Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje terminarza imprez po wakacjach 2013
#1
Przedstawiam propozycję terminarza - uwzględniłem to co wiem na ten moment. Jeszcze nie zatwierdzone, więc zgłaszajcie uwagi (konstruktywne):

14.09.2013r. Printimus Polska Liga Flipperowa – Printimus Pinball III (zaliczany do ligi) Plus Terminator II oraz RSC - Bytom

28.09.2013r. Printimus Elite and Classic III + Terminator III oraz RSC + Haunted House launch party - Bytom

12-13.10.2013r. Printimus Polska Liga Flipperowa – Lubin 2013 (zaliczany do ligi)

26.10.2013r. Printimus Polska Liga Flipperowa – Printimus Pinball IV (zaliczany do ligi) plus Terminator IV oraz RSC; MP 2013 – Eliminacje I (PL) - Bytom

9.11.2013r. Printimus Elite and Classic IV + oraz RSC; MP 2013 – Eliminacje II (PL)

23.11.2013r. MP 2013 – Pierwsza runda (PL+ IFPA); Podumowanie Ligi, Elite, Classic, Terminator – lista RSC.Turnieje poboczne: Classic, Terminator,HH - Bytom
24.11.2013r. MP 2013 – Kolejne Rundy i Runda Finałowa Turnieje poboczne: Classic, Terminator,HH, RSC - Bytom

14.12.2013r. Start sezonu 2014. Season Opening Party - Bytom
#2
printimus napisał(a):14.09.2013r. Printimus Polska Liga Flipperowa – Printimus Pinball III (zaliczany do ligi) Plus Terminator II oraz RSC - Bytom
28.09.2013r. Printimus Elite and Classic III + Terminator III oraz RSC + Haunted House launch party - Bytom

Jeśli dobrze kojarzę to 13 września jest EPC. Może zamień powyższe dwa turnieje. Kto nie pojedzie na EPC będzie mógł pograć sobie na Elite a turniej zaliczany do Ligi będzie 2 tygodnie później.

I jeszcze jedno pytanie: co oznaczają te Eliminację I i II (PL)?
#3
Wspólnie z silną grupą Warszawską zorganizujemy turniej o roboczej nazwie "O puchar Syrenki". Wstępnie planujemy to zrobić 17 listopada. Rozmowy trwają. Turniej zaliczałby się do punktacji ligowej. Dodatkowo to właśnie on mógłby być uznany do eliminacji MP. W związku z tym wnoszę o przeszuflowanie terminarza w taki sposób, by kolejki ligowe oraz MP odbywały się w możliwie długich odstępach czasowych. Mamy w sumie 3 miesiące i 3 turnieje do rozplanowania. Marcin, jako że u Ciebie maszyny stoją na miejscu, a nasz termin jest sztywny mam nadzieję że zaproponujesz coś, co spełni powyższe kryteria. Moja propozycja jest taka:

28.09 - PLF Bytom
12.10 - PLF Lubin
26.10 - PLF Bytom
17.11 - PLF Warszawa
23.11 - MP Bytom

Proponuję też, by sezon 2014 zacząć w roku 2014, a nie na 10 dni przed świętami, bo wtedy każdy będzie miał inne sprawy na głowie. Ogólnie chciałbym, żebyśmy wspólnie ustatlili terminarz na rok 2014 i ustalili zasady wcześniej, by uniknąć chaosu.

I na koniec przychylam się do pytania NEXa - jak mają wyglądać MP? Jeśli zasad jeszcze nie ma, to czy możemy przynajmniej poznać orientacyjny termin ich ustalenia?
#4
dyleck napisał(a):Proponuję też, by sezon 2014 zacząć w roku 2014, a nie na 10 dni przed świętami, bo wtedy każdy będzie miał inne sprawy na głowie. Ogólnie chciałbym, żebyśmy wspólnie ustatlili terminarz na rok 2014 i ustalili zasady wcześniej, by uniknąć chaosu.

I na koniec przychylam się do pytania NEXa - jak mają wyglądać MP? Jeśli zasad jeszcze nie ma, to czy możemy przynajmniej poznać orientacyjny termin ich ustalenia?

Tak tak - zgoda. Proszę tylko by powodem do blokowania danej daty był ważny turniej (duży, gdzie się wybiera na pewno duża grupa naszych).
2014 zdecydowanie w tym roku.
Reszta - gadajmy.
#5
Prezes napisał(a):Tak tak - zgoda. Proszę tylko by powodem do blokowania danej daty był ważny turniej (duży, gdzie się wybiera na pewno duża grupa naszych).
2014 zdecydowanie w tym roku.
Reszta - gadajmy.

Maszyny będą. Określenie "duża liczba" tak naprawdę nic nie znaczy. Na PH było 6 turniejowych maszyn i zostało to zaliczone do ligi. Zakładam więc, że 6 maszyn to "dużo". Smile

A czemu 2014 zdecydowanie w tym roku? Jakie jest uzasadnienie? Ja na 99% 14 grudnia nie pojawię się w Bytomiu, bo najzwyczajniej nie będę miał na to czasu.
#6
dyleck napisał(a):28.09 - PLF Bytom
12.10 - PLF Lubin
26.10 - PLF Bytom
17.11 - PLF Warszawa
23.11 - MP Bytom
IMHO prawie idealnie ... jedynie wartowałoby pomyśleć nad przesunięciem MP o tydzień później.

dyleck napisał(a):Proponuję też, by sezon 2014 zacząć w roku 2014, a nie na 10 dni przed świętami, bo wtedy każdy będzie miał inne sprawy na głowie.
Nie wiem co Marcin K ma na myśli organizując ten turniej. Jeśli to ma być jakaś luźna imprezka nie wchodząca do rankingów to niech sobie będzie (pewnie lepiej pasowałaby nazwa "podsumowanie sezonu"), jeśli natomiast miałoby to być coś na kształt pierwszej kolejki Ligi 2014 to jestem zdecydowanie przeciw.
#7
Każdy turniej zaliczany do ligi i IFPY jest ważny. Sądzę, że liczba uczestników powyżej 20 (średnia z ligi w tym sezonie) już nadaje rangę - ważny. A taką liczbę uczestników jesteśmy w stanie zagwarantować.
Sezon 2014 zdecydowanie niech zacznie się w 2014 jak nazwa wskazuje.
Jeżeli w grudniu będzie jakiś wolny termin i pojawi się chęć ze strony narodu, to może zrobić jakiś drużynowy turniej (jeszcze tego w Polsce nie było).
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
#8
Jaro napisał(a):Jeżeli w grudniu będzie jakiś wolny termin i pojawi się chęć ze strony narodu, to może zrobić jakiś drużynowy turniej (jeszcze tego w Polsce nie było).
O... super pomysł Jaro!!! Turniej Miast? Smile
#9
dyleck napisał(a):A czemu 2014 zdecydowanie w tym roku? Jakie jest uzasadnienie? Ja na 99% 14 grudnia nie pojawię się w Bytomiu, bo najzwyczajniej nie będę miał na to czasu.

BŁĄD BŁĄD! sorry - 2014 zacznijmy zgodnie z nazwą w 2014 r.!
#10
Turniej Miast - super pomysł - jakie miasta wchodzą w grę? Dla ilu przygotowywać ewentualną rozpiskę?
No i można zrobić wtedy w tym terminie po MP taką imprezę jak najbardziej.

Tylko że jak sądzę to byłoby bez punktów WPPR.
#11
Proponowany terminarz po poprawkach - jeszcze nie zatwierdzone, więc nadal zgłaszajcie uwagi (i nadal konstruktywne):

14.09.2013r. Printimus Elite and Classic III + Terminator II oraz RSC - Bytom

28.09.2013r. Printimus Polska Liga Flipperowa – Printimus Pinball III (zaliczany do ligi) Plus Terminator III oraz RSC+ Haunted House launch party - Bytom

12-13.10.2013r. Printimus Polska Liga Flipperowa – Lubin 2013 (zaliczany do ligi)

26.10.2013r. Printimus Polska Liga Flipperowa – Printimus Pinball IV (zaliczany do ligi) plus Terminator IV oraz RSC; MP 2013 – Eliminacje I (PL) - Bytom

9.11.2013r. Printimus Elite and Classic IV + oraz RSC; MP 2013 – Eliminacje II (PL) - Bytom

16-17.11.2013r. Puchar Syrenki (zaliczany do ligi); MP 2013 – Eliminacje III (PL) - Warszawa

23.11.2013r. MP 2013 – Pierwsza runda (PL+ IFPA); Podumowanie Ligi, Elite, Classic, Terminator – lista RSC.Turnieje poboczne: Classic, Terminator,HH - Bytom
24.11.2013r. MP 2013 – Kolejne Rundy i Runda Finałowa Turnieje poboczne: Classic, Terminator,HH, RSC - Bytom

14.12.2013r. Zamknięcie sezonu 2013. Turniej Miast/Rodzin/Par/Drużynowy; Season Closing Party - Bytom
#12
printimus napisał(a):23.11.2013r. MP 2013 – Pierwsza runda (PL+ IFPA); Podumowanie Ligi, Elite, Classic, Terminator – lista RSC.Turnieje poboczne: Classic, Terminator,HH - Bytom
24.11.2013r. MP 2013 – Kolejne Rundy i Runda Finałowa Turnieje poboczne: Classic, Terminator,HH, RSC - Bytom
MP tydzień później aby pomiędzy turniejami Ligowymi a MP było chociaż ze 2 tyg przerwy.
Wtedy IMHO będzie OK.

Marcin, cały czas czekamy na wyjaśnienie zasad (eliminacji) MP.

I jeszcze jedna sprawa: Liga już na półmetku a cały czas nie wiadomo do końca na jakich zasadach jest rozgrywana. Kilka razy dopominałem się o to ale do tej pory cisza. Zerknij tutaj: http://forum.flippery.com.pl/viewtopic.p...&start=135

Aby było konstruktywnie proponuje ustalić, iż do Ligi liczy się 5 najlepszych wyników z zawodów zaliczanych do tych rozgrywek. Przez cały sezon wpisujemy wszystkie wyniki a na zakończenie dla każdego uczestnika wybieramy 5 najlepszych zawodów. Jeśli będzie remis to decyduje 6-ty wynik itd.
IMHO takie rozwiązanie jest najbardziej sprawiedliwe, każdemu daje szanse na walkę do końca a jednocześnie premiuje osoby które zaliczą większa ilość spotkań
#13
Jak dla mnie za dużo tych terminów.
Jeden turniej na miesiąc, max co trzy tygodnie to jest full opcja.

9.11
16-17.11
23-24.11
Nie spodziewałem się tego, ale pojawia się problem bogactwa.

Nie wiem jak inni, ale ja z proponowanych 8 terminów mogę wybrać się na 2, max 3 turnieje.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
#14
Jaro napisał(a):Jak dla mnie za dużo tych terminów.
Jeden turniej na miesiąc, max co trzy tygodnie to jest full opcja.

9.11
16-17.11
23-24.11
Nie spodziewałem się tego, ale pojawia się problem bogactwa.

Nie wiem jak inni, ale ja z proponowanych 8 terminów mogę wybrać się na 2, max 3 turnieje.

Jaro, ja się wybiorę tylko na ligowe (i to też w sumie nie wiem czy na wszystkie). Natomiast jeśli Marcin chce robić Elite i Classic, to czemu nie? Według mnie to nawet super sprawa. Niestety wszyscy wiemy, że w tym roku trochę nam się start ligi opóźnił i dlatego terminarz się mocno zagęścił. Są 4 kolejki do rozegrania. Z tego co liczę, to jest wystarczająca ilość turniejów, by 2 wyeliminować. Tak więc jeśli będziesz mógł pojechać na 2-3 - to będzie git. Smile

Natomiast planując kalendarz na przyszły rok, będę za opcją by kolejki ligowe były - tak jak napisałeś - raz w miesiącu. Do tego dojdą MP oraz PPO i pewnie jakieś turnieje zagraniczne. To będzie super. A dodatkowo Elite, Classic, T2, HH, RSC i co tam sobie jeszcze kto wymyśli, mogą się dla mnie odbywać nawet codziennie. Smile
#15
Zgadza się wszystko.
Napisałem, ze dla mnie jest za dużo, nie dam rady pojawić się na wszystkich.
Ale dobrze, że jest taka możliwość. Jeżeli ktoś ma taką możliwość może grać co dwa tygodnie.
Trening czyni mistrza.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości