Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Prima aprilis] Ban dla Handlarzy
#31
RAV napisał(a):
NEX napisał(a):Napisze to jeszcze raz - tym razem dobitnie - odczep się raz na zawsze od Hula Kuli i nie wpierniczaj się w coś co Ciebie nie dotyczy. Hula Kula to pierwsze od lat miejsce do którego wreszcie można wybrać się na flipery, spotkać się ze znajomymi, pograć wspólnie, wypić browara, przyjemnie spędzić czas (jak za dawnych lat gdy maszyny te były popularne) i co najważniejsze jest to miejsce ogólnie dostępne - codziennie - do późnych godzin nocnych!
NEX, wydaje mi się, że nikt nie "doczepia się" do HK. Nikt nikomu nie zabrania również organizacji czegokolwiek i gdziekolwiek. Podobnie jak nie należy oczekiwać promocji imprez w HK, Bytomiu (znowu się Bytom pojawił w niewłaściwym wątku Wink, Krakowie, Rzeszowie czy Mysłowicach przez osoby inne niż organizatorzy. Po prostu nie ma takiego obowiązku. Nie doszukujmy się wszędzie jakichś złośliwości, bo chyba tak nie jest, że wszędzie "czai się zło" Smile

RAV, czy przeczytałeś dokładnie post którego fragment cytujesz? Tam nie chodziło o imprezy a tym bardziej ich promocję. Chodzi o wpierniczanie się użytkownika o nicku Prezes do spraw związanych z fliperami stojącymi w Hula Kuli oraz czepianie się przez tegoż użytkownika ludzi którzy są właścicielami stojących tam maszyn.
Odpowiedz
#32
NEX napisał(a):Dziś rano dostałem PM od Squalla czyli autora tematu.... potwierdził iż watek ten był żartem Prima Aprilisowym.
Szczerze mówiąc tak podejrzewałem (i nawet to gdzieś napisałem). 1 kwietnia był burzliwym dniem na forum.

Mezik: należy Ci się wpiernicz za produkcję kwasu na forum Wink
Odpowiedz
#33
RAV napisał(a):
NEX napisał(a):Dziś rano dostałem PM od Squalla czyli autora tematu.... potwierdził iż watek ten był żartem Prima Aprilisowym.
Szczerze mówiąc tak podejrzewałem (i nawet to gdzieś napisałem). 1 kwietnia był burzliwym dniem na forum.

Mezik: należy Ci się wpiernicz za produkcję kwasu na forum Wink

zostawcie Gofera! susły są pod ochroną

dzięki Rav za dobry głos

BTW. jak ktoś sobie życzy to może pisać o mnie z imienia i nazwiska: Prezes = Łukasz Piotr Dziatkiewicz (tak mam w dowodzie, w odwodzie lepsze armaty)
Odpowiedz
#34
No co "ja tylko pociangnał" Smile
Mezik
Odpowiedz
#35
U mnie na wsi też taka jedna dziewucha jak zaszła w ciążę to też mówiła że tylko pociągnęła... :lol:
Kupię Split Second by Stern.
Odpowiedz
#36
Interpretację pozostawiam forumowiczom :-D

[Obrazek: spokojnie.jpg]
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
Odpowiedz
#37
ale jaką ma kurtałę (katankę), skórkową, pewnie z Jarocina wrocoł tylko wiater był za mocnyk

[ Dodano: 2014-04-02, 19:55 ]
woki napisał(a):U mnie na wsi też taka jedna dziewucha jak zaszła w ciążę to też mówiła że tylko pociągnęła... :lol:

cytując Ciebie: proszę poznać mnie z tą panią !
Odpowiedz
#38
Teraz ta pani nie moze... Zajmuje sie dzieckiem.
Mezik
Odpowiedz
#39
mezik napisał(a):Teraz ta pani nie moze... Zajmuje sie dzieckiem.

znasz jom? czy dziecko aby nie podobne do Ciebie ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości