Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dutch Pinball Masters February 8th & 9th 2014
#1
Można się już rejestrować. Są chętni?
Rejestracja
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#2
Zgłoszeni. Montujemy transport czy każdy na własną rękę?
#3
Wszystko zależy od kosztów ale mamy trochę czasu, więc zobaczymy co i za ile się znajdzie.
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#4
No tak. Ewentualne bilety lotnicze będą tańsze teraz zapewne. W środę na stronie lotu może będą jakieś promocje.
Samochodem to ode mnie 10,5h w jedną stronę.
Ok. 180l benzyny plus jakieś opłaty za autostradę (ale chyba tylko w Polsce).
#5
Zarejestrowany na wypadek jakby cos mi odbilo i w lutym chcialbym jechac ....
#6
Wygląda na to, że eliminacje będą grane w systemie zwanym u nas Elite - każdy z każdym po jednym meczu, a potem wszystko 1xKO.
#7
96 osób zostanie podzielonych na 12 grup w obrębie których każdy rozgrywa 11 gier 1x1. Z grupy awansują 4 osoby. W ten sposób wybranych zostanie 32 graczy.
marcinkg napisał(a):Zarejestrowany na wypadek jakby cos mi odbilo i w lutym chcialbym jechac ....
Zarejestrowałem się na tej samej zasadzie Smile
#8
Panowie,

To do kiedy będzie deadline na ewentualny wspólny wyjazd?
#9
Jeśli dobrze zrozumiałem to do 5 stycznia trzeba podjąć ostateczną decyzję (po tym terminie rezerwacje spadają)
#10
Tyle, że bilety lotnicze będą wtedy sporo droższe... W takim razie my zakładamy, że nie będziemy jechać samochodem. czyli zostanie ewentualnie wspólne wynajęcie samochodu z lotniska...
#11
A macie jakiegoś busika, tak aby zabrać się w 5-6 (może więcej) osób jednym autem?
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#12
Znalazłem domek łącznie za niecałe 300€ dla 6 osób (przyjazd piątek, wyjazd niedziela), zaledwie 10 min. pieszo od miejsca turnieju. To dobra oferta?
LINK do rezerwacji: Chalet 6 person
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#13
Jest też to miejsce opisane po naszemu tu:
https://www.casamundo.pl/cm_object/?obje...top-anchor
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#14
mam busa na ktorego wejdzie wiecej, ale tylko na 3 osoby zarejestrowany Smile
#15
Gdyby ktoś był zainteresowany. Mamy wykupiony lot z Katowic do Eindhoven 7.02 (przylot) g. ok. 14:00 i stamtąd samochód. Powrót na lotnisko 9.02 g. ok. 17:00. Samochód jest na 5 osób (Renault Clio lub podobny), tylko mało miejsca na bagaż będzie.
Na razie w samochodzie 3 miejsca wolne.
Noclegi - sprawa otwarta jeszcze.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości