Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ŚLĄSKI WEEKEND FLIPPEROWY 12-13.04
#16
dobra za mocno napisałem sorry , tak tylko pytam Big Grin
#17
Berud napisał(a):chlanie i jedznie ?
Jeśli przyjedziesz się najeść i napić to oczywiście tez nie zawiedziesz sie ;-)

Jeśli jednak planujesz przyjazd na turniej to spodziewaj się przede wszystkim zarąbistej atmosfery, świetnej zabawy i... cholernie wysokiego poziomu Smile Na turnieje w Mysłowicach przyjeżdża zazwyczaj prawie cały komplet najmocniejszych graczy Smile
#18
wszystko prawda
#19
Prezes napisał(a):
Berud napisał(a):
NEX napisał(a):Berud, zanim zrezygnujesz z turnieju u Maria poczytaj tu na forum o turniejach w Mysłowicach Wink
chlanie i jedznie ?

idea połączenia obu to danie możliwości graczom z dalszych okolic na dwie imprezy za jednym razem
sam postaram się być na obu mimo kota

Ja również! Kota zostawiam przed telewizorem z zapętlonymi 52 odcinkami Poyopoyo https://www.youtube.com/watch?v=qrYp85z3IvA a niech się turla ze śmiechu Wink
A sam zamierzam dobrze się bawić zarówno w Mysłowicach jak i Bytomiu!
#20
Moim skromnym zdaniem tylko w wyjątkowych sytuacjach powinno się robić turnieje w 2 dni.Jestem ogólnie przeciwny turniejom w niedzielę.Jeśli dojdzie do dwudniowego turnieju w kwietniu to wybieram Maria rezygnując z Bytomia.Tak jak napisał KM po jednym dniu ma dosyć na jakiś czas(ja też).Decyzja należy do Łukasza i Marcina.
#21
York napisał(a):Moim skromnym zdaniem tylko w wyjątkowych sytuacjach powinno się robić turnieje w 2 dni.Jestem ogólnie przeciwny turniejom w niedzielę.Jeśli dojdzie do dwudniowego turnieju w kwietniu to wybieram Maria rezygnując z Bytomia.Tak jak napisał KM po jednym dniu ma dosyć na jakiś czas(ja też).Decyzja należy do Łukasza i Marcina.

Robimy tak pierwszy raz - zobaczymy jak będzie efekt. Pomysł padł podczas rozmowy naszej z Mariuszem (i chyba jego był). Chodziło przede wszystkim o przyjezdnych z dalszych rejonów, zwłaszcza z W-wy.
Potraktujmy więc to jako próbę.
#22
12.04 sob. zawody w Mysłowicach się odbędą
ale 13.04 w niedzielę zawodów w Bytomiu nie ma!


Chodzi o to, że jednak możemy zorganizować tylko po jednej imprezie charytatywnej na rzecz każdego z dwóch chorych projektantów za pełne punkty w kraju. Pierwsza odbędzie się w Mysłowicach, co do drugiej informacja później. Niedługo też podamy informację odn daty kolejnych zawodów w Bytomiu.

specjalnie wrzuciłem jako osobny wątek by wszyscy widzieli
#23
No to lipa troche.
Swoja droga ciekawy jestem
Czy jak zorganizuje impreze w krakowie bez punktow zadnych to
Czy znajda sie chetni przyjechac Smile
Mezik
#24
mezik napisał(a):Swoja droga ciekawy jestem
Czy jak zorganizuje impreze w krakowie bez punktow zadnych to
Czy znajda sie chetni przyjechac Smile
Znajdą się na pewno. Impreza w Chmielu była bardzo udana i na pewno wiele osób z chęcią przyjedzie na powtórkę - wierz mi że ludzie nie jeżdżą tylko dla punktów... przed wszystkim liczy się dobra zabawa!
BTW w HulaKuli nie było żadnych punktów (ani do WPPR, ani do żadnej ligi) a przyjechało ponad 25 osób z czego w turnieju wzięło udział 20 Smile
#25
no tak ale przyjechali miejscowi czy ludzie z calej polski?
Jesli bedize wola i ochota to z miłą chęcią zorganizuje nawet cykl spotkań Big Grin
Maszyny są miejsce jest chętni są... no to mamy komplet Big Grin
Mezik
#26
mezik napisał(a):no tak ale przyjechali miejscowi czy ludzie z calej polski?
Jesli bedize wola i ochota to z miłą chęcią zorganizuje nawet cykl spotkań Big Grin
Maszyny są miejsce jest chętni są... no to mamy komplet Big Grin
Jeśli masz na myśli cykl spotkań podobnych do ostatniej imprezy (czyli sobotnie turnieje z nastawieniem także na przyjezdnych) to moim skromnym zdaniem trzeba być ostrożnym aby nie przesadzić z częstotliwością bo to z kolei może ludzi zniechęcić, poza tym coraz trudniej o wolny weekend w kalendarzu Smile
IMHO 2 (max 3) "duże" turnieje w jednej lokalizacji w ciągu roku to liczba wystarczającą Smile
#27
Myślałem o 2 max 3 z tym, że oczywiście jeśli będzie dużo imprez i kalendarz imprez full to rzecz jasna tylko 2. Ale jeśli okaże się, że zrobi się jakaś dziura bo jakaś impreza zaniknie albo coś to wtedy śmiało można wpadać zastępczo do Krakowa Big Grin
Mezik
#28
nie wiem ile osób z tych turniejów jest na forum ale może po prostu przed kolejnym turniejem warto zapytać ile osób się zjawi i czy pasuje im taki czy taki termin, wtedy będzie wiadomo czy jest sens coś ekstra organizować, jak dla mnie mogły by być turnieje co jeden-dwa miesiące ale czy uzbiera się sensowna liczba graczy na każdym ?

ewentualnie jak nie ma na forum wszystkich ludzi z turniejów to mailowo.

czy punkty do WPPR to jedyny powód by grać?

szkoda że bytom odpada bo liczyłem że pogram sobie w końcu w ST TNG Big Grin
#29
przyjedz na jakies ligowe spotkanie do bytomia. co za problem Big Grin bedzie ich troche
Mezik
#30
jakoś Bytom w kwietniu upchamy, także spokojnie


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości