Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto wpada jutro do Rzeszowa?
#16
Taaaa, też bym pojechał wiedząc 2-3 dni wcześniej. Ale nic to - rozumiem, że następnym razem będzie z wyprzedzeniem. Bawcie się dobrze
Andrew
Odpowiedz
#17
Ja jakbym wiedział dzień wcześniej to pewnie bym się wybrał, ale przeczytałem tego posta dzisiaj rano...
Odpowiedz
#18
Jak było możecie zobaczyć tutaj: test turnieju wypadł pomyślnie Smile https://www.youtube.com/watch?v=b0QZLfFR9PE
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#19
kiedy następny? :mrgreen:
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
Odpowiedz
#20
Kto byłby na ten weekend chętny? Dawać znać!
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#21
Daję znać - gorzej z terminami. Ale chętnie wjadę do Rzeszowa Smile
Odpowiedz
#22
ja chętnie zobaczę Twój park maszyn Smile
XIX
Odpowiedz
#23
Squall napisał(a):Kto byłby na ten weekend chętny? Dawać znać!

noooo ale na dwa dni ? Wink znaczy sob. czy niedziela??
Odpowiedz
#24
A który dokładnie dzień i w jakich godzinach? Smile Na sobotę może skusiłbym się Smile
Odpowiedz
#25
W weekend jakby ekipa leciała przez świętokrzyskie, mógł bym się doczepić.
Odpowiedz
#26
kane11 napisał(a):W weekend jakby ekipa leciała przez świętokrzyskie, mógł bym się doczepić.
W jakiej dokładnie miejscowości chciałbyś się doczepić?
Pytam gdyż jeśli ten wyjazd do Rzeszowa dojdzie kiedyś do skutku to ja będę startował najprawdopodobniej z Ostrowca Smile
Odpowiedz
#27
Ja mieszkam akurat z drugiej strony Kielc, ale gdzieś na mieście bym się dosiadł.
Odpowiedz
#28
Ten weekend odpada, gdyż tak jak i pozostali wybieram się do Budapesztu na turniej.

O terminie postaram się dać info wcześniej.

Pozdrawiam serdecznie
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości