Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY 2014 (wstępne ustalenia)
#1
http://www.youtube.com/watch?v=MqCVp8AjeOc

Relacja z turnieju ktora pojawila sie w Telewizji Kablowej Kolobrzeg,

Podobalo sie ? Za rok robic kolejna edycje ?

Mamy do wyboru 2 terminy 23-24.08 i 30-31.08 ktory bardziej pasuje ?
#2
Podobało się,ale:
- Maszyny fajnie by było ustawić wcześniej.
- Jeśli ma być kilka turniejów, to niech będzie wszystko wcześniej ogarnięte.
- Nie ma sensu bić rekordów maszyn czy frekwencji bo to się przydaje tylko do tego by o tym powiedzieć w telewizji. Lepiej przywieźć mniej maszyn ale za to sprawnych.

Generalnie - Robić. Co do pytania o termin to przypomniał mi się taki dowcip:

Przychodzi facet do państwowej przychodni kardiologicznej i chce się zapisać na wizytę.
- Najbliższy termin to 24 kwietnia 2016 roku - odpowiada recepcjonistka.
- A rano czy popołudniu? - pyta pacjent.
- Panie, przecież to za ponad dwa lata. Co to za różnica czy będzie rano czy popołudniu?
- A bo rano mam wizytę u okulisty.
#3
Czy robić? Pewnie! Ostatni turniej w Dźwirzynie był świetny.
Co do terminu to IMHO lepiej ten późniejszy (noclegi będą tańsze o 20%)
#4
maszyny juz tam stoja i to sprawneSmile tyle wczesniej chyba wystaczy ?

rekordu nie bedzie problem pobic co do ilosci bo na ta chwile wszystkie ktory byly na turnieju i cos im zaczelo nawet dolegac po 2 dniach katowania to zostaly naprawione i wszystko stoi sprawne wiec co do maszyn jestem przygotowany, kilka sztuk ktore dokupilem musze jeszcze ogarnac ale dam rade, mniej na pewno nie bedzie

Konrad mowisz o pozniejszym bo taniej, z kolei tak pozno w Dzwirzynie moze juz pustkami swiecic, dzieci do szkoly 1 wrzesnia wiec niektorym moze juz nie pasowac, dlatego pytam wczesniej, a tak duzo wczesniej bo przy okazji tego ze wrzucilem film na youtuba Smile
#5
Dla mnie raczej ten drugi termin. Co do maszyn to jestem zdania jak dyleck, mniej maszyn, a więcej czasu poświęcić na ich przygotowanie i ogarnięcie całego turnieju.

CZY ROBIĆ?? - A CO TO JEST ZA PYTANIE??

ROBIĆ, NIE MA INNEJ OPCJI :-D
#6
marcinkg napisał(a):Konrad mowisz o pozniejszym bo taniej, z kolei tak pozno w Dzwirzynie moze juz pustkami swiecic, dzieci do szkoly 1 wrzesnia wiec niektorym moze juz nie pasowac, dlatego pytam wczesniej, a tak duzo wczesniej bo przy okazji tego ze wrzucilem film na youtuba Smile
Na stronie Plazy ceny zmieniają się o 20% właśnie 24-go. Mniej ludzi w Dźwirzynie = niższe ceny, dlatego zasugerowałem drugi termin ale... jak będzie tydzień wcześniej to tez przyjadę Smile
#7
fajny materiał
#8
dla mnie tydzien pozniejszy tez lepszy, wtedy juz po sezonie praktycznie (mam duzo wolnego czasu) tylko patrze na osoby jak Jacek, Mariusz czy Seba jak byli z synami to termin 30-31 jest chyba kiepski bo na rozpoczecie roku szkolnego ciezko sie wyrobic ...

rzucam temat duzo wczesniej zeby sie zastanowic
#9
Ostatni weekend wakacji = koszmar drogowy. Może Plaza da po prostu tę zniżkę wcześniej na hasło "Marcin Kisiel"?
#10
Dla mnie zdecydowanie ten pierwszy zawsze to jeszcze tydzień wakacji i można połączyć turniej z wypoczynkiem .Napisz już do elektrowni by prąd zabezpieczyli :mrgreen:
Mario
#11
Jeszce trochę czasu jest ,nie ma problemu z 30-31 ,tylko(początek szkoły ) trzeba wrócić w niedzielę ,może termin 23-24 pozwoliłby zostać jeszcze trochę ale nie patrz na to ,to prawda ceny za nocleg po 23-24 są tańsze więc jak przyjadę na tydzień 24-30 to chyba wystarczająca atrakcja na koniec wakacjiSmile
#12
robić. koniecznie.
rok szkolny mnie nie dotyczy, termin dowolny.
bez ciśnienia z maszynami - wystarczy tyle, ile było w tym roku.
#13
Zdecydowanie jestem za 23-24.08
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#14
DAL.CG napisał(a):Zdecydowanie jestem za 23-24.08

coby była przewaga, a i że należy młodzież popierać, to i ja poprę ten termin
#15
Postaram się być, data obojętna Smile
Bądź własną firmą i ewentualnie reklamuj siebie, jako organizator masz do tego prawo.
Jakoś bajzel reklamowy mi się nie podoba, może dlatego że codziennie widzę Wawę zajebaną reklamami!
P.S. Pytania PRV


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości