Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warszawska Liga Fliperowa (Hula Kula)
#16
Czy zmienił się skład maszyn?
#17
Tak. Będą stać w odwrotnej kolejności.
#18
Jaro napisał(a):Tak. Będą stać w odwrotnej kolejności.

Pytałem o skład a nie układ ale dzięki za odpowiedź Smile
#19
Wyniki z I kolejki WLF HulaKula (2014.04.27).

Miejsce Zawodnik Pkt
1 Daniel Nowak 17
2 Alexander Żurkowski 15
3 Konrad Masłowski 13
4 Jacek Wenda 11
5 Sebastian Gwizdała 10
6 Cezary Głowala 9
7 Jarosław Rupiewicz 8
8 Paweł Nowak 7
9 Łukasz Dziewulski 6
Michał Piasecki 6
11 Jakub Ciepliński 4
12 Daniel Górecki 3
13 Bartosz Radomyski 2
14 Mirek Matuszewski 1
#20
gratulacje dla Daniela!
Żur - tak trzymaj !!
#21
Krótko i na temat: Było miło! Dziękuję i jeszcze raz gratulacje dla Daniela, do którego chyba będzie należał rok 2014 ... :-D
Chińczycy mają teraz Rok Drewnianego Konia a my będziemy mieć Rok Daniela :-P
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#22
impreza zacna:

flipery sprawne, zawodnicy sympatyczni, loża dla oczekujących arcywygodna, piwo klepało, żeńska obsługa klubu na plus.

wychodzi z tego mocna 5tka do dzienniczka.

uprzejmie pozdrawiam załogantów.
#23
Gratulacje dla zwycięzcy Smile Podziękowania dla wszystkich uczestników za super atmosferę, dla Roberta i Sebastiana za pomoc w kwestiach technicznych, dla Jara za ogarnięcie punktacji, dla Sebastiana G za załatwienie nagród dla zwycięzców.
Tym razem było kameralnie ale wesoło. W sumie było około 20 osób, 14 wzięło udział w turnieju. Pograliśmy prawie 8 godzin. Maszyny sprawiły się świetnie - zero awarii Smile Metallica otrzymała nowy soft. Wyniki z turnieju na turniej coraz lepsze Smile

Następny termin do uzgodnienia. Wstępna propozycja 22 czerwca (osoby zainteresowane udziałem prosimy o wszelkie opinie odnośnie tej daty).

Poniżej kilka fotek.
[Obrazek: hk2704_1.jpg]
[Obrazek: hk2704_2.jpg]
[Obrazek: hk2704_3.jpg]
#24
22.06 jest ok
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#25
22.06 będę dostępny od godz. 15.

Jak reszta zainteresowanych??
#26
Mi chyba bardziej odpowiadałby 15.VI, ale jak trzeba będzie, to się dostosuję (czytaj: wezmę jeden dzień urlopu).
#27
No i dupa, znowu mnie nie będzie Sad czy to będzie 15sty czy 22gi - jeden ciort.
Andrew
#28
to kiedy gramy ? żeby wszystkim pasowało to może 22.VI od 15 - zagramy po 1 turze 5 bil to szybko zleci, a kto będzie chciał się rozgrzać to zawsze może przyjśc wcześniej ?
#29
gdybyśmy skończyli o 19tej (co jest mało realne), to nawet bym to ogarnął. ale to by wymagało wczesnego startu. w każdym razie -chętnie!
#30
OK mamy wszystkie potwierdzenia Smile

Spotykamy się w HulaKula w niedzielę 22 czerwca o godzinie 13-ej. Kto może niech będzie wcześniej - przyda się każda pomoc w przestawianiu maszyn.

Będzie to II kolejka z czterech planowanych. Przypomnę że do końcowej tabeli liczymy dla każdego uczestnika 3 najlepsze kolejki.

Do zobaczenia Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości