Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dutch Pinball Open 2-3.11.2013
#1
To skoro już tak jeździmy po świecie, to może jeszcze Holandia? Na razie znana jest tylko data.
#2
ja jestem chetny na kazdy zagraniczny wyjazd ktory nie jest w lipcu albo sierpniu i pod warunkiem ze ktos jeszcze jedzie, bo sam nie bede jezdzil i drugi warunek ze koszty nie sa kosmiczne

moge jechac nawet do Bulgari jak tam maja jakiegos flippera Smile jak problem z dojazdem to ja moge sie dostac do wawy pociagiem, albo chetni moga podjechac do kolobrzegu i ja wezme swoje auto i jedziemy
#3
juz wiecej szczegolow i mozna sie rejestrowac

http://www.nfvpinball.nl/wedstrijden/dpo/

kto jedzie ? Smile ja sam nie, ale jak ktos jeszcze to chetnie
#4
moze ktos nabral checi na wyjazd ? Smile

bo ja bym pojechal samochodem, samolotem albo lodzia ale z kims bo samemu nie bardzo ...
#5
Szczerze mówiąc to bym pojechał. Tylko chyba już nie robią zapisów.


Sprostowanie: Jednak można się zapisywać także w dniu turnieju.
#6
ja i Marcin chcemy sie wybrac na turniej, jest opcja samolotem z katowic 530zl w 2 strony osoba albo samochodem z bytomia 1400zl wtedy podzial na ilosc oosb w aucie, jak 4 to po 350zl wiec tragedi nie ma, mozna dojechac do bytomia lub innego miasta po drodze, trasa prowadzi przez Berlin

turneij jest w sobote i niedziele, do przejechania sporo km wiec wyjazd w piatek

kto chetny ?
#7
chęć to jest, no i wypadałoby się podszkolić trochę na Sternach, ale ja już wyczerpałem limit km. poza granicę na ten rok... Undecided
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#8
Marcin moze wziasc swoj samochod i zrzuta na paliwo, wystarczy tylko do Bytomia dojechac albo gdzies po trasie, ja np mam blizej do Berlina.
#9
marcinkg napisał(a):Marcin moze wziasc swoj samochod i zrzuta na paliwo, wystarczy tylko do Bytomia dojechac albo gdzies po trasie, ja np mam blizej do Berlina.

Marcin - przypominam WZIĄĆ nie WZIĄŚĆ :-P ale już SIĄŚĆ
#10
pamietalem przez jakis czas, ale to pisalem przed wyjsciem na sale w pospiechu i dlatego

chlopaki mamy 2 miejsca kto chetny wtedy koszty wyjazdow mniejsze, ja dosiade do samochodu w Berlinie

majac samochod mozemy spac w hotelu bardziej oddalonym czyli tanszym
#11
Ładny" magnes " będzie Smile

The award ceremony will be done by a special guest: Miss Holland – Jacqueline Steenbeek. Jacqueline originates from Drunen and ranked 12th on the Miss World event in Indonesia recently.
#12
Temat grupowego wyjazdu zamknięty. Jedziemy z Marcinem we dwóch.
#13
printimus napisał(a):Temat grupowego wyjazdu zamknięty. Jedziemy z Marcinem we dwóch.
Na podium ma być Marcin ;-)

Co najmniej jeden.
#14
Panowie najgorszy wyjazd zagraniczny EVER !!!! w moim wykonaniu Sad

na 6 maszyn turniejowych ktore bez sensu troche wybralem bo przestraszylem sie wysokich wynikow na moich ulubionych maszynach wybieralem te na ktorych sie troche slabiej czuje, a pozniej juz wkurzony wszystkim te do ktorych nie trzebabylo stac w kolejce ....

wyniki turniejowe:

FLINTSTONES ok 750mln i na na fuksie bo na 4 kuli po wpadl mi na koniec multiball z DINO polaczony wynik w miare dobry chyba na 8 miejscu

ATTACK FROM MARS 3,5 mld nie ma szalu na swoje zyczenie zjebalem moglo byc 5 mld spokojnie ale jak robi sie TILTa na multibalu to cud ze taki wynik

hehe i to by bylo chyba na tyle z maszyn za ktore dostalem jakies punkty, bo pierwsze 30 wynikow na danym tytule bylo punktowanych

z 20 maszyn wybieralo sie 6


kolejne moje gry najwyzszej klasy ... ja pierd.... :

INDIANAPOLIS 500 wynik ok 450 mln
WORLD CUP SOCCER chyba 400 mln
JUNKYARD z wyniikiem 1,5mln (kompletgnie nic nie zrobilem)

ale hitem wyjazdu jest:

JOHNNY MNEMONIC (przed turniejem gralem na innym 5,5 mld mysle sobie ok) wynik turniejowy 800mln .... przemilcze to Smile

ale nie wszystko stracone bo wykorzystalem JOKERA na poprawienie wyniku i .... 400mln na 4 kulach ludzie !!! k..w.a i to wiekszosc z VIDEO MODE

dla porownania gosc na ktorego trafilem w Belgi i wygralem z nim DEADMATCH na 3 flipperach to na JOHNYM zrobil 44 MLD Smile


Podsumowujac dalem ciala po calosci, moze w pierwszej 100 bede, Marcin wyzej niz ja nie wiem dokladnie na ktorym. Za chwile jedziemy na 2 dzien grania i jutro 1000km do domu busem Smile

Co do imprezy to fajnie, maszyny ok, te do gry na free play niektore w slabym stanie ale maly %%. Sa wypasow to 2 sztuki Wizard of oz, wszystkie chyba najnowsze STRERNy i to w tych lepszych wersjach w tym 2 sztuki STAR TREK, Jest zmutowany THE MACHINE na DMD, jest MATRIX (przerobiony moj ulubiomny MNEMONIC) i ROAD KINGS tez z DMD ? dziwnie to wyglada i troche prowizorka ale zawsze cos...
#15
MonsterB nie było?


Jak możesz to cyknij fote tego Road kinga! prosze
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości