Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY 24-25.08.2013r
#16
Ja niestety miejsc będę potrzebował dwa. Nie udało się spławić drugiej połówki, więc gracz będzie jeden w porywach do zera. :-\
#17
Dyleck twoja DEMOLITIONWOMAN musi zagrac w turnieju, nie ma innej opcji ! Smile
#18
Hehe, zobaczymy czy się uda ją namówić. Smile
#19
to ile będzie w końcu turniejów ? Ze strony http://www.pinballnews.com/diary/index.html wynika że 4, cytuję "Main and three side tournaments: Classic, Data East & Sega, and Pinball 2000" - nie przesadziliście aby z ilością ? Smile
i czy jest sens robić osobny turniej na pinball 2000 - w końcu to raptem 2 maszyny ?
#20
L.U.K napisał(a):to ile będzie w końcu turniejów ? Ze strony http://www.pinballnews.com/diary/index.html wynika że 4, cytuję "Main and three side tournaments: Classic, Data East & Sega, and Pinball 2000" - nie przesadziliście aby z ilością ? Smile
i czy jest sens robić osobny turniej na pinball 2000 - w końcu to raptem 2 maszyny ?

majom bydź śtyry! dwa dni będom, damy radę. :mrgreen:
Ano Pinball 2000 to bardzo specyficzna kategoria choć wąska. Kto nie zechce nie gra.
Generalnie Marcin super wymyślił ten podział. Howgh!
#21
Gwynbleidd napisał(a):Ja chętnie wpadnę z rodziną. Gracz będzie jeden - może w porywach dwójka ale miejsca noclegowego potrzebuję cztery Smile

Marcin działa w sprawie spania
myślcie kto jest chętny tak chociaż na 85%
#22
Prezes napisał(a):[quote="L.U.K"]to ile będzie w końcu turniejów ? Ze strony http://www.pinballnews.com/diary/index.html wynika że 4, cytuję "Main and three side tournaments: Classic, Data East & Sega, and Pinball 2000" - nie przesadziliście aby z ilością ? Smile
i czy jest sens robić osobny turniej na pinball 2000 - w końcu to raptem 2 maszyny ?

W tym turnieju tylko dwie maszyny ale JAKIE!!!!!!!!!!! Attack from Mars no i STAR WARSI
#23
L.U.K napisał(a):to ile będzie w końcu turniejów ? Ze strony http://www.pinballnews.com/diary/index.html wynika że 4, cytuję "Main and three side tournaments: Classic, Data East & Sega, and Pinball 2000" - nie przesadziliście aby z ilością ? Smile
i czy jest sens robić osobny turniej na pinball 2000 - w końcu to raptem 2 maszyny ?


tak dla przypomnienia dla tych dla ktorych wazne sa punkty WPPR,wiecie ze za wszystkie 4 turnieje nie ma mozliwosci dostania punktow,maksymalnie tylko 2 turnieje,jeden glowny i jeden boczny.
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#24
Ważne jakie zostaną zgłoszone,z tym Pinball 2000 to chyba przesadziłeś by turniej zglosić do WPPr Smile
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
#25
leszek golon napisał(a):W tym turnieju tylko dwie maszyny ale JAKIE!!!!!!!!!!! Attack from Mars no i STAR WARSI

W Attack from Mars chętnie pogram ale to drugie to mnie wcale nie cieszy a wręcz zatrważa.
#26
GŁOWNY: wszystkie williams i bally ktore uda mi sie wyszykowac na turniej, z punktow tez pozbieram i mysle ze powinno byc ich sporo, wiadomo ze bez sensu postawic 3 CORVETTY, 3 FISH TALES, 3 GETEWAYE i 4 WORLD CUPY i miec turniej na 13 flipperow ale kazdego po jednym Smile

PINBALL 2000 to STAR WARS EPISODE 1 i REVENGE FROM MARS, ATTACK swoja droga tez bedzie ale w glownym turnieju

CLASSIC: Na ta chwile mam SPECTRUM, FLASH GORDON, BOOMERANG, STAR TREK, GORGRAR (z 2,5 sztuki chcialbym 1 chociaz zlozyc), troche innych ale nie wiem nawet czy kompetne. Z tego wszystkiego bede cos rzezbil, moze jeszcze dokupie jakies do remontu albo w sierpniu lykne cos z ebaya 100% sprawnego

SEGA/DATA EAST w tek chwili mam chyba 8 sztuk spelniajacych te kryteria

plan jest na jeden glowny turniej i 3 poboczne, ile uda sie zglosic do WPPR to zobaczymy w interesie nas wszystkich jest jak najwiecej, fajnie jakby nam 3 policzyli: glowny williams/bally, poboczny sega/data east i kolejny poboczny classic

zawsze cos moze nie wypalic ze ktorys z turnieji odpadnie z przyczyn technicznych to bedzie mniej, ale postaram sie aby wszystko bylo zgodnie z planem

na ostatnich MP w Warszawie turniej CLASSIC byl na 1 flipperze 1 gra turniejowa i ten kto wykrecil najwiekszy wynik dostal WPPR 16 punktow, wiec w przypadku PINBALL 2000 grajac na 2 sztukach to i tak mamy 100% wiecej Smile


NOCLEG:

rozmawialem z wlascicielami osrodka i mowia ze moga potraktowac ekkipe flipperowa jako grupa zorganizowana i obnizyc ceny, ale musi byc to na zasadzie okreslenia sie liczby osob, ilosci pokoji, z obiadami czy bez, na jak dlugo itp.

aby poznac cene po rabacie musi byc znana mniej wiecej liczba osob i pokoi, raczej nie uda sie 30 pokoi dla 30 osob ale trzeba sie jakos pogrupowac Smile

nie uda sie to jak kazdy z osobna bedzie dzwonil i cos zaklepywal (tak mi sie wydaje), aby zaklepywanie noclegu poszlo nam sprawnie proponuje otowrzyc nowy temat PPPP II NOCLEGI i tam niech ludzie napisza od kiedy do kiedy ile osob itp

wiadomo ze dla kazdego wygoda miec troche flipperow pod reka Smile i siedziec wszyscy razem w kupie (tak jak w Berlinie) a nie miejscowka na drugim koncu miejscowosci i wszyscy chodza swoimi sciezkami i szukaja sie wzajemnie, ale wybor nalezy do was, ja moge ulatwic dogadanie sie z osrodkiem, a spac chyba beda w Kolobrzegu Wink
#27
To jest Revenge from Mars...
#28
w osrodku wczasowym PLAZA PARK jest ponad 30 pokoi, sa 2, 3 i 4 osobowe. Dodatkowo jest taki jakby domek letniskowy na 6 osob (chyba 3 sypialnie 2 osobowe, albo 2 pokoje dla 3 osob) nizszy standard ale taniej.

Liczbe osob wstepnie podalem 30 i zobaczymy jaka nam cene podadza. Maja pomyslec nad 3 wariantami:

- nocleg z piatku na sobote i z soboty na niedziele

- nocleg tylko z soboty na niedziele (opcja dla tych co rano dojada przed samym turniejem, graja 1 dzien, spia, graja drugi i wyjezdzaja)

- turniej polaczony z wczasami, przyjazd w poniedzialek, wyjazd w niedziele lub lekko krocej

jak bede znal juz ceny to wrzuce

osrodek ma wlasna stolowke i chca aby u nich jesc podczas pobytu, ale nie jest to wymog, mamy ogolnie ulogwe traktowanie

wiadomo ze slaby interes jest wynajecie pokoju na 1 noc, koszty prania poscieli i sprzatania sa wysokie wiec wtedy cena za dobe jest wyzsza, im dluzej tym taniej

na terenie osrodka jesr parking wiec o samochody nie ma sie co martwic, teren zamkniety, plac zabaw, sporo zieleni, wszystkie mozliwe atrakcje w odleglosci 100m, osrodek jest na wydmach wiec do plazy juz blizej nie mozna, chyba ze na piasku w namiocie Smile


moim zdaniem fajna opcja wszyscy razem w kupie przy flipperach, niz kazdy z innej strony miejscowosci, tak to czy gdzies sie przejsc, na plaze do miasta itp to mozna jako grupa zorganizowana Wink


plan jest taki aby do 10 lipca juz postawic tam z 5-8 flipperow (cos ala flipperowy mini salon gier) plakaty, moze jakis baner z terminem turnieju
#29
Ja będę napewno, nie wiem czy jeszcze moja luba pojedzie ale w razie czego sam dojade.
Mam nadzieje, że bedzie mi dane pograć na Tales of the Arabian Nights Smile
Oczywiście piszę się na nocleg w osrodku, aby być jak najblizej flipperów i całej ekipy flipperowej Big Grin Po turnieju na Pixel Heaven chyba znow wkrecilem sie w szał flipperowy, w turnieju poszlo mi bardzo slabo ale co tam liczy się zabawa !
#30
Sprawa z noclegami w ośrodku na terenie którego gramy turniej wygląda następująco:

WARIANT I - turnus sezonowy 17.08-25.08

Cena = 100zł/os/doba (z wyżywieniem) 70zł/doba (bez wyżywienia)
-5% rabatu przy rezerwacji minimum 5 pokoi

WARIANT II - 1 pokój 18.08-25.08

Cena + 100zł/os/doba (z wyżywieniem), 70zł os/doba (bez wyżywienia)
- 10% rabatu dla uczestników turnieju

WARIANT III - 1 pokój 20.08-25.08

Cena = 100zł/os/dobra (z wyżywieniem), 70zł/os/doba (bez wyżywienia)
-10% rabatu dla uczestników turnieju

WARIANT IV - 24.08-25.08

Cena = 50zł/os/doba (bez wyżywienia)

WARIANT V - domek kempingowy - max 6 osób 24.08-25.08

Cena = 30zł/os/doba (bez wyżywienia)

Szczegółowe informacje:

OW PLAZA PARK Dźwirzyno

Ul .Wyzwolenia 5
78-131 Dźwirzyno

Nr stacjonarny: (094) 3585160
Nr komórkowy (048) 535-256-660 (rezerwacje)

www.plazapark.pl


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości