Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje terminarza imprez po wakacjach 2013
#31
Marcin, był taki serial na Discovery "Transport gigantów", gdzie przewozili całe bydynki z miejsca na miejsce :-D
A tak serio, może by skorzystać z regulaminów lig krajów zachodnich, gdzie ligę mają od lat i zapewne powyższe problemy już dawno rozwiązali ...
#32
Prezes napisał(a):Skoro o tym mowa uważam, że powinno być jakieś 3/4 z tego co się odbędzie być liczone do rankingu czyli np. z 10 kolejek ligi do rankingu zalicza się 7 najlepszych. Ale to tylko propozycja - decydujcie.
Od pół roku o tym piszę....
Sugerowałem aby w tym roku wybrać 5 najlepszych wyników dla każdego gracza, ponieważ:
- w tym sezonie odbędzie się zapewne około 7-8 kolejek więc te 5 wkomponowuje się tu idealnie.
- w takim układzie można byłoby wliczać do Ligi dowolne turnieje i nikt nie miałby pretensji że nagle jakiś turniej wskakuje do Ligi a ktoś nie może jechać czy że podczas jakiegoś eventu odbywają się dwa turnieje zaliczane do Ligii (jak np. zaproponowano z Dźwirzynem)
- ludzie jeżdżący na większą ilość zawodów mają bonus w postaci możliwości wyboru wyników z większej ilość imprez a ci dysponujący mniejszą ilością czasu nadal do końca mają szanse na dobry wynik w tabeli końcowej (jeśli dobrze zagrają na tych 5 turniejach)

Z tego co wnioskuję z ostatnich dyskusji w tym sezonie nie liczymy dwóch najgorszych wyników. Jeśli jest inaczej proszę o poprawienie mnie.

Jaro napisał(a):A można dowiedzieć się coś więcej odnośnie: Eliminacja I (PL), Eliminacja II (PL), Eliminacja III (PL).
Podpisuję się pod pytaniem Jara.
#33
NEX napisał(a):
Prezes napisał(a):Z tego co wnioskuję z ostatnich dyskusji w tym sezonie nie liczymy dwóch najgorszych wyników. Jeśli jest inaczej proszę o poprawienie mnie.

[quote="Jaro"]A można dowiedzieć się coś więcej odnośnie: Eliminacja I (PL), Eliminacja II (PL), Eliminacja III (PL).
Podpisuję się pod pytaniem Jara.

dwóch najgorszych czy liczonych jest pięć najlepszych? to chyba nie to samo
zanim tego posta wrzuciłem prosiłem Marcina by przedstawił swoje - co zaznaczam - propozycje
pamiętajcie że jak już raz ustalimy ligę to będzie łatwiej.
#34
Trzeba zmienić jeden termin, który był do tej pory proponowany na 26.10 (Printimus Pinball IV)

19.10 będzie ok? tyle, że to tydzień po Lubinie. Ewentualnie wrzućcie inną propozycję.
#35
Marcin nie mieszajmy LIGI z Mistrzostwami Polski wiec prosze o wykreślenie z poniższych terminów czegos takiego jak MP 2013-Eliminacje I (PL)- Bytom i Eliminacje II (PL)
printimus napisał(a):26.10.2013r. Printimus Polska Liga Flipperowa – Printimus Pinball IV (zaliczany do ligi) plus Terminator IV oraz RSC; MP 2013 – Eliminacje I (PL) - Bytom

9.11.2013r. Printimus Elite and Classic IV + oraz RSC; MP 2013 – Eliminacje II (PL)

formuła Mistrzostw Polski z poprzedzającymi je eliminacjami jeszcze nie została ustalona ,zgodnie z zapowiedziami poddana opini w formie ankiety.
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
#36
To co jest w proponowanym terminarzu jest związane z całościową koncepcją i zawsze może ulec zmianie. Jednak uważam że liga i MP spokojnie mogą być ze sobą powiązane żeby premiować tych co grają regularnie.
#37
26.10.2013r. zmiencie ten termin jak mozecie bo koliduje z turniejami w Budapeszcie na ktore kilka osob od nas chce sie wybrac ....

opcja liga i eliminacje do MP jednego dnia jak najbardziej, po co to rozbijac na 2 osobne weekendy, strata czasu i kasy na przyjazd, lepiej jednego dnia to zrobic wtedy wiecej chetnych bedzie
#38
Marcin, generalnie nie trzeba będzie jeździć kilka razy. Szczegóły wkrótce będą.
#39
marcinkg napisał(a):26.10.2013r. zmiencie ten termin jak mozecie bo koliduje z turniejami w Budapeszcie na ktore kilka osob od nas chce sie wybrac ....

opcja liga i eliminacje do MP jednego dnia jak najbardziej, po co to rozbijac na 2 osobne weekendy, strata czasu i kasy na przyjazd, lepiej jednego dnia to zrobic wtedy wiecej chetnych bedzie

chyba nie ma już kiedy.... ile osób tam jedzie?
no właśnie będzie więcej jeśli będę eliminacje TEŻ w inne dni
#40
Nic na siłę, co za dużo to nie zdrowo. Ja z tego terminarza usunąłbym kilka terminów, żeby zrobiło się trochę luźniej.
Do odstrzału w pierwszej kolejności powinny iść dwa terminy pokrywające się w ME i Węgry.
No i listopad to tylko Syrenka i MP.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
#41
Łukasz jakby turnieje byly w Kolobrzegu to ja moge grac co drugi dzien, tylko chodzi o ich czestotliwosc i pokrywanie sie z innymi imprezami, bo jak na poczatku roku byla cisza to teraz robi sie jak najwiecej turnieji na szybko tylko pytanie czy tu o to chodzi zeby bylo 20 turneiji w roku i na kazdym 15 osob czy lepiej mniej a wieksza frekwencja ?

ja jezdzilem na lige i chce ja skonczyc bedac na kazdym turnieju ligowym, ale jak terminy beda sie nakladaly z wyjazdami za granice to dla mnie liga robi sie bez sensu

turnieje ktore nic nie wnosza do ligi, nie sa eliminacjami do mp albo samymi mp i te za ktore sa jakies groszowe punkty do WPPR mozecie robic co weekend, Marcina lokal ma czas i ochote niech robi, ale liga ktora zaczelismy grac nie powinna sie nakladac z wyjazdami zagranicznym i powinna miec wygodny termin dla wiekszosci


a takie pytanie co za miejsce w lidze w tym roku ? jakies fajne punkty do WPPR czy z kazdego turnieju osobno tylko daja ? bo moze jak w sumie nic to mozna lige zrobic byle kiedy i przyjada Ci ktorym pasuje, tylko szkoda odpuszczac cos w czym juz sie gra i dobrze idzie Smile
#42
Jaro napisał(a):Nic na siłę, co za dużo to nie zdrowo. Ja z tego terminarza usunąłbym kilka terminów, żeby zrobiło się trochę luźniej.
Do odstrzału w pierwszej kolejności powinny iść dwa terminy pokrywające się w ME i Węgry.
No i listopad to tylko Syrenka i MP.

Jarek,
Weź pod uwagę ile osób jedzie na ME i na Węgry, a ile nie (np. ja i moich 3-6 kolegów z Krakowa nie). Przecież nie ma przymusu, tylko 5 turniejów wchodzi do ligi.
Jak będzie mała frekwencja to problem mieć będzie głównie Marcin.
#43
marcinkg napisał(a):Łukasz jakby turnieje byly w Kolobrzegu to ja moge grac co drugi dzien, tylko chodzi o ich czestotliwosc i pokrywanie sie z innymi imprezami, bo jak na poczatku roku byla cisza to teraz robi sie jak najwiecej turnieji na szybko tylko pytanie czy tu o to chodzi zeby bylo 20 turneiji w roku i na kazdym 15 osob czy lepiej mniej a wieksza frekwencja ?

- wszystko zależy ile będzie miejsc, pomyśl że sporo osób nie jeździ za granicę. nastąpiła kumulacja, bo w pierwszej połowie roku nie działo się NIC. masz rację - liga nie powinna się nakładać z zagranicą, ale dbajmy o to za rok.
- ten sezon był zwariowany, w przyszłym się to ułoży lepiej
- za ligę będą imienne trofea i miało być dla 16 wejście do MP, ale trwa debata
#44
Wobec anulacji turnieju w Lubinie oraz zmian w lokalizacji MP, aktualny terminarz (sugerowany) wydglądałby tak:
Jeszcze nie zatwierdzone, więc nadal zgłaszajcie uwagi (i nadal konstruktywne) - w zakresie terminów bytomskich, proszę o uwagi do 21.09 - potem już nie będziemy zmieniać:

14.09.2013r. Printimus Elite and Classic III + Terminator II oraz RSC - Bytom

28.09.2013r. Printimus Polska Liga Flipperowa – Printimus Pinball III (zaliczany do ligi) Plus Terminator III oraz RSC+ Haunted House launch party - Bytom

12.10.2013r. Printimus Polska Liga Flipperowa – Printimus Pinball IV (zaliczany do ligi) plus Terminator IV oraz RSC - Bytom

9.11.2013r. Printimus Elite and Classic IV + oraz RSC - Bytom

16-17.11.2013r. (?)Puchar Syrenki(?) (zaliczany do ligi); MP 2013 - Warszawa (brak konkretnego miejsca)

23-24.11.2013r. MP 2013 - CDQ Warszawa

14.12.2013r. Zamknięcie sezonu 2013. Turniej Miast/Rodzin/Par/Drużynowy; Season Closing Party - Bytom
#45
printimus napisał(a):16-17.11.2013r. (?)Puchar Syrenki(?) (zaliczany do ligi); MP 2013 - Warszawa (brak konkretnego miejsca)

23-24.11.2013r. MP 2013 - CDQ Warszawa

Tydzień odstępu między dwoma potencjalnie największymi imprezami flipperowymi w kraju to według mnie za mało, nie pozwoli również na stawienie się na obu osobom pracującym w weekendy.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości