mieć szansę dalszej gry. Jeśli dobrze pamiętam pierwsze 2 osoby wchodziły do półfinałów, kolejnych 10 do ćwierćfinałów a pozostałe 8 grały w barażach o jeszcze 2 miejsca w ćwierćfinałach.
Jednym ze sposobów wejścia do ćwierćfinałowej Grupy A (teoretycznie najłatwiejszej) jest osiągnięcie dobrych wyników w 10 meczach (w każdym grając przeciwko 3 innym graczom). Jest tez inny sposób - można odpuścić całą pierwszą rundę czyli wszystkie 10 gier, wystartować w barażach, w których wystarczy wygrać dwa mecze (1 vs 1) i... już Smile
IMHO w przypadku gdy w turnieju bierze udział około 20 osób to w barażach powinny startować tylko osoby które zajęły miejsca 13-16.
Tyle drobnych uwag technicznych.

Jeszcze raz ogromne podziękowania i brawa dla organizatorów. Było naprawdę super!
#88
Sebastian G napisał(a):Super impreza,dziękuję za poświęcony czas i organizację .

Halo, halo - kto ma zdjęcia niech śle Danielowi, on czeka na nie.
dzięki
#89
Super turniejek , świetna zabawa , emocje do ostatniego punkcika bonusowego :-P
Extra organizacja ,czekamy z Kubą na jeszcze.Małe mankamenty dla mnie następujące zbyt częste powtarzanie się maszyn w pierwszej rundzie i trochę bezsensowne wybieranie maszyn podwójnych w pozostałych rundach.Zestaw do grania jest spory więc czemu nie pograć na prawie wszystkim co możliwe .Moim zdaniem każdy ma kilka topowych i wygodnych dla siebie maszyn więc fajnie było by ustalić by dany tytuł mógł być wybrany przez gracza tylko raz.A zdarza się że wybieramy maszynę przez kilka rund tę samą.Musimy się szkolić na różnych tytułach bo na turniejach zagranicznych nie ma zmiłuj się, dla mnie top fliper u Marcina to MATA HARI jest EXTRA.
Dzięki za ostatnią postawę FAIR PLAY :-) na Dirty Harry- GRATULACJE DLA ZWYCIĘZCÓW!!
Mario
#90
Dla mnie punktacja 10-8-5-1 jest też trochę przesadzona zbyt duża przepaść między 1 a 4 miejscem.Wiem że Marcin ma prawo ustalać swoje warunki bo gramy na"jego ziemi" ale może weźmie to pod uwagę...
Po eliminacjach osoby z miejsc 3,4,5,6 są rozstawione i one mają prawo jako pierwsze wybrać maszynę w swoich czwórkach.Następni nie mogą wybrać maszyn już wybranych co rozwiąże problem powtarzalności flipperów.
Uważam że w eliminacjach 8 flippków to max.

Organizatorom znowu należą się brawa!!!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości