Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XII MISTRZOSTWA POLSKI
#76
Prezes napisał(a):Właśnie dostałem potwierdzenie, że w porze kolacji zostanie dowieziona do CDQ darmowa pizza paru rodzajów - każdy uczestnik imprezy będzie mógł się nią najeść do syta ! :mrgreen:
A potem sobie "zapalimy "
#77
marcinkg napisał(a):"do syta" czyli dieta cud pelna para Smile hehe

dieta pełna cudów ;-)
Ty się nie martw nie dostaniesz! lepiej odpisz mi na maila :evil: :-P
#78
darmowa pizza ! Big Grin no to wreszcie nie bedą musieli mojej podpie...... Big Grin
Mezik
#79
Diablo napisał(a):
Prezes napisał(a):Właśnie dostałem potwierdzenie, że w porze kolacji zostanie dowieziona do CDQ darmowa pizza paru rodzajów - każdy uczestnik imprezy będzie mógł się nią najeść do syta ! :mrgreen:
A potem sobie "zapalimy "

ano właśnie! :lol: szykujesz ponoć jakieś diabelstwo :evil: :!:
#80
mezik napisał(a):darmowa pizza ! Big Grin no to wreszcie nie bedą musieli mojej podpie...... Big Grin

podpiekać ? :-P
#81
Prezes napisał(a):Właśnie dostałem potwierdzenie, że w porze kolacji zostanie dowieziona do CDQ darmowa pizza paru rodzajów - każdy uczestnik imprezy będzie mógł się nią najeść do syta ! :mrgreen:

Mniam, zacna inicjatywa!
Aby każdy z uczestnikòw załapał się na slice'a to musi być z 10+ pizz Smile
A z kociej ciekawości - znacie jakieś flippery z wyraźnym motywem pizzy poza Teenage Mutant Ninja Turtles i Freddy a Nightmare on Elm Street?
#82
Grail napisał(a):
Prezes napisał(a):Właśnie dostałem potwierdzenie, że w porze kolacji zostanie dowieziona do CDQ darmowa pizza paru rodzajów - każdy uczestnik imprezy będzie mógł się nią najeść do syta ! :mrgreen:

Mniam, zacna inicjatywa!
Aby każdy z uczestnikòw załapał się na slice'a to musi być z 10+ pizz Smile
A z kociej ciekawości - znacie jakieś flippery z wyraźnym motywem pizzy poza Teenage Mutant Ninja Turtles i Freddy a Nightmare on Elm Street?

na początek ma być ze 20, jak będzie trzeba będzie więcej
#83
Jeśli to nie wiedza tajemna:

Ilu uczestników mamy na dziś?


Komplet czy są jakieś braki?
#84
Elektroziom napisał(a):Jeśli to nie wiedza tajemna:

Ilu uczestników mamy na dziś?


Komplet czy są jakieś braki?

Wszystko jest pod poniższym linkiem. Strona cały czas w miarę na bieżąco aktualizowana.

http://www.flippery.com.pl/uczestnicy
#85
dyleck napisał(a):http://www.flippery.com.pl/uczestnicy

się tych LUK'ów porobiło, cholera...
#86
Czy z Imprezy będzie relacja w Necie tak jak to było min z Budapesztu ?
#87
NEX napisał(a):Na stronie MP są już zasady ze schematami rozgrywek: http://www.flippery.com.pl/zasady/

Zasady napisał(a):Każda grupa rozgrywa 6 kolejek gier. W poszczególnych kolejkach każda grupa A, B, C, D (24 osoby) jest dzielona na nowe 6 podgrup po 4 osoby, tzn. w poszczególnych kolejkach, każda 4-osobowa podgrupa, składa się z nowych zawodników i losowana jest nowa maszyna dla tej podgrupy.

czy w związku z tym, że maszyny są losowane istnieje teoretyczny scenariusz, że całe eliminacje rozegram na jednym fliperze... :?:
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#88
Jak będziesz miał dużego pecha to zagrasz max 3 razy na jednej maszynie.
#89
Ten spis maszyn obejmuje maszyny stricte turniejowe czy również rozgrzewkowe ?
#90
Maszyny rozgrzewkowe???
Będą maszyny turniejowe i maszyny tzw. FREE PLAY.
Na maszynach turniejowych nie będzie żadnej możliwości wcześniejszej gry, jak i gier poza rundami MP.
Natomiast maszyny FREE PLAY będą dostępne non-stop do gry (o ile zdrowie pozwoli).

Które maszyny z podanej na stronie listy będą turniejowe, a które FREE PLAY zdecydują organizatorzy. Uwzględniając to, żeby maszyny turniejowe wytrzymały cały dzień nie zawsze lekkiej gry.

PS.
Idąc za przykładem z HPC. Jeżeli zawodnik będzie grał w sposób mocno odbiegający od przyjętych norm, to organizatorzy będę podejmować odpowiednie kroki.
Przykład z HPC: zawodnik po dwukrotnym - SLAM TILT - został wykluczony z turnieju.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości