Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BELGIAN PINBALL OPEN 5-6.10.2013r kto chetny ?
#1
Kto chetny na wyjazd do Belgi na turniej ? Ja i Kuba Cieplinski sie zarejestrowalismy juz, zostalo 50 miejsc.

Co do transportu to nie wiem jak czy jakis autobus z wawy/slaska jest do znalezienia, jak kilku chetnych do Kolobrzegu przyjedzie to ja moge auto wziasc, jest ok 1100km w jedna strone, dla mnie nie problem do przejechania Smile
#2
Jestem. A może wypożyczamy kampera? Pewnie jeszcze jacyś chętni się znajdą. W piątkę wyjdzie w sumie w miarę tanio...
#3
na wszystko sie zgadzam zeby jechac Smile
#4
Nie lepiej samolotem? 2h i jestes ma miejscu a i pod względem kosztów wyjdzie podobnie.
#5
NEX napisał(a):Nie lepiej samolotem? 2h i jestes ma miejscu a i pod względem kosztów wyjdzie podobnie.

To zależy - czy samolot będzie w danym terminie, czy będzie lądował blisko miejsca turnieju (lądowanie w Belgijskim Modlinie, a turniej w Belgijskim Bytomiu wcale nie wygląda zachęcająco Wink), jakie będą koszty noclegów.
#6
Samolot w dwie strony można teraz znaleźć za troszkę ponad 350 PLN.
Policz ile wyszłaby sama benzyna... nie wspominając o innych wydatkach oraz stracie dwóch dni (w stosunku do samolotu)

btw. można też wystartować drużynowo Wink
#7
Cytat:Hello Pinballers,
As you can see on our website, one of our competitions is a team tournament.
That competition is now limited to 12 teams (instead of the intital 8).
For the moment we already have 10 teams registered.
We would like to also have a team from Germany and/or Poland.
Please feel free to enter a team for this tournament (team name + 4 names of teammembers).
#8
dyleck napisał(a):Jestem. A może wypożyczamy kampera? Pewnie jeszcze jacyś chętni się znajdą. W piątkę wyjdzie w sumie w miarę tanio...

Ile osób się w nim zmieści?
Jaki koszt?
#9
Hello Pinballers,

As you can see on our website, one of our competitions is a team tournament.

That competition is now limited to 12 teams (instead of the intital 8).

For the moment we already have 10 teams registered.

We would like to also have a team from Germany and/or Poland.

Please feel free to enter a team for this tournament (team name + 4 names of teammembers).



Attention: we register the teams on a basis first come, first served. So once the 2 remaining places have been filled in, registration is complete for the team tournament.

All detailed information can be found on our website.

Kind Regards,

BoP team



Dostalem takiego emaila od Belgow, moze wy tez Smile

ja jestem zdecydowany na 100% zeby jechac jak ktos jeszcze pojedzie

kto sie juz zarejestrowal ?

druzyna 4 osobowa, jakie nazwiska podac ? kto jedzie na pewno ?

ja sie wpycham do druzyny ! Smile
#10
Ja też jestem zdecydowany na 100% i też chętnie bym się wepchnął. Smile
#11
samochodem smigniemy czy czym ? bo jak jakies samoloty to trzeba bilet ogarnac wczesniej, pewnie Cieply tez z nami pojedzie i tez sie wepchnie Smile
#12
Samolot z Okęcia do Bruksela-Charleroi‎. Start tam w piątek o 18:10. Start powrót w niedzielę o 20:45. Cena to 280 PLN. Tylko niestety z lotniska do miejsca turnieju jest 100 km. Teraz pytanie, jak ogarnąć te 100km i ile będą trwały finały w niedzielę. Ktoś ma jakieś doświadczenia?
#13
z tego co wiem to jak jest daleka odleglosc od lotniska do centrum to zawsze jest drogi dojazd i czasem samoloty nie odlatuja jak to bylo w przypadku Budapesztu Smile

ja moge wziasc swojego kombiaka jak dojedziecie pociagiem z wawy do kg bo do Belgi odemnie zdecydowanie blizej, na minus ze bedziecie troche wykrceni po pociagu Smile

z wawy 250km dalej czyli 500 kmw 2 strony i nie wiem czy jest chetny na wziecie auta, ja moge do wawy dojechac dla mnie nie problem, na + jest dosc dobra droga do granicy


gadamy o turnieju a stronki nie ma: http://www.belgianopenpinball.be/
#14
Wynajęcie VW Polo na 3 dni z lotniska to koszt 150 ojro plus pewnie paliwo, czyli w okolicach dodatkowych 30 ojro. Więc przelot w dwie strony 280 PLN i transport kołowy na miejscu około 200 PLN, więc około 450-500 pln na łebka. Wydaje mi się, to bardzo rozsądną opcją. To oczywiście przy założeniu 4 podróżujących. Jako że potencjalnych chętnych jest 5 to wyjdzie deczko mniej - 400-450 pln. Co Wy na to?

Próbowałem też znaleźć połączenia kolejowe, ale się nie udało...
#15
Mały update (bardzo korzystny). Smile

Otóż VW Polo na 3 dni kosztuje 110 ojro, a nie 150. Ale to 4-ro miejscowa fura. Jeśli będzie 5 osób, to trzeba brać VW Golfa za 125 ojro. Więc wyliczenia wyjdą mniej więcej tak:

4 osoby: około 430 pln na łebka.
5 osób: około 400 pln na łebka.

Wydaje mi się, że w tej sytuacji chyba nie ma co dalej się zastanawiać, tylko brać bilety. Smile Samochodem nie będzie tak mocno taniej, a jako że większość chętnych jest z Wawy i południa Polski, jazda do Kołobrzegu 8h i potem z 6 h w samochodzie jest raczej mało ciekawe. Smile Tak więc Marcin - MASZ PRZEJEBANE. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości