Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terminy
#1
NEX napisał(a):Przed chwilą otrzymałem PM od Dziadka - 27 kwietnia możemy liczyć na jego pomoc, tak więc data aktualna Smile

Pytanie: kto będzie na 100%?

Niedawno gadałem z Nexem - niestety (mam nadzieję wyjątkowo) w ten sam weekend będzie Bytom, sorry, ale nie mamy kiedy, a ma być raz na miesiąc. Podtrzymuję nadal pomysł by HK, Bytom i Kraków były w inne weekendy nawet jeśli tylko parę osób interesuje jeżdżenie na dwa, bo na trzy to chyba nikogo....
#2
Dla jasności:

Informacja iż turniej w HK odbędzie się 27 kwietnia była umieszczona na forum 25 lutego czyli na dwa miesiące wcześniej.

W dniu 25 lutego napisałeś:
Prezes napisał(a):Część osób z W-wy chce jeździć i do Bytomia i brać udział w lidze w HulaKuli (a i chyba paru ze Śląska ma plan do W-wy przybywać). I super - zwłaszcza ze względu dla nich proszę byśmy uzgadniali terminy/ nie wchodzi sobie w paradę.

Dziś ogłaszasz że Bytom odbędzie sie w tym samym czasie a co ciekawe w tym samym poście piszesz:
Prezes napisał(a):Podtrzymuję nadal pomysł by HK, Bytom i Kraków były w inne weekendy

Powstrzymam się od komentarza.
#3
No przecież piszę JASNO, o co Ci chodzi? czy mnie posądzasz o rozniecanie rywalizacji HK - mały Wiedeń Wink przecież wiadomo gdzie jest lepiej, milej, taniej itp. - już to jasno wyłożyłeś, każdy wie
jeszcze raz mówię - nie ma kiedy w KWIETNIU, a musi być turniej w Bytomiu

a powstrzymuj się lub nie z czym chcesz lub nie pozwól i mi (poza tym czego mi zabraniasz jako adMINa :-P )
#4
Panowie, spokojnie. Racja, że HK była wstępnie klepana na 27.04 ale inne imprezy w kwietniu pojawiały trochę znienacka. Ja nie widzę problemu, żeby pojawić się w sobotę w Bytomiu i w niedzielę w HK.
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#5
I to usiłowałem wyjaśnić KM (wymuszone inicjały). Ale nie dał się przekonać, uważał że to działanie specjalne i że i oni w w HK w przyszłości zastrzegają sobie takie (a pewnie, czemu nie?). Pytałem Ciebie, Marka & Arka, Ciepłego, Sebę G... wszystkich jakich uznałem że mogą chcieć być tu i tu. Na próżno jak widzę.
#6
Prezes napisał(a):I to usiłowałem wyjaśnić KM (wymuszone inicjały). Ale nie dał się przekonać, uważał że to działanie specjalne i że i oni w w HK w przyszłości zastrzegają sobie takie (a pewnie, czemu nie?). Pytałem Ciebie, Marka & Arka, Ciepłego, Sebę G... wszystkich jakich uznałem że mogą chcieć być tu i tu. Na próżno jak widzę.

Piszesz bzdury. Powiedziałem Ci że sam wcześniej chciałes uzgadniać terminy a teraz to odwołujesz i jeszcze masz pretensje!

Jeśli liczyłeś że my przełożymy zapowiadamy 2 miesiące wcześniej turniej w HK bo "w kwietniu musi być turniej w Bytomiu" to chyba upadłeś na głowę.
#7
Nex wybacz bo nie mogę się odnaleźć (już pisałem ze czasem wymagam kształcenia ustawicznego). Ten turniej w HK to kiedy?
Kupię Split Second by Stern.
#8
27 kwietnia
#9
No to wpisuje w kaledarz, jesli nic nie przeszkodzi to sie wybiore
Kupię Split Second by Stern.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości