Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kraków] Flipery w Krakowie
#46
theadam napisał(a):Sprawiedliwe niezaleznie od skilla.
IMHO jedno przeczy drugiemu Smile

Ja osobiście wolę grać na wrzutki ale gdyby gdzieś w Warszawie stało 20 maszyn na których za 30 PLN można grać bez ograniczeń to byłbym tam bardzo częstym gościem Smile
Odpowiedz
#47
Malo kto decenia ze jest 20 maszyn bo przeciez on by chcial zagrac na jednej z nich a nie placic za wszystkie :/
Mezik
Odpowiedz
#48
To mów że płaci się za jedną a jako darmowy bonus istnieje możliwość (w opłaconym czasie) nieograniczonej wymiany tej maszyny na inną Smile
Odpowiedz
#49
mezik napisał(a):Pozostale dostepne tylko do grania na 1h-15 zl

a można za 7.50- PLN pograć godzinkę na połowie maszyn... :?: ... 8-)
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#50
Wlasciwie to granie na maszynach jest za darmo placi sie tylko za wejscie na strone z flipperami. Moze zrobie takienobrotowe drzwiczki Smile
Mezik
Odpowiedz
#51
Mezik w Majówke otwarte macie?
Odpowiedz
#52
piatek,sobota otwarte
niedziela zamkniete
(duza szansa ze w sobote mnie nie bedzie)
Mezik
Odpowiedz
#53
To taki plan B,pogoda ma być do D.
Odpowiedz
#54
Będzie ktoś w Krakowie 14.-17. maja? Ląduję bladym świtem 14. na konferencję, będę do soboty. Jakaś tam impreza konfernecyjna jest, ale minimum jeden wieczór na flipery do rana planuje w Chmielu. Ktoś będzie? W sensie, poza mezikiem Smile
Odpowiedz
#55
16 maja raczej bede w rzeszowie i pewnie duzo ludzi bedzie.
Mezik
Odpowiedz
#56
Ej, a bedziesz mial otwarte? Smile
Odpowiedz
#57
Oczywiscie, to ze Mnie nie ma nie znaczy ze lokal zamkniety.
Mezik
Odpowiedz
#58
Byłem i miejscówka jest przednia, tylko właściciel męda Wink
Żartuje, żal wielki że chociaż w jednej czwartej tak kozackiej miejscówki nie ma w Poznaniu. Flippery, automat Street Fighter no i niezły wybór piwa z rzemieślniczymi smakołykami włącznie. Duże zaskoczenie na plus to Bow and Arrow - grywalność niesamowita, mam nadzieję zagrać kiedyś na wersji z cymbałkami Smile

Na pewno jeszcze wpadnę, chociaż na najbliższą ligę raczej na pewno nie. Dzięki mezik za flipperowe pro-tipy!
Odpowiedz
#59
ciągle działa? muszę się przejść
Odpowiedz
#60
Pewno ze dziala.
Mezik
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości