Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SILESIA CUP II 2013
#46
Na tablicy same smietniki Smile
#47
marcinkg napisał(a):Za to przyloze sie do rankingu na PINBALLOWNERS bo jakis gosc z Lodzi ma 77 sztukSmile



Kurde ja nie widze nikogo z Łodzi na pinball owners :/
#48
tylko jeden człowiek w PL ma 77 maszyn więc pewnie o niego chodzi - demo

ps. ale chyba zaśmiecamy temat ;-)
XIX
#49
maszyny rozgrzane ?
#50
Na razie poprzestawiane rozgrzeją się jak przyjedziecie :lol:
wprawdzie Terminatora II rozgrzałem do prawie 370 mil a Getaway-a do 826 mil reszta czeka na Was.
Pełna Lista Maszynek do Grania:

Indiana Jones
Fish Tales
Terminator 2
Rollergames
Hot Tip
Cyklone
The Shadow
Secret Service
Creature Black Lagoon
World Cup Soccer
The Flintstones
Star Trek data
Congo
Bronco
Jungle
The Getaway
No Fear
Whitewater
Haunted house (niestety nie chce współpracować Cry )

Zatem 15 flipperków do turnieju głównego 3 na classic
Mario
#51
MARIO napisał(a):Haunted house (niestety nie chce współpracować Cry )
Tak to z nawiedzonymi domami bywa Wink

Czy ciepłe napoje będą ?
#52
MARIO napisał(a):Zatem 15 flipperków do turnieju głównego 3 na classic

superSET, Kraków będzie (2 osoby) + zabiera hrabiego Aleksieja z Warszawy. Ów prosi by mieć na uwadze że będzie, a ja chciałem zapytać czy napoje będą.
do zo ju!
#53
Cały czas przesuwamy godzine wyjazdu Big Grin ale mam nadzieje ze sie nie spoznimy
#54
Congo jest moje do niedzieli ! mam nadzieje że stoi w głównej sali Smile
Jedziemy z kamerami, bedziem filma robić. Filmy z gier z MP są w przygotowaniu, niedługo będą wisieć na naszym kanale na YT(to tak w ramach reklamy sorki)
Ci co nie będą to TILTY Big Grin
#55
janekV8 napisał(a):Cały czas przesuwamy godzine wyjazdu Big Grin ale mam nadzieje ze sie nie spoznimy
ale z tego co wiem to maszyny już znane i nie ma po co tam jeździć ?! (cytuję)
#56
Dobrze zaopatrzona ta Piwniczka - dzięki Mario!
Miło było po raz ostatni w tym roku spotkać się i pograć w tak licznym towarzystwie.
Moje odkrycia to Creature from Black Lagoon i Congo - aż dziwne, że na podstawie tak kiepskich filmów powstają tak dobre flippery Wink
#57
Grail napisał(a):Dobrze zaopatrzona ta Piwniczka - dzięki Mario!
Miło było po raz ostatni w tym roku spotkać się i pograć w tak licznym towarzystwie.
Moje odkrycia to Creature from Black Lagoon i Congo - aż dziwne, że na podstawie tak kiepskich filmów powstają tak dobre flippery Wink

Było SUPERmegaEXXXTRRRA bomba! i to żarcie!!! mmmm...
dziękuję Mariuszowi i jego rodzinie oraz Adamowi
gratulacje dla zwycięzców! oraz specjalne dla Mai Tkacz, bo odniosła ona wczoraj WIELKI SUKCES.
do zobaczenia w przyszłym roku, pewnie też zaczniemy gdzieś na Śląsku Wink
#58
Ja również chciałem wszystkim podziękować za powrót do piwniczki tym którzy już byli oraz nowym gościom. Gratulacje dla wszystkich w szczególności dla zwycięzcòw ,podziękowania dla Adama i jego ekipy za maszyny, czas poświęcony na transport ich, wnoszenie i ogarnięcie techniczne.Jeszcze raz ukłony i gtatulacje dla finalistów i dwóch mistrzów piwniczki 2013 Cezarego i mojego syna Kuby którego na staruszkach nie szło dogonić. Zapraszam już na Silesię 2014.
Specjalne podziękowania dla Waldka który uratował elektrycznie imprezkę :lol:
Mario
#59
oj,kolejny raz ominela mnie fajna imprezka Sad ale za niedlugo sie widzimy Smile

Pozdro
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#60
MARIO napisał(a):Ja również chciałem wszystkim podziękować za powrót do piwniczki tym którzy już byli oraz nowym gościom. Gratulacje dla wszystkich w szczególności dla zwycięzcòw ,podziękowania dla Adama i jego ekipy za maszyny, czas poświęcony na transport ich, wnoszenie i ogarnięcie techniczne.Jeszcze raz ukłony i gtatulacje dla finalistów i dwóch mistrzów piwniczki 2013 Cezarego i mojego syna Kuby którego na staruszkach nie szło dogonić. Zapraszam już na Silesię 2014.
Specjalne podziękowania dla Waldka który uratował elektrycznie imprezkę :lol:

Czarek wygrał? No proszę! Wielkie gratulacje!! Dla Kuby też ma się rozumieć, ale on już coraz bardziej przyzwyczajony do podium Wink
Czekamy na pełne wyniki.
I super że już jest zapowiedź kontynuacji. :mrgreen:
PS. Specjalne pozdrowienia dla Waldka (który mi dużo ciekawych rzeczy powiedział) i jego córki z którymi byłem w grupie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości