Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uwagi, sugestie i pomysły dotyczące serwisu
#46
Ja myślę, że powinno być użyte za brak powitania!
Odpowiedz
#47
super pomysł ;-)

o np tutaj http://forum.flippery.org.pl/viewtopic.p...0734#20734
Odpowiedz
#48
Na forach, którymi do tej pory administrowałem ostrzeżenia stosowałem zazwyczaj w 3 przypadkach:
- gdy ktoś w sposób chamski obrażał innych ludzi
- gdy ktoś (pomimo wcześniejszych próśb o zaprzestanie) uparcie spamował w rożnych działach forum
- gdy ktoś (pomimo wcześniejszych próśb o zaprzestanie) umieszczał treści niezgodne z polskim prawem lub regulaminem forum
Odpowiedz
#49
NEX, mógłbyś włączyć możliwość poprawiania wysłanych postów?
Odpowiedz
#50
Dostałem PW od kolegi i nie mogę jej odczytać, bo wywala mi taki błąd:
[Obrazek: 2GCzf3p.jpg]
Nie mogę też usunąć ani nic zrobić.
Można coś z tym zrobić?
Odpowiedz
#51
Mam to samo. Zostawiłem ten jeden post, bo nie można go usunąć i wszystko działa normalnie. Poproś o powtórkę PW i będziesz mógł odczytać.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#52
Ok, tak też zrobię.
Druga sprawa - wysłałem PW do innego usera, ale wiadomość tkwi u mnie w "Do wysłania", pomimo iż ten użytkownik się logował. Ma pełną skrzynkę i wiadomość czeka na zwolnienie miejsca?
Odpowiedz
#53
To, że się logował nie znaczy, że zajrzał do skrzynki. Dopiero jak ją otworzy i przeczyta PW, to u Ciebie przejdzie do wysłanych.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#54
Naprawdę nic się nie da zrobić z wyświetlaniem tekstów przez dwa miesięce?.
Odpowiedz
#55
Tak się dzieje, gdy właściciel forum ma w dupie nas i admina.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#56
Nas.
mizet102
Odpowiedz
#57
Trochę nie na miejscu te komentarze. Właściciel serwera, na którym stoi forum, płaci za niego swoimi własnymi pieniędzmi. Wydaje mi się, że to wystarczający fakt by stwierdzić że nie ma nikogo w dupie. Nie znam dokładnie sytuacji, ale jest szansa że po prostu nie da się nic zrobić. Jeśli np. baza danych poleciała w kosmos, a backup robiony był nie jako UTF8 to dupa.
Odpowiedz
#58
Każde forum jest czyjeś to nie ma tu nic do rzeczy, niestety ale Wizard napisał jak jest, a jak nie ma kasy na serwis to nie wiem jakiś donejty czy wpłaty jak to się robi gdzie indziej.
Odpowiedz
#59
Panowie jest tak jak napisal Dyleck - wlasciciel serwera od prawie 10 lat placi za utrzymanie forum z wlasnej kieszeni.

Forum niedawno zaliczylo powazna awarie, super ze w ogole udalo sie odzyskac baze.

Aktualnie trawaja dzialania majace na celu naprawe oraz update skryptu.
Odpowiedz
#60
Skoro tak, to czekamy...
Jak podeślesz jakieś info, to wracam. Out.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości