Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Printimus Polska Liga Flipperowa sezon III
Ja też odpadam
ja też nie dam rady. Planuję coś zrobić we wrześniu , piknik jak zwykle , data do obgadania, mógłby to być turniej ligowy.
Dla tych co mogą proponuję:

http://forum.flippery.com.pl/viewtopic.php?t=1012
printimus napisał(a):Dla tych co mogą proponuję:

http://forum.flippery.com.pl/viewtopic.php?t=1012

Zaznaczam - to NIE BĘDZIE TURNIEJ LIGOWY ! :!:

Turniej w Górze oczywiście włączymy do ligi.

Pamiętajcie że zawody na Pixel Heaven również są jej częścią. :!:
Łukasz,

Zbliża się już 3 turniej z ligi 2013, a czy będziemy wiedzieć wg. jakich zasad będzie klasyfikacja ligowa liczona?
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
Jaro napisał(a):Łukasz,

Zbliża się już 3 turniej z ligi 2013, a czy będziemy wiedzieć wg. jakich zasad będzie klasyfikacja ligowa liczona?

dziękuję że zwróciłeś uwagę, wypowiadajcie się, zwłaszcza Printimusa proszę o to
Jaro napisał(a):Łukasz,

Zbliża się już 3 turniej z ligi 2013, a czy będziemy wiedzieć wg. jakich zasad będzie klasyfikacja ligowa liczona?

Wreszcie są wyniki na WPPR:
http://www.ifpapinball.com/view_tourname...25#results
Trochę to trwało, ale osoba za to odpowiedzialna była na MŚ, a potem zajęta swoimi sprawami zawodowymi.
Wkrótce pojawi się aktualizacja naszej ligi.
szkoda 1 miejsca Sad

dobrze nam policzyli punkty, wezcie pod uwage jak turnieje beda za czesto w tej samej lokalizacji to nam beda obcinac co nie bedzie fajne !
marcinkg napisał(a):szkoda 1 miejsca Sad

dobrze nam policzyli punkty, wezcie pod uwage jak turnieje beda za czesto w tej samej lokalizacji to nam beda obcinac co nie bedzie fajne !


pamietajcie ze w danej lokalizacji tylko raz w roku moze sie odbyc turniej z pelna iloscia punktow,jesli odbeda sie dwa turniej to punkty sa dzielone na polowe,a jesli bedzie 10 turniejow to kazdy otrzyma tylko 1/10 punktow. Tak ze lepiej sie nie przyznawajcie ze to ta sama lokalizacja Wink
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
skyline napisał(a):
marcinkg napisał(a):szkoda 1 miejsca Sad

dobrze nam policzyli punkty, wezcie pod uwage jak turnieje beda za czesto w tej samej lokalizacji to nam beda obcinac co nie bedzie fajne !


pamietajcie ze w danej lokalizacji tylko raz w roku moze sie odbyc turniej z pelna iloscia punktow,jesli odbeda sie dwa turniej to punkty sa dzielone na polowe,a jesli bedzie 10 turniejow to kazdy otrzyma tylko 1/10 punktow. Tak ze lepiej sie nie przyznawajcie ze to ta sama lokalizacja Wink

wiemy, wiemy (ale dzięki). adres jest podany w harmonogramie IFPY
o zasadachpunktacji ligowej gdzieś już pisałem...
skyline napisał(a):
marcinkg napisał(a):szkoda 1 miejsca Sad

dobrze nam policzyli punkty, wezcie pod uwage jak turnieje beda za czesto w tej samej lokalizacji to nam beda obcinac co nie bedzie fajne !


pamietajcie ze w danej lokalizacji tylko raz w roku moze sie odbyc turniej z pelna iloscia punktow,jesli odbeda sie dwa turniej to punkty sa dzielone na polowe,a jesli bedzie 10 turniejow to kazdy otrzyma tylko 1/10 punktow. Tak ze lepiej sie nie przyznawajcie ze to ta sama lokalizacja Wink

Z tym akurat trzeba walczyć. Polska to nie USA, ani Niemcy itd. Ponadto jaki to ma sens logiczny? Żeby nie grać na powtarzających się maszynach? A może żeby je wozić od lokalizacji do lokalizacji?
Dla mnie ta zasada jest do zmiany (usunięcia)
printimus napisał(a):o zasadachpunktacji ligowej gdzieś już pisałem...

Tak był już ten temat na forum:
http://forum.flippery.com.pl/viewtopic.p...ight=#4429

Ale chyba nie zostało to ostatecznie potwierdzone.

printimus napisał(a):Natomiast jeśli chodzi o podkręcanie punktów do zdobycia poprzez organizowanie turniejów z martwymi duszami to wystarczy wprowadzić stałą maksymalną i minimalną ilość punktów do uzyskania w turnieju. Wiemy, że średnio jest 30 graczy. no to mamy:
-zwycięstwo 33
-drugie miejsce 32
-trzecie 31
-czwarte 30
-piąte 26
-szóste 25
...
-trzydzieste i niższe - 1 pkt

i po kłopocie.
jak się akurat trafi mniej graczy niż 30tu to minimalna ilość punktów do zdobycia będzie po prostu większa niż 1 pkt.

Jak dla mnie taka punktacja OK.
Wg takiego liczyłem ranking po II kolejkach;

1 m - 40pkt
2 m - 35pkt
3 m - 32pkt
4 m - 30pkt

5 m - 28
6 m - 27
7 m - 26
8 m - 25
9 m - 22
10m - 21
11m - 20
12m - 19
13m - 18
14m - 17
15-16m - 15
17-20m - 13
21m - 11
22m - 10
23m - 9
24m - 8
25m - 7
26m - 6
27m - 5
28m - 4
29m - 3
30m - 2
>30m -1

nieobecny - 0

do tabeli ligowej liczymy wyniki pomijając jeden najgorszy turniej.

Aktualny ranking jest u Prezesa.
Dzięki, wszystko jasne.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości