Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Printimus Elite and Classic 2014
#16
My tu sobie gadu gadu a w międzyczasie zgłosiły się już 3 osoby. Jeszcze 13 abyśmy mieli minimalną ilość.
#17
Inpreza tego typu za darmo? Spoko. Tylko nie kazdy ma tyle kasy w portfelu zeby fundowac ludziom turniej. Organizator ponosi jakies koszta. A to lokal a to osoba do pomocy a to serwisant... Mnie nie stac na to zeby ufundowac turniej w knajpie. Ledwo koniec z koncem wiaze kupujac jakies graty flipperowe zeby bylo tanio i siedze nad nimi zeby jakos wygladaly. Chce zrobic cos fajnego w krakowie ale nie stac mnie na to zeby to postawic. Tak wiec oplata albo inaczej skladka na impreze musi miec miejsce.
Mezik
#18
Mezik,

To podaj ten termin i ile za to wpisowe. Trzeba zacząć zbierać kasę na wyjazd do Krakowa. Mam tylko nadzieję, że nie będzie to gdzieś w Nowej Hucie. (L)
#19
mucha napisał(a):
printimus napisał(a):
mucha napisał(a):do tej pory myślałem że po to jest wpisowe, aby organizator miał zwrot kosztów czy nawet tam jakiś zarobek, ale żeby płacić 50 złoty żeby się zadeklarować ??? po to raczej jest przedsprzedaż biletów, wtedy organizator wie ile mniej więcej będzie osób. Sorry, ale jak dla mnie to jest takie zdzieranie dodatkowych pieniędzy.

Na proponowanych przez Ciebie zasadach nie podejmuję się robić żadnych cyklicznych imprez. Ale jeśli Ty zrobisz to chętnie się zadeklaruję, że wezmę udział.

ja nie proponuję żadnych zasad, tylko ciągle nie rozumiem dlaczego za nic miałbym dawać 50zł ?? z tego co pamiętam w poprzednich latach nie było to praktykowane ??

Proponujesz. Bez zgłoszenia. Bez zobowiązań.
A organizator, czyli m.in. ja - ma czekać w pełnej gotowości na niezdecydowanego do końca zawodnika. I na koniec jeszcze wysłuchać od tych co przyszli, że słaba frekwencja. Jak to ma wypalić to wszyscy zainteresowani muszą się spiąć i albo robimy ligę, albo nie.
Z tego żadnych profitów nie czerpię, ale przynajmniej nie chciałbym dokładać.
Luźne zasady są na jednorazową imprezę (też taka będzie - już zgłoszona jest do IFPy - w weekend 12-14.09.2014r.).
Liga to co innego.
Robiąc imprezy w 2013 roku zebrałem właśnie takie doświadczenia, z których wynika moja propozycja. Opłata rejestracyjna nie jest za nic. Jest za to, że organizator będzie gotowy z obiektem na rozegranie całego sezonu ligowego bo jak już ktoś zapisze się do ligi to raczej z intencją, że na cały sezon. W skrajnym przypadku, jak ktoś zapłaci te 50 zł. i wykupi karnet za 400 zł. to ma minimum 8 kolejek za 450 zł. Czyli po 56,25 zł. Jak będzie odpowiednie zainteresowanie i wolne terminy to może nawet 12 kolejek uda się zorganizować - wtedy wyjdzie po 37,50 zł. Toż to nawet nie jest Eur 10,00. Za granicą za takie pieniądze to chyba nigdzie sobie nie pograsz. Turniejowo oczywiście. Bo dla samego grania to ani Ty, ani ja, ani wielu z forumowiczów nie musi nigdzie jeździć.

A grania w każdej kolejce jest sporo. Maszyny trzeba naprawiać przed, w trakcie i po turnieju. Takie kwoty to starczą z bólem na pokrycie kosztów organizacji, które są tak niskie tylko dlatego, że mam takie hobby i lubię flippery oraz flipperowiczów. Rzuć sobie okiem na rozliczenie MP - tam sam transport maszyn prawie 2.000 zł. wyszedł, ile serviceman, itd. Gdyby trzeba było zwozić maszyny w jakieś miejsce, to wpisowe wyszłoby ze 150 zł. od kolejki.

A i jeszcze weź pod uwagę kwestie podatkowe.

Prawdę mówiąc, jakby to miało być komercyjne przedsięwzięcie (czyli nastawione na zysk), to uczestnictwo w jednej kolejce (1 dzień) musiałoby kosztować min. 123 zł. (100 zł. netto plus 23% vat).

Acha - maszyn niestety też nie dostałem w prezencie.
#20
Nie nie w na hucie Smile 200 m od wawelu. Obok jest hostel w ktorym podobno za 20 zl poza sezonem mozna przenocowac Smile
Mezik
#21
W odpowiedzi na pytania dotyczące Ligi Printimus Pinball informuję:

1. Dzieci do lat 13 (do dnia urodzin) - mają prawo do 50% zniżki na karnet/wpisowe (ale muszą być pod opieką osoby dorosłej biorącej także udział w rozgrywkach)
2. Młodzież pow. 13 do 18l. - maja prawo do 50% zniżki na karnet/wpisowe (nie ma wymogu towarzystwa osoby dorosłej)
3. Promocyjnie, do dnia 12.01 - wszyscy, którzy zapiszą się na karnet na całą Ligę nie płacą opłaty rejestracyjnej
4. Punkty 1,2,3 obowiązują wyłącznie przy zapisaniu się minimum 16tu osób w terminie 12.01 i dokonaniu przez te osoby wpłat przed pierwszą kolejką zaplanowaną na 18.01 - a więc do dnia 17.01.
5. Spośród dzieci i młodzieży będziemy chcieli rekrutować sędziów oraz obsługę do wpisywania wyników (przygotujemy dla nich firmowe koszulki oraz drobne upominki w ramach podziękowania)
6. Jeżeli nie będzie odpowiedniej ilości osób, zaplanowana kolejka nie odbędzie się, ale dalej wyrażamy chęć organizacji Ligi. Wtedy od kolejnego terminu (połowa lutego), z tym że bez zmian (obniżki) warunków finansowych (czyli taka sama cena, ale już za mniej kolejek gwarantowanych), a potem w marcu to samo. Jeśli do połowy marca nie zbierze się odpowiednia ilość chętnych, to sądzę, że na ten rok nie będzie już sensu organizowania Ligi Printimus Pinball, gdyż powtórzy się sytuacja z 2013 roku i trzeba będzie grać po dwie kolejki miesięcznie (w czerwcu jest planowane Polish Pinball Open, odpadają: wakacje, pierwsza połowa września, w zasadzie cały październik, początek grudnia - Silesia Cup III, itd.).
#22
Acha. Na ta chwile zglosily sie 4 osoby. Czyli potrzeba jeszcze minimum 12.
#23
Tak dla przypomnienia tematu...
#24
Siedem osób.
#25
printimus napisał(a):Siedem osób.

się zagapiłem - JESZCZE JA !
#26
Przekazuję Łukaszowi Dziatkiewiczowi ustalanie całości imprez flipperowych Printimus Pinball w roku 2014 r. Zna on moje ogólne wytyczne, więc szczegóły będzie zatwierdzać on. Proponuję zgłaszanie uwag i postulatów na forum, względnie jeśli ktoś nie chce do niego na adres mailowy: psf.prezes@gmail.com . Mam nadzieję, że uda się zebrać odpowiednią liczbę graczy i Ci będą zadowoleni z rozgrywek. W/w decyzja nie oznacza, że nie będę zajmować się organizacją tych zawodów, a jedynie że będę w mniejszym stopniu udzielać się na forum i załatwiać inne sprawy nie związane bezpośrednio z przebiegiem imprez. 
#27
printimus napisał(a):Przekazuję Łukaszowi Dziatkiewiczowi ustalanie całości imprez flipperowych Printimus Pinball w roku 2014 r. Zna on moje ogólne wytyczne, więc szczegóły będzie zatwierdzać on. Proponuję zgłaszanie uwag i postulatów na forum, względnie jeśli ktoś nie chce do niego na adres mailowy: psf.prezes@gmail.com . Mam nadzieję, że uda się zebrać odpowiednią liczbę graczy i Ci będą zadowoleni z rozgrywek. W/w decyzja nie oznacza, że nie będę zajmować się organizacją tych zawodów, a jedynie że będę w mniejszym stopniu udzielać się na forum i załatwiać inne sprawy nie związane bezpośrednio z przebiegiem imprez. 

Zgodnie z tym co napisał Marcin BARDZO proszę piszcie na forum czego oczekujecie, jakie macie pomysły i postulaty. Co się będzie dało zrobimy, wszystkim nie dogodzimy, ale większości może się uda Wink
Na pewno będzie sporo niespodzianek i nagród, ale to będę ujawniać z czasem.
#28
printimus napisał(a):Mam nadzieję, że uda się zebrać odpowiednią liczbę graczy i Ci będą zadowoleni z rozgrywek.
Życzę powodzenia w organizacji tych rozgrywek. Z uwagi na przedstawione warunki sam nie przystąpię do tej ligi ale tym którzy zdecydują się wziąć udział życzę jak najlepszej zabawy.

Aha i jeszcze jedna prośba - postarajcie się sprawy związane w tym tematem ograniczyć do jednego wątku aby nie tworzyć na forum bałaganu.
#29
NEX napisał(a):
printimus napisał(a):Mam nadzieję, że uda się zebrać odpowiednią liczbę graczy i Ci będą zadowoleni z rozgrywek.
Życzę powodzenia w organizacji tych rozgrywek. Z uwagi na przedstawione warunki sam nie przystąpię do tej ligi ale tym którzy zdecydują się wziąć udział życzę jak najlepszej zabawy.

Aha i jeszcze jedna prośba - postarajcie się sprawy związane w tym tematem ograniczyć do jednego wątku aby nie tworzyć na forum bałaganu.

Nie mów hop, bowiem warunki ulegną pewnej zmianie, będą miej restytucyjne i będzie nieco taniej; mamy nadzieję, że zmienisz zdanie i przylecisz Wink. Co do zasad napiszę w połowie tygodnia.
Do tego szykujemy nagrody (tak flipperowe, jak i nie - rzeczowe i może dość wartościowe przynajmniej niektóre).

OCZYWIŚCIE się postaramy, ale wszystkich dyskutantów (a do dyskusji gorąco zachęcamy!) prosimy o ograniczenie się do wypowiedzi ad rem - inne, choćby najciekawsze wątki prosimy rozwijać gdzie indziej.
#30
printimus napisał(a):[b]

Warunki finansowe:

Opłata rejestracyjna do Ligi (oba formaty): 50,00 zł.
oraz:
wpisowe na pojedynczą kolejkę - 75,00 zł.
z tym, że karnet na wszystkie kolejki - 400,00 zł. (niezależnie czy będzie ich 8 czy 12).

Póki co informuję, że opłata rejestracyjna ZOSTAŁA ZNIESIONA - będzie się tylko płacić za udział w lidze (czyli turniejach ligowych i towarzyszących), więcej lada dzień.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości