Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
udział w naszych turniejach oraz zasady ich organizacji
#1
KAŻDY (nie będący członkiem PSF-u czy też nie będący zarejestrowany na naszym forum) od razu może grać bez żadnych ograniczeń we wszystkich turniejach, w tym mistrzostwach Polski. Warunkiem jest opłata wpisowego (poza jednym wyjątkiem tylko on-line). I tyle.

Z automatu też wyniki uczestnika będą trafiać do światowego rankingu flipperowego (WPPR: www.ifpapinball.com/rank.php), czyli z każdego. Z kolei udział w tych (część) zaliczanych do Printimus Polskiej Ligii Flipperowego sprawi, że będzie na niej notowany: www.flippery.com.pl/category/turnieje/.
Oczywiście każdy turniej to osobna klasyfikacja i nagrody.

W od nowego roku podamy zasady wedle których można zgłaszać nam chęć organizacji turniejów pod auspicjami PSF-u - jesteśmy otwarci, bo im więcej tym lepiej. Zgłoszenia przyjmujemy tylko MY - Polskie Stowarzyszenie Flipperowe, nikt inny!
#2
OK To ja jeszcze w starym roku ( bo nie mogę się powstrzymać :lol: ) organizuję drugą edycję SILESIA CUP 2013. Patrząc na kalendarz rozgrywek to wydaje mi się że jedyną opcją jest początek grudnia 07-12-2013.

APEL - czy ktoś reflektuje na turniej w piwniczce? ;-)
Mario
#3
MARIO napisał(a):OK To ja jeszcze w starym roku ( bo nie mogę się powstrzymać :lol: ) organizuję drugą edycję SILESIA CUP 2013. Patrząc na kalendarz rozgrywek to wydaje mi się że jedyną opcją jest początek grudnia 07-12-2013.

APEL - czy ktoś reflektuje na turniej w piwniczce? ;-)

O! I to jest NEWS! Nie, nie powstrzymuj się absolutnie.
Jak tylko będzie ktoś jechać z Krakowa to na pewno!
A ile i jakie maszyny będą?
Jedzenie smakowite jak zwykle?
Aha - zgłaszać na WPPR? Wtedy będą punkty w światowym rankingu.
#4
kto wie... najepiej w srodku tygodnia Big Grin jak dla mnie
Mezik
#5
mezik napisał(a):kto wie... najepiej w srodku tygodnia Big Grin jak dla mnie

no coś Ty, tylko weekend. mało kto może w tygodniu, zwłaszcza z dalsza.
#6
Jak dobrze pójdzie to maszyn będzie komplet ok 16 sztuk tytuły niebawem.Niestety proszę zabrać ze sobą kanapki i coś do picia :mrgreen: No i oczywiście spożywanie ich tylko w wydzielonym miejscu to znaczy na ogrodzie :lol:
Mario
#7
MARIO napisał(a):Jak dobrze pójdzie to maszyn będzie komplet ok 16 sztuk tytuły niebawem.Niestety proszę zabrać ze sobą kanapki i coś do picia :mrgreen: No i oczywiście spożywanie ich tylko w wydzielonym miejscu to znaczy na ogrodzie :lol:

Wielceśmy ciekawi! Czekamy na listę - maszyny najważniejsze.
Proponuję byś założył osobny post o turnieju.
#8
MARIO napisał(a):OK To ja jeszcze w starym roku ( bo nie mogę się powstrzymać :lol: ) organizuję drugą edycję SILESIA CUP 2013. Patrząc na kalendarz rozgrywek to wydaje mi się że jedyną opcją jest początek grudnia 07-12-2013.

APEL - czy ktoś reflektuje na turniej w piwniczce? ;-)

Ja się bardzo cieszę że coś się u Ciebie rusza, bo klimat w piwniczce jest nieosiągalny nigdzie indziej. Tylko niestety ja odpadnę. Wygląda na to że odpadnę już nawet z najbliższego turnieju w Bytomiu. Za dużo...
#9
Po zastanowieniu to od mp będzie to dla mnie miesiąc bez wyjazdów, tak więc chętnie się pojawię.
#10
Piękna informacja. Juz rezerwuję termin. Mario gratulacje, rzeczywiście klimatu piwniczki jest niepowtarzalny.
#11
tak, z przyjemnością. jeśli sprawy pracownicze ułożą się odpowiednio, to jestem.
#12
:-D
#13
:mrgreen: no to Go!!
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
#14
W takim razie, jak rozumiem przesuwamy wcześniej planowane zamknięcie sezonu 2013 z 14.12 na 7.12 w Piwniczce Mariusza, tak?
#15
printimus napisał(a):W takim razie, jak rozumiem przesuwamy wcześniej planowane zamknięcie sezonu 2013 z 14.12 na 7.12 w Piwniczce Mariusza, tak?

Halllo? czekamy na odp./sugestie


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości