Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupię flipera (jednego z listy poniżej)
#16
RS posiada faktycznie dużo misji jednak jak dla mnie nie ma jakoś klimatu. Na allegro jest Getaway i właśnie te maszynę polecilbym Ci jako drugi fliper do Star Treka.
Odpowiedz
#17
zalezy co kto lubi... czy ma byc szybko, czy skomplikowanie..


moje osobiste uczucia do Road Show Konrad znasz... ;-)


na forum jestem obiektywny 8-)
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#18
xianek napisał(a):
jarnie666 napisał(a):Na pewno bym wzial STTNG: za caloksztalt, rozbudowana fabule...

STTNG biorę... Smile

znalazłeś jakąś ofertę ??
Odpowiedz
#19
mucha napisał(a):
xianek napisał(a):STTNG biorę... Smile
znalazłeś jakąś ofertę ??

Owszem... Właściwie to dostałem ofertę.
Odpowiedz
#20
sprawdzałeś tą firmę ?? http://www.eurogames.pl/flipper.php
Odpowiedz
#21
mucha napisał(a):sprawdzałeś tą firmę ?? http://www.eurogames.pl/flipper.php

Nie... Ale widzę, że mają kilka tytułów, które mnie interesują. Dzięki za linka. Właśnie puściłem do nich maila... Mam nadzieję, że dostanę jakąś odpowiedź choć już piątek wieczór... A jutro o świcie jadę na śląsk po flipery...
Odpowiedz
#22
a tak zapytam żeby zrobić sobie "gula" :mrgreen: po jakie tytuły jedziesz na śląsk ??
Odpowiedz
#23
mucha napisał(a):a tak zapytam żeby zrobić sobie "gula" :mrgreen: po jakie tytuły jedziesz na śląsk ??

Na pewno biorę STTNG. No chyba, że się okaże w słabym stanie.

Poza tym mam "ustawione": Dracula, Johnny Mnemonic, Road Show, The Shadow.

Na pewno chcę wrócić z dwoma. Jeszcze się do końca nie zdecydowałem na tego drugiego. Wszystko zależy co mi się spodoba i w jakim będzie stanie. Na tą chwilę z tych pozostałych chyba najbardziej mi odpowiada Road Show... Ale wszystko się może jeszcze zmienić Wink
Odpowiedz
#24
JM jest bardzo szybki !! mam go od tygodnia w domu,ale ja lubie taki klimacik Smile
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#25
i jak zakupy ?? i jeszcze zapytam, prywatnie ktoś sprzedawał czy firma ??
Odpowiedz
#26
mucha napisał(a):i jak zakupy ?? i jeszcze zapytam, prywatnie ktoś sprzedawał czy firma ??

Zakupy myślę, że udane. Nie dawno wróciłem... zrobiłem 888 km i przywiozłem STTNG oraz Road Show.

RS jest w stanie naprawdę bardzo dobrym, chociaż nie świeci mi się backbox, ale myślę, że to w transporcie coś się rozłączyło. Jutro zerknę. STTNG jest w stanie dobrym z potencjałem na bardzo dobry. Trzebo go trochę jednak wyczyścić... Będę miał zajęcie Wink Wszystko wydaje się sprawne w obu fliperach. Działka w STTNG działają Smile Obydwa flipery brałem od osób prywatnych (Mysłowice i Żywiec).

Tak, więc na tą chwilę moja kolekcja to Indiana Jones oraz te dwa, które dzisiaj przywiozłem.

Padam. Nawet nie pogram dziś.

Dzięki wszystkim za rady.

PS. The Shadow mi się nie spodobał. Miał też kilka mankamentów z którymi nie chciało by mi się zmagać.
Odpowiedz
#27
Gratuluję zakupów, następny tytuł jaki chcę kupić to właśnie Road Show, lub Indiana ..

a RS to ten z allegro z Żywca ?
Odpowiedz
#28
mucha napisał(a):Gratuluję zakupów, następny tytuł jaki chcę kupić to właśnie Road Show, lub Indiana .. a RS to ten z allegro z Żywca ?

RS owszem z Allegro z Żywca.

RS zapewne będę za jakiś czas wymieniał, bo nie jest to mój docelowy tytuł. Nie mniej, fliper jest dość fajny. Stan jest bardzo dobry. Dopieszczę go jeszcze. Może zainstaluję LED kit. Ten RS ma potencjał na bycie w stanie idealnym. Wszystko całe. Buda cała. Naklejki nieprzetarte.
Odpowiedz
#29
Właśnie pograłem sobie trochę we STTNG... Ten fliper jest rewelacyjny! Nigdy nie byłem fanem Star Trek, ale trzeba przyznać, że maszyna jest wspaniała! Aż trudno zrozumieć powody dla których ktoś by się tego pozbywał... U mnie chyba zostanie na wieki... Przynajmniej do pierwszych problemów finansowych Smile

PS. Kupowałem trochę w ciemno, wiedząc, że jest to dobry pinball. Nie zawiodłem się. Jest bardzo dobry.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#30
xianek napisał(a):Właśnie pograłem sobie trochę we STTNG... Ten fliper jest rewelacyjny! Nigdy nie byłem fanem Star Trek, ale trzeba przyznać, że maszyna jest wspaniała! Aż trudno zrozumieć powody dla których ktoś by się tego pozbywał... U mnie chyba zostanie na wieki... Przynajmniej do pierwszych problemów finansowych Smile

PS. Kupowałem trochę w ciemno, wiedząc, że jest to dobry pinball. Nie zawiodłem się. Jest bardzo dobry.


Dla mnie jest w "TOP 3" wszystkich maszyn Smile
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości