Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Printimus Polska Liga Flipperowa sezon III
Sebastian G napisał(a):Jak dla mnie 06.07.2013

A co z resztą zawodników i co na to główny organizator ?
Ja bym wolał 13.07, bo 6-ty to tydzień po Austrii. Ale jak większość będzie chciała 6-ego to się dostosuję.
Powitanko, 13 lipca pasuje jak ulał Smile Inne terminy troszkę mniej.
Andrew
13 lipca dla mnie najlepszy z mozliwych w lipcu Smile
marcinkg napisał(a):13 lipca dla mnie najlepszy z mozliwych w lipcu Smile

oby się nie okazało, że będzie nas 5-6 Wink
jak będzie kiepsko z chętnymi trzeba się będzie zmieścić we wrześniu i październiku, najpóźniej w pierwszej połowie listopada
Na ten moment nie pasuje mi ani 6.07 ani 13.07.
Mi nie pasuje jedynie 29.06.
3.08 ? Smile
Moim zdaniem nie da rady dogodzic wszystkim a zeby liga miala sens to musi być troche kolejek zeby to wszystko mialo sens. Gdzieniegdzie graja co tydzien. Oczywiscie nie musi byc wszystko o u mnie. Tym bardziej ze nie ma az tyle czasu. Ale o ile wiem to PH2013 i Plaza Party to wszystko pewne do tej pory. Czyli razem bylyby 4 kolejki. Wakacje jak widać raczej odpadaja, wiec zostaje wrzesien i pazdziernik czyli 6 kolejek. Wydaje mi się ze to mało.
printimus napisał(a):Moim zdaniem nie da rady dogodzic wszystkim a zeby liga miala sens to musi być troche kolejek zeby to wszystko mialo sens. Gdzieniegdzie graja co tydzien. Oczywiscie nie musi byc wszystko o u mnie. Tym bardziej ze nie ma az tyle czasu. Ale o ile wiem to PH2013 i Plaza Party to wszystko pewne do tej pory. Czyli razem bylyby 4 kolejki. Wakacje jak widać raczej odpadaja, wiec zostaje wrzesien i pazdziernik czyli 6 kolejek. Wydaje mi się ze to mało.

PP i PH + dwa były i jeszcze ze 3-4 wrzesień, październik i ew. listopada = 7-8. Jak będą chętni (może niech Marcin określi ile minimum) turnieje mogę być również w wakacje. W każdym razie MP najpóźniej koniec listopada.
printimus napisał(a):Na ten moment nie pasuje mi ani 6.07 ani 13.07.
A któraś z kolejnych sobót odpowiadałaby Tobie? Może 20 lub 27?
NEX napisał(a):
printimus napisał(a):Na ten moment nie pasuje mi ani 6.07 ani 13.07.
A któraś z kolejnych sobót odpowiadałaby Tobie? Może 20 lub 27?

Panowie,
To co 22.06 zdecydowanie nie?
22.06 br jest OK
Andrew
Mnie nie pasuje - jak już pisałem stronę wcześniej - Liga tydzień po tygodniu to trochę przesada.
22.06 odpadam


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości