Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Remont Revenge From Mars
#16
Wklejaj fajnie sie ogląda,kawał dobrej roboty
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
Odpowiedz
#17
mam nadzieje ze zrobiles mase !! zdjec w trakcie rozbiorki ;-)
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#18
zrobiłem, zrobiłem :mrgreen:
Odpowiedz
#19
po kilku dniach od malowania playfieldu zacząłem wszystko składać, od razu zamontowałem ledy z pinballcenter.de, drobne elementy plastikowe czyściłem w myjce ultra dźwiękowej,


Załączone pliki Miniatury
                       

Odpowiedz
#20
lutowanie nowych targetów i znowu składanie :-)


Załączone pliki Miniatury
                       
               
Odpowiedz
#21
c.d.


Załączone pliki Miniatury
                       
           
Odpowiedz
#22
c.d. :-)


Załączone pliki Miniatury
                       
               
Odpowiedz
#23
na koniec montaż monitora LED 21", dzięki konwerterowi GBS8200 można zamienić sygnał CGA na VGA i chwilę lutowania układu scalonego żeby zrobić horizontal ( nie wiem jak to dokładnie nazwać :mrgreen: ) na tej stronie jest schemat http://www.jammaboards.com/arcade_manual...acment.pdf


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#24
i pierwsze próby, efekt mnie powalił, cieszyłem się jak małe dziecko, zostało mi jeszcze tylko dorobienie mocowania jarzeniówki i dwa switche wyregulować bo ie klikają :mrgreen:


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
#25
skyline napisał(a):mam nadzieje ze zrobiles mase !! zdjec w trakcie rozbiorki ;-)

To kwestia przeglądarki internetowej ? Jak się zaloguję to widzę fotki( ale w negatywie )gdy klikam na nie jestem na innej stronie i jest wszystko ok. Kiedy natomiast jestem wylogowany nic nie widzę z fotek :/
Odpowiedz
#26
zapomniałem napisać, że jeszcze naprawiałem zniszczony napis "ATTACK MARS" który jest na środku playfieldu, tu z kolei bardzo pomocny był poradnik Marcina vel Dyleck :-)
Odpowiedz
#27
mucha napisał(a):zapomniałem napisać, że jeszcze naprawiałem zniszczony napis "ATTACK MARS" który jest na środku playfieldu, tu z kolei bardzo pomocny był poradnik Marcina vel Dyleck :-)

Cieszę się, że moje wypociny komuś się przydały i że w pewnym sensie miałem jakiś wkład w tą super robotę. Gratuluję!!!
Odpowiedz
#28
kłaniam się nisko, kawał roboty !
Od razu nasuwa się pytanie o zabezpieczenie playfieldu, zrobiłeś jakiś lakier czy też wykleiłeś ?
Prośba o dokładniejsze zdjęcia samego stojaka na playfield, od dawna już chce sobie taki zrobić Smile
Odpowiedz
#29
Paweł napisał(a):kłaniam się nisko, kawał roboty !

Dzięki :-)

Paweł napisał(a):Od razu nasuwa się pytanie o zabezpieczenie playfieldu, zrobiłeś jakiś lakier czy też wykleiłeś ?
Prośba o dokładniejsze zdjęcia samego stojaka na playfield, od dawna już chce sobie taki zrobić Smile

Playfield pomalowany lakierem samochodowym bezbarwnym dwuskładnikowy z utwardzaczem 2K, a co do stojaka, znalazłem zdjęcia na tej stronie http://gallery.donniebarnes.com/main.php...per-parts/ dałem do kolesia który ma zakład w którym robią ogrodzenia metalowe, podałem tylko jakie wymiary i zrobili :-)
Odpowiedz
#30
dziękuję, galeria wystarczy , do czego są podłużne elementy (4sztuki) bo nie bardzo rozumiem
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości