Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY 2014 (wstępne ustalenia)
#16
Ja też jestem za terminem 23-24.Podobnie jak było w tym roku...
#17
turniej zagramy w ten weekend wczesniejszy 23-24 sierpien, tylko jeszcze pytanie sobota i niedziela czy piatek i sobota jako 2 glowne dni turniejowe ? a niedziela zostanie na odespanie, mini turnieje, czesc juz do domu bedzie sie zbierac ? czy pojawienie sie juz w piatek dla wiekszosci to problem i zostajemy przy ukladzie jak rok temu ?
#18
no z tym piątkiem może być dobre ;-)
#19
Dla mnie piątek ok
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#20
Mnie najbardziej odpowiada taka formuła jak rok temu czyli:
- piątek: dzień treningowy
- sobota: turniej główny
- niedziela: (do 18-ej) turnieje poboczne.
Taka opcja umożliwia udział w turnieju bez konieczności wykorzystywania urlopu.

Najważniejsze jednak aby turniej główny odbył się w sobotę. To czy poboczne będą w piątek czy w niedzielę IMHO ma mniejsze znaczenie.
#21
Piątek ok. stanowczo ,niedziela to pora powrotu (termin ekstra ).
#22
piątek sobota niedziela - bardzo dobry pomysł
#23
Jestem zdecydowanie za dotychczasową formułą.
Piątek - trening, jak ktoś ma czas i ochotę.
Sobota - turniej główny
Niedziela - turnieje dodatkowe, dla chętnych.

PS
Marcin, jedna uwaga odnośnie samej organizacji. Jak sam zauważyłeś, gra na flipperach to ma być przyjemność, a nie jakiś wyścig.
Tak samo z ilością maszyn, przygotuj tyle maszyn, żeby w sobotą już nie zajmować się sprzętem (transport, noszenie, ustawianie itp.), tylko turniejem. Czy maszyn będzie 16 czy 24, to jest już drugorzędna rzecz.
#24
Trzy dni - fajna sprawa!
Piatek, Sobota - turniej.
#25
Posty związane z PPPP 2014 wydzieliłem do osobnego wątku. Poprzedni temat dotyczący edycji z 2013 roku wkrótce zostanie zarchiwizowany podobnie jak reszta wątków z minionego sezonu.
#26
Albo opcja dla łowców punktów do WPPR w piątek zrobić turniej na magazynie na 15 flipperach do WPPR Smile Bo i tak duzo wczesniej nie moge zwiesc tam wszystkich flipperow. Sobota i niedziela w Dzwirzynie jak bylo rok temu, w drugi dzien ELITE do okroslenej godziny (chyba to bylo dobre rozwiazanie).


Z roku na rok wiecej rzeczy wiadomo i podnosi sie jakosc, ale nie wszystko sie udaje, pomyslow wiele ale pozniej brakuje czasu.

Andrzej (grafik) ma teraz troche wolnego czasu i moglby sie wziac za skladania plakatu, ma ktos jakis ciekawy pomysl ?

Jak ktos ma jakies uwagi, sugesie, pomysly, a nawet żale i pretensje prosze smialo pisac im wiecej tego wczesniej tym sam turniej lepiej wypadnie.

Na ta chwile wszystko co w tamtym roku bylo sprawne to dalej takie jest, bo po turnieju wszystkie mankamenty zostaly przez Andrzeja usuniete i teoretycznie za rok wystarczy zwiesc flippery, wypoziomowac i grac.

Pamietam o problemie gry na flipperach pod wiata, ze przeszkadzalo swiatlo (w planie podwieszenie ciemnej plandeki) z kolei we wnece za ciemno, rok temu pomogl halogen ktory dodatkowo podswietlil PRINTIMUSA Smile

Co do ilosci tytulow nie bede swirowal do jakiejs liczby bo w 2015 bedzie ja ciezko przeskoczyc, ale chociaz o 1-2 sztuki planuje zeby bylo wiecej niz rok temu, aby flippery turniejowe byly glownie do turnieju i na free play zeby bylo na czym pograc, nawet tytuly powtarzajace sie ale zawsze.

Czasu jeszcze sporo wiec wszystko powinno sie udac.
#27
Turniej w magazynie (inny adres) to super pomysł!
#28
Adres w Kolobrzegu,w magazynie jest WC (chyba nawet lepsze niz w Dzwirzynie ;-) ) jest parking, blisko sklep z alkoholem, 300m dalej biedronka, nocny, bar mleczny ... Przed magazynem mozna postawic kilka lawek i stolikow.

Prezes byl niech sam oceni lokaliaacje (tam gdzie krecilismy playfield od REVENGE FROM MARS na chodniku).
#29
Jeśli dobrze rozumiem byłoby identycznie jak w zeszłym roku czyli turniej główny w sobote i poboczny w niedzielę plus dla chętnych dodatkowy turniej w piątek w innej lokalizacji? IMO Super pomysł Smile
Tylko czy po tym piątkowym turnieju zdążysz przerzucić maszyny do Plazy....

Aha, ten poboczny turniej niedzielny w Plazie proponuje rozegrać innym systemem niż 1x1. Rok temu nie rozegraliśmy nawet jednej pełnej kolejki i w tym będzie pewnie podobnie gdyż około 17-ej, 18-ej cześć ludzi będzie jechać do domu. To musi być coś szybkiego - może np podwójne KO?
#30
opcja z turniejem na magazynie to propozycja, jak beda chetni to mozemy zagrac, maszyny przewiesc nie problem 15 sztuk to 3 kursy busem bez odkrecania nog


2 x KO to nie bedzi za krotki turniej ?


a co myslicie o pobocznych turniejach PINBALL 2000 jak bylo rok temu ? opcja z wrzutka nie przeszla to pozniej na free play byl turniej, sporo osob co zostalo wzielo udzial, moze zrobic na zasadzie jak FUNHOUSE na MP ? czy lepiej free play dla wszystkich ale juz po 2 glownych ? czy nie ma sie co rozdrabniac ?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości