Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
miniKONKURS z Ameryki ! ;)
#1
Pozyskalem nieco flyersow (czy lepiej flyerow ? ang. flyerWink, czyli reklamowek (flipperowych ma sie rozumiec). Z tych co mam wiecej rozdaje od razu TRZY sztuki. Ten kto sie zglosi (na forum) pierwszy wybiera jedna, nastepny z pozostalych dwoch jedna, ostatni dostaje ostatnia ;-) - wystarczy podac nazwe flippera reklamowanego. UWAGA - nie wysylam, przekazuje na turniejach (osobiscie lub wskazanej osobie).
Sa to Sterna:
Metallica
Avatar
Transformers

1-2-3, START !
#2
Avatar -ja prosićSmile
#3
To ja poproszę metallice.
#4
dyleck napisał(a):To ja poproszę metallice.

juz sa Wasze! :mrgreen:
komu Trans? komu?
#5
Jakas fajna se wybiere (bo wybornogromny) Smile
Czyli trans poprosze
Mezik
#6
mezik napisał(a):Jakas fajna se wybiere (bo wybornogromny) Smile

Tobie to poza konkursem dam, tylko zrob ten turnament - pierwszy w KRK!
#7
Jestem gotowy! 4 maszyny moje +kotek i kuba a jeszcze na dniach ogarne mu jokerza wiec 7 na dzien dobry. Pytanie kiedy ludzie moga i jedziemy!!!
Mezik
#8
mezik napisał(a):Jestem gotowy! 4 maszyny moje +kotek i kuba a jeszcze na dniach ogarne mu jokerza wiec 7 na dzien dobry. Pytanie kiedy ludzie moga i jedziemy!!!

bedziemy pytac na forum - wstepnie prop. poczatek lutego
#9
Jak Mezik się nie liczy to ja poproszę
#10
York napisał(a):Jak Mezik się nie liczy to ja poproszę

no musze dla krakusa - tak nas malo...
a pewnie! z przyjemnoscia, tylko Ty rzadko bywasz na turniejach ;(

no to mamy rozdane lupy :-D
reszta na nagrody i gospodarzy turniejow

zmykam w okolice ... Sing Sing! http://pl.wikipedia.org/wiki/Sing_Sing ;-)
serio :!:
#11
Ostatnio rzeczywiście sobie odpuściłem ale już zaczynam tęsknić.Muszę znaleźć jakiegoś kompana do wyjazdów bo samemu jest do d...
#12
York napisał(a):Ostatnio rzeczywiście sobie odpuściłem ale już zaczynam tęsknić.Muszę znaleźć jakiegoś kompana do wyjazdów bo samemu jest do d...

KONIECZNiE ! i bardzo prosze (Cie i wszystkich) o zglaszanie uwag, postulatow i pomyslow odn. turniejow na forum. A jak ktos nie chce to bezp.do organizatorow, w sprawie bytomskich mozna do mnie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości