Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
najbliższy turniej w Krakowie już w niedzielę 02.03
#16
a nawet więcej niż wszystko ;-)
i jeszcze taka informacja dla spóźnialskich czy innych nie mogących dotrzeć na 19:00 - każdy gra jedną grę na każdej maszynie, także osoby które przyjdą później mogą dograć. do finału przychodzi czterech najlepszych (liczą się wyniki na każdej z maszyn, tzn. ten kto zrobił najwięcej na maszynie A, B C itd.)
#17
mezik napisał(a):Wszystko wskazuje na to ze 19 Smile

OK, do zobaczenia.
#18
W Y G R A Ł EM ! :!: ! :mrgreen:
jutro więcej

Zagrało 14 osób, w tym przyjezdni: Łukasz Wawryka z Piotrkiem oraz Rafał Bytomski
Nie zabrakło debiutanta (Mariusz) oraz come backu - IV miejsce zajął mój kumpel Robert Gałązka, który w 2004 r. wygrał III mistrzostwa Polski.

Pierwsze już stricte ligowe spotkanie proponujemy wstępnie za tydzień w niedzielę (09.03) o 18:00. Co zainteresowani na to?
#19
GRATULACJE! U "siebie" czujesz się pewniej :-P

Co do ligi, o ile dobrze pamiętam, terminy miały być podawane z większym wyprzedzeniem niż kilka dni.
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#20
DAL.CG napisał(a):GRATULACJE! U "siebie" czujesz się pewniej :-P

Co do ligi, o ile dobrze pamiętam, terminy miały być podawane z większym wyprzedzeniem niż kilka dni.

nie inaczej ;-)
ale mowa o lidze w Krakowie - jesteś nią zainteresowany?
#21
Często powtarzające się słowo LIGA wprowadza już mały zamęt w mojej głowie :-D
Przez ligę rozumiem PLF a tu będzie mini liga jak np. w W-wie...

Piątek, sobota tak ale niedziela zupełnie odpada. Logistycznie tego nie ogarnę.
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#22
rozumiem, próbuję wyłożyć
są trzy lokalne ligi: Bytom (Printimus Elite & Classic), Warszawa (Hula Kula) oraz krakowska (Chmielowa Liga Flipperowa), każda ma jakieś swoje zasady i wszystkie mają (osobno) dawać na koniec sezonu pkt. na WPPR

ZUPEŁNIE czym innym jest Polska Liga Flipperowa - tu miał być liczone różne turnieje (przypuszczalnie po jednym z każdej lokalizacji), ale to ciągle nie ustalone.

jakieś pytania?
jeśli coś źle napisałem - poprawcie proszę
#23
Prezes napisał(a):W Y G R A Ł EM ! :!: ! :mrgreen:
jutro więcej

Zagrało 15 osób, w tym przyjezdni: Łukasz Wawryka z Piotrkiem oraz Rafał Bytomski
Nie zabrakło debiutanta (Mariusz) oraz come backu - IV miejsce zajął mój kumpel Robert Gałązka, który w 2004 r. wygrał III mistrzostwa Polski.

Pierwsze już stricte ligowe spotkanie proponujemy wstępnie za tydzień w niedzielę (09.03) o 18:00. Co zainteresowani na to?
Gratulacje, wygrał ten co mówi że słabym zawodnikiem jest Tongue
#24
naprawdę się za takiego uważam, to nie fałszywa skromność
jestem bardzo nierówny i popełniam ciągle parę błędów
inne me mankamenty zachowam dla siebie Wink
ALE widzę, że się mniej denerwuję, dlatego namawiam wszystkich którzy chcą mierzyć się z innymi by jak najwięcej grali w turniejach - to daje nieocenione doświadczenie
#25
Prezes napisał(a):W Y G R A Ł EM ! :!: ! :mrgreen:

Gratuluję! "Się rozkręciłeś" Smile

[ Dodano: 2014-03-04, 09:37 ]
Prezes napisał(a):Pierwsze już stricte ligowe spotkanie proponujemy wstępnie za tydzień w niedzielę (09.03) o 18:00. Co zainteresowani na to?

Jestem za.
#26
RAV napisał(a):Jestem za.

fajno, ale ktoś TY? Mariusz? sorry ale nie kojarzę RAVa z nikim ... ( i dziękuję, przy czym nic nie kręcę Wink

uwaga generalna: przede wszystkim ze względu na przyjezdnych proponujemy zaczynać nieco wcześniej - o 18:00. Wcześniej nie, bo nie każdy flipperami żyje, chodzi o to by zacząć w miarę wcześnie, a co za tym idzie skończyć wyraźnie przed północą. Co WY na to?
#27
Prezes napisał(a):
RAV napisał(a):Jestem za.

fajno, ale ktoś TY? Mariusz? sorry ale nie kojarzę RAVa z nikim ... ( i dziękuję, przy czym nic nie kręcę Wink

Ja z przyjezdnych - Rafał jestem Smile

[ Dodano: 2014-03-04, 15:48 ]
Prezes napisał(a):
RAV napisał(a):Jestem za.

uwaga generalna: przede wszystkim ze względu na przyjezdnych proponujemy zaczynać nieco wcześniej - o 18:00. Wcześniej nie, bo nie każdy flipperami żyje, chodzi o to by zacząć w miarę wcześnie, a co za tym idzie skończyć wyraźnie przed północą. Co WY na to?

Może być godzina 18. Ale i tak prawdopodobnie ze skończeniem przed północą mogą być problemy. Trzeba się po prostu na to nastawić uczestnicząc w turnieju.
Z "plusów dodatnich" niedzielnych wieczorów jest to, że można bez większych problemów zaparkować samochód bez kilkunastominutowego krążenia po okolicy.
#28
aaaaa i wszystko jasne Wink
dobrze by było kończyć koło 23, od 18 to 5 godzin, powinno wystarczyć.
czekamy na opinie innych

no nie ma wielkich problemów z parkowaniem, a i przypomnę że do dworca PKP/PKS 3 przystanki, tylko o tej porze powrót w/w chyba wątpliwy...
#29
To wszystko zalezy od systemu. Ostatnio gralismy 14 osob zgranie wszystkuch maszyn na punkty potem 8 najlepszych przechodzi do polfinalu i 4 do finalu. Zgrywane polfinaly na 3 maszynach a finaly na 4. Fakt zaczelo sie po 19 a skonczylo po 1 w nocy. Ale jak by zrezygnowac z polfinalow to juz kolo 23 bylby koniec. Zaczynajac o 18 to moze nawet o 22. System sie ksztaltuje i bedzie elastyczny na spotkaniach w zaleznosci od ilosci osob checini czasu. Latwo mozna rozrywke wydluzyc lub skrocic zmieniajac liczbe etapow i ilosc maszyn grajacych w nich
Mezik
#30
A moja propozycja jest taka żeby do półfinału wchodziło 6 graczy a nie 8 i do finału tylko 3. Powinno być szybciej.
Inna sprawa że jakby nie było przerw na fajkę to zaoszczędzilibyśmy co najmniej godzinę.
Kupię Split Second by Stern.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości