Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co z foto i relacją z Berlina ??!??
#1
Koledzy,
Minął prawie miesiąc, a na stronie nie ma nic! Tylu Was tam było i nie ma kto zdjęć wrzucić? Przynajmniej tyle...
#2
Prezes napisał(a):Koledzy,
Minął prawie miesiąc, a na stronie nie ma nic! Tylu Was tam było i nie ma kto zdjęć wrzucić? Przynajmniej tyle...

Zdjęcia raczej ma kto wrzucić(doskonale o tym wiesz) i do tego wydaje mi się że 'tylu' to się tym nie zajmuje.
#3
JAM napisał(a):
Prezes napisał(a):Koledzy,
Minął prawie miesiąc, a na stronie nie ma nic! Tylu Was tam było i nie ma kto zdjęć wrzucić? Przynajmniej tyle...

Zdjęcia raczej ma kto wrzucić(doskonale o tym wiesz) i do tego wydaje mi się że 'tylu' to się tym nie zajmuje.

To nie miał być przytyk do Ciebie, ja nie wiem czy Ty je masz czy nie, wiem tylko, że ich na stronie nie ma.,, Tyle.
Niech każdy dołoży dobrze wykonanej pracy trochę, a będzie świetnie.
pax między chrześcijany :lol:
#4
Napisze inaczej w takim razie...
Część zdjęć posiadam jednak nie wszystkie.Dlatego czekam grzecznie aż dostane je i wrzucę na stronę tudzież fb.
End of story.
#5
Dobra ,to ja zacznęSmile

Tylu maszy w jedny miejscu z różnych epok to nie miałem okazji oglądać.Jedne w lepszym inne w gorszym stanie .Naprawiane w miarę na bieżąco(tak jak na naszych turniejach),
najwięcej było sprawnych w piątek .Na początku były do kupienia nawet co poniektóre np. Medusa (do naprawy) za 500 eur.
Organizacyja w czasie turnieju była sprawna ,ale w czasie rozgrywek miałbym pewne ''uwagi''.
Np.
Gramy w czwórkę ja i Wojtek mamy już 2 -gą bilę w kolejce (wynki w miarę ) w pewnej chwili Niemiec stwierdza że to zła kolejność i zaczynamy od nowa :/,albo gramy na innym automacie z mało czytelnymi wyświetlaczami :/ moje to były czytelne ,ich nie ,i sobie powtórzyli:/ rundę .Chłopaki jeszcze dopiszą o innych ciekawych przypadkach.
Grałem (z ciekawostek) z taką dziewczyką chyba z 15 lat (na filmie widać ją w różowym polarze) taka niepozorna ,a jak nawalała w te autumaty Smile dowaliła mi na Theater of Magic ale na Twilight Zone wziąłem odwet Smile
(chyba Alex kiedyś z nią grał)
Najlepszy automat? Władca PIerścieni ,po prostu czadowy!
-jeszcze flip. Super Mario Bros (bardzo fajny w grze)
Po turnieju głównym chcieliśmy rozegrać sparing drużynowy ale nie było chętnych ,czyli wygraliśmy Smile
Czy przyjadę za rok ? Oczywiście !


kilka fotek:

[img][Obrazek: s5002011.jpg]



[img][Obrazek: s5002014.jpg]


[Obrazek: s5002017.jpg]

[Obrazek: s5002039f.jpg]

[Obrazek: s5002029.jpg]

[Obrazek: s5002032.jpg]

[Obrazek: s5002012.jpg]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=o-mBl-S9ERE[/youtube]
#6
To ja dorzucę jeszcze 3 sztuki (górne piętro - maszyny które NIE brały udziału w turnieju)

[Obrazek: gpo1.jpg]
[Obrazek: gpo2.jpg]
[Obrazek: gpo3.jpg]
#7
Sebastian G napisał(a):Dobra ,to ja zacznęSmile

Tylu maszy w jedny miejscu z różnych epok to nie miałem okazji oglądać.Jedne w lepszym inne w gorszym stanie .Naprawiane w miarę na bieżąco(tak jak na naszych turniejach),
najwięcej było sprawnych w piątek .Na początku były do kupienia nawet co poniektóre np. Medusa (do naprawy) za 500 eur.
Organizacyja w czasie turnieju była sprawna ,ale w czasie rozgrywek miałbym pewne ''uwagi''.
Np.
Gramy w czwórkę ja i Wojtek mamy już 2 -gą bilę w kolejce (wynki w miarę ) w pewnej chwili Niemiec stwierdza że to zła kolejność i zaczynamy od nowa :/,albo gramy na innym automacie z mało czytelnymi wyświetlaczami :/ moje to były czytelne ,ich nie ,i sobie powtórzyli:/ rundę .Chłopaki jeszcze dopiszą o innych ciekawych przypadkach.
Grałem (z ciekawostek) z taką dziewczyką chyba z 15 lat (na filmie widać ją w różowym polarze) taka niepozorna ,a jak nawalała w te autumaty Smile dowaliła mi na Theater of Magic ale na Twilight Zone wziąłem odwet Smile
(chyba Alex kiedyś z nią grał)
Najlepszy automat? Władca PIerścieni ,po prostu czadowy!
-jeszcze flip. Super Mario Bros (bardzo fajny w grze)
Po turnieju głównym chcieliśmy rozegrać sparing drużynowy ale nie było chętnych ,czyli wygraliśmy Smile
Czy przyjadę za rok ? Oczywiście !

Mnie też najbardziej podobał się Lord of the Rings - ta maszyna wręcz powala jeśli chodzi o ilość celów, ramp i bajerów Smile Bardzo fajnie mi się też grało na Sopranos - dużo prostszy od lorda ale z fajnym klimatem i misjami - awansowaniem w strukturze mafijnej. Ciekawym dla mnie osobiście odkryciem okazał się Stargate, pierwszy raz grałem też na Guns and Roses - szkoda że na jednym i drugim łapki nie były dość mocne by wbić bilę na rampy, co przyczyniło się zresztą do mej porażki na GnR, którego wylosowałem dwa razy. Generalnie spodziewałem się więcej jeśli chodzi o stan techniczny maszyn - tyle się mówi że u Niemców to wszystko tip-top, tymczasem już w pierwszej rundzie na Terminatorze razem z Jamem przekonaliśmy się że nie do końca Wink
Impreza fajna, ale na przyszłość trzeba mieć baczenie na Niemców bo kantują jak mogą, aż mnie to trochę zniesmaczyło do kolejnych wyjazdów.
#8
O tak, Sopranos naprawdę fajny klimat.
Stan masz oceniam na 4 (skala 1-5), choć rzeczywiście w głównym turnieju jakoś dużo maszyn ulegało awarii.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
#9
Z maszyn których nie znałem najbardziej przypadły mi do gustu: Lord of the Rings, Batman Forever oraz Stargate.
#10
http://www.flippery.com.pl/german-pinbal...in-2013-2/

miłego oglądania
Pzdr


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości