Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żałoba - jeśli jesteś wrażliwy to nie wchodź tu
#1
Witam,

Wczoraj byłem pomóc koledze w szukaniu części do starych automatów arcade. U jakiegoś dziadka za szopą, w bagnie, błocie syfie i za przeproszeniem gównie leżało to co na zdjęciach poniżej. Dwie godziny w totalnych ciemnościach i mrozie (godzina 23) się szarpałem żeby to wydostać. W przemoczonych butach, cały mokry i zmarznięty wracałem 20km do domu Sad

Diagnoza zapewne nie jest optymistyczna lecz serce mi pękało na widok tak zmasakrowanej maszyny i musiałem zrobić co w mojej mocy by jej pomóc...

[Obrazek: 20140226_063059.jpg]

[Obrazek: 20140226_063110.jpg]

[Obrazek: 20140226_063138.jpg]

[Obrazek: 20140226_063148.jpg]

[Obrazek: 20140226_063200.jpg]

[Obrazek: 20140226_063210.jpg]

[Obrazek: 20140226_063233.jpg]
Odpowiedz
#2
chwała Ci za to !
to jednak żałoba chyba przedwczesna? jakie są rokowania?
Odpowiedz
#3
nie do odratowania ....
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#4
skyline napisał(a):nie do odratowania ....
uu szkoda, myslalem ze znajdzie sie jakis wizard który tu użyje troche magi i postawi na nogi.
Odpowiedz
#5
Chyba wariat ....
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#6
Diablo napisał(a):Chyba wariat ....
cieńka granica jest między szaleńcem a geniuszem Tongue
pokazywałem kumplowi z pracy zdjęcia i tez dość optymistycznie podchodził że przecież pcb można wytrawić, costam dosztukowac coś zamówić, ale pewnie jest więcej haczyków niż specjalny transformator do tegotypu maszyny.
Odpowiedz
#7
Jasne, sporo rzeczy można zrobić samemu, wyszperać na zagranicznych aukcjach ale pytanie czy warto. W jakiej kwocie zamknie się,o ile w ogóle jest to możliwe, przywracanie takiego paździerza do życia.
Odpowiedz
#8
może ktoś lubi szacować i wyliczy ile to może kosztować Tongue ?
Odpowiedz
#9
nie warto ratowac, tytul nie jest to jakis bialy kruk

bardziej sie oplaca kupic taki sam tytul flippera ktory sie nie rozpada i poratowac jakimis czesciami z tego co na zdjeciach w razie potrzeby

z maszyny tak zamoklej nigdy sie nie pozbedziesz zapachu wiec trzymanie go w domu chyba tylko na balkonie Smile


na ebayu w kosmicznej cenie: http://www.ebay.de/itm/Bone-Busters-Flip...4ab7ebb63b
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości