Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BELGIAN PINBALL OPEN 5-6.10.2013r kto chetny ?
#31
jak sprawy wygladaja z wyjazdem ? kto jedzie ? jest miejsce dla mnie ? placiliscie juz cos belgom ?
#32
marcinkg napisał(a):jak sprawy wygladaja z wyjazdem ? kto jedzie ? jest miejsce dla mnie ? placiliscie juz cos belgom ?

Marcin, ja trzymam rękę na pulsie. Traktuję Cię jako pewniaka i w związku z tym miejsce też masz pewne. Czekamy na decyzję Konrada. Jeśli się zgodzi, to lecimy w składzie Marcin Dylewski, Marcin Kisiel, Jakub Ciepliński i Konrad Masłowski. Wariant transportu ten o którym pisałem, czyli samolotem do Belgii a potem wypożyczamy na 3 dni auto i nim polecimy do miejsca turnieju. Koszt to będzie około 450 pln. Zostaje jeszcze do ogarnięcia lokum, ale to jeszcze chwilę może poczekać.

Z tego co wiem, to nikt jeszcze nic nie zapłacił - do końca lipca mamy na to czas.
#33
ok rozumiem, super

a samolot nam nie podrozeje jak tak bedziemy czekac ?
#34
Podrożeje. Dlatego właśnie ponaglam Konrada by się określił. Do końca tygodnia ma podjąć decyzję, więc jeszcze chwilę poczekajmy.
#35
Dobra wiadomość. Póki co, cała impreza potaniała, i to dosyć znacznie. Smile Lot za osobę w dwie strony - 203 PLN, wypożyczenie VW Polo na miejscu - 94 ojro. Za 4 osoby wyjdzie więc około 330 PLN. Za 3 osoby (w razie jeśli Konrad by nie mógł) - 380 PLN.

I co ważne - WizzAir powiedział że na razie nie wraca do Modlina, a lot jest najtańszy właśnie u nich. Big Grin
#36
to moze puki co jak sa pewni to juz kupujemy, a Konrad dokupi jak sie namysli ?
#37
marcinkg napisał(a):to moze puki co jak sa pewni to juz kupujemy, a Konrad dokupi jak sie namysli ?

To chyba dobry pomysł. Ta zniżka wynika z faktu, że tylko dziś i jutro jest promocja i bilety są 20% taniej...
#38
Pewnie że kupujcie i to jak najszybciej.
Ja spróbuję ogarnąć temat na tyle szybko aby też jeszcze załapać się na tę zniżkę Smile
#39
to jak robimy ? jest opcja aby do jednej osoby wyslac kase i ona by wszystko zalatwila ? Smile
#40
dostalem takiego emaila:

Hello Pinballfriends,

We are preparing the BOP and we've discovered that only 2 members from your team are still listed as registered/paied for the Belgian Open Pinball.

Still registered:
Kisiel Marcin and Cieplinski Jakub

Who will replace the 2 players in your team that aren't listed anymore in the players table (due to non payment) ?
Martin Janczyk and Nowak Daniel

Can you let us know please?

We are looking forward to meeting you in a couple of weeks!

Kind Regards,
The BOP-team (David)
#41
mam do was dobre info Big Grin bedzie nowy Star Trek Sterna,Metallica i WOZ Big Grin powodzenia Smile
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#42
marcinkg napisał(a):to jak robimy ? jest opcja aby do jednej osoby wyslac kase i ona by wszystko zalatwila ? Smile

kto jedzie(leci?) i czym?
#43
Ja, Ciepły i Marcin Kisiel - samolot/samochód.
#44
tylko nie pijcie w samolocie bo was wyrzucą :lol:
Mezik
#45
w moim przypadku pociag/samolot/samochod juz dzisiaj z Kolobrzegu wyjezdzam 19.44 Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości