Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
turniej w... Krakowie!
#16
Jak najbardziej za! Oczywiscie chetnie przyjme pomoc w kwestii organizacji wiadomo...
Mezik
#17
Dokładnie tak ja wcześniej napisali, 6 maszyn i śmiało można organizować. 10 to już jest wypas.
A najważniejsze to, aby turniej przebiegał w fajnej atmosferze. Miejsce (na podstawie zdjęć) wygląda super.

DZIAŁAĆ PANOWIE.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
#18
Dodatkowo dla zabawy jest jedna maszyna MAME Smile a moze zdaza byc jeszcze ze 2... To tak dla klumaciku
Mezik
#19
Prezes napisał(a):Ma u Siebie trzy (Cyclone, Demolka i Rocky - ta Data z łosiem; czyste i dopieszczone), do tego Michał (River B) i Kuba (Bad Cats zwany przez niego Kotami).

A nie na odwrót? Wink


Prezes napisał(a):fakt fakt, choć dobrze by było coś nowego: River B i Rocky to nie bardzo opatrzone są. działamy

Do wiosny 2014 to pewnie Kuba bedzie miał No Feara,Black Rose, albo coś jeszcze innego, a ja jakiegos Data Easta (znalazlem kupca na króliczki Wink

Natomiast w wakacje planujemy wspólnymi siłami sprowadzić zza wschodniej granicy Airborne Capcomu.
#20
Grail napisał(a):
Prezes napisał(a):Ma u Siebie trzy (Cyclone, Demolka i Rocky - ta Data z łosiem; czyste i dopieszczone), do tego Michał (River B) i Kuba (Bad Cats zwany przez niego Kotami).

Natomiast w wakacje planujemy wspólnymi siłami sprowadzić zza wschodniej granicy Airborne Capcomu.

Uważaj bo na pewno już niektórzy googlają i szukają jej Wink !
#21
Jaro napisał(a):Dokładnie tak ja wcześniej napisali, 6 maszyn i śmiało można organizować. 10 to już jest wypas.
A najważniejsze to, aby turniej przebiegał w fajnej atmosferze. Miejsce (na podstawie zdjęć) wygląda super.

DZIAŁAĆ PANOWIE.

tak miejsce fajowskie i się nadaje w każdym sensie
ja pomogę poza noszeniem (sorry - kręgosłup), a maszyn jak nic z 10 będzie
szykuje się klawy rok!
#22
Prezes napisał(a):
dyleck napisał(a):12 maszyn to aż nadto. Na pixelu było 6 i też turniej był fajny. Ja się pewnie wybiorę.

fakt fakt, choć dobrze by było coś nowego: River B i Rocky to nie bardzo opatrzone są. działamy, ale po:
1) decyzja Maćka = Gofera
2) najwcześniej styczeń

Obejrzałem fotki w galeri.Ładnie u was w tym Pubie , fliperki ładnie się komponują w wystrój wnętrza.Gdy ich ilość może się powiększy będzie naprawde super.To miejsce widać,że ma w sobie"Magie" :-P
#23
Kurcze, robi wrażenie! Miejsce klimatyczne no i STOLICA! (.....to nic, że Małopolski... :mrgreenSmile Już się szykuję do wyjazdu :-)
Fajne ujęcie fotki 1076 - demolka i w tle ... target?
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#24
DAL.CG napisał(a):Kurcze, robi wrażenie! Miejsce klimatyczne no i STOLICA! (.....to nic, że Małopolski... :mrgreenSmile Już się szykuję do wyjazdu :-)
Fajne ujęcie fotki 1076 - demolka i w tle ... target?

dziękuję Panowie w imieniu szefa tego miejsca za obie opinie! ów skurczybyk właśnie bawi w ciepłych krajach, ale napisał że flipperów ni ma, więc liiipa :-P
#25
Bawi jak bawi Smile z 2 dzieci i to jeszcze malych to po takich wakacjach przydalby sie z tydzien urlopu.
Mezik
#26
Prezes napisał(a):dziękuję Panowie w imieniu szefa tego miejsca za obie opinie! ów skurczybyk właśnie bawi w ciepłych krajach, ale napisał że flipperów ni ma, więc liiipa :-P

Ja znam miejsce gdzie stoja dwa Sterny, plus jeszcze wypasiony Bebenek Cabinet (Taiko No Tatsujin) bonusowo Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości